Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AEB] Prośba o analizę błędów Vag-Com
czyszczenie kasowanie bledow i adaptacja co wroci to bedziesz sie martwil
-
[B5 AEB] Prośba o analizę błędów Vag-Com
oscyloskop, ale bez niego auto nie gada
-
[B6 BKE] dziwne odgłosy przy zimnym starcie
a patrzeliscie pasek rozrzadu ?
-
[INNE] Touran 105 HP, źle pali letni
czujniki płynu chłodzącego wskazują prawidłowo kat ustawiłem na 0 rozrusznik kreci 250 obr od razu, ale obniżyłem trochę podawanie ropy jakies inne pomysły ? ile powinien dawac tandem w okr stanach ?
-
[INNE] Touran 105 HP, źle pali letni
Witam, mam takie auto, że pali źle po nagrzaniu częśćiowym, auto się nagrzeje, postoi i z pół godz i ciężko je odpalić, kręci około 5 sec, przerabiałem mapy startowe i bez efektu, cos jest fizycznego? ma ktoś pomysly?
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
jest ok jak powiedzieli jezdzic to jezdzic ! a dlaczego Przemik ?
-
[B5 AFN] Log grupy 010
pokaż przeciąg w dolocie 010
-
[B6 AWX] Nierowne obroty - troche trzesie [LOGI]
mnie ciekawi jak sie ma latajace kolo
-
[B7 BLB] Dzwięki tablicy
a w outputtest slychac go ?
-
[B5 AFN] Log grupy 010
rurka idaca do ecu to nie cis atm blok 003 jest w mg/R a nie mbar wiec odpowiedz sobie sam
-
[INNE] Skoda Octavia I ASV 1,9TDI 110KM, logi do oceny, skutki PSJ, przy 3000obr awaryj
najlepszy jest 011 BS
-
[ALL] Seat Leon 1 generacji r.prod 2001
masz temat podwieszony. zamykam
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
tak zeby sie wydluzala
-
[B5 AHU] 00542 - Needle lift Sensor (G80)
A ten metaliczny dźwięk co może powodować? Ogólnie da się odpowietrzyć samemu pompę? Bo przejechałem 400km i nagle to się zaczęło dziać, chyba że już wcześniej dostało się powietrze. Dziś jako tako odpalił ale skakały obroty między 800-1000. jak metaliczny dzwiek to możliwe że pasek zrobił skok Znalazłem temat, gdzie pewna osoba ma podobne objawy czyli problemy z odpalaniem, szarpanie, przerywanie, falowanie obrotów i tak piszę o rozrządzie i zapłonie. Niestety nikt nie odpisał :/ Da się jakoś sprawdzić czy przeskoczył pasek bez rozbierania całego przodu? Pewnie że da wał ustawiasz przez okienko na kole zamachowym na 0, w pompę ma wchodzić blokada, a wałek się sprawdza liniałem
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
jak nie wiesz gdzie jest sztanga to może sobie lepiej odpuść
-
[B5 AKN] Proszę o analizę
tego co trzeba to nie zrobiles,
-
[B6 AWX] Nierowne obroty - troche trzesie [LOGI]
może koło dwumasowe
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
w 1z wstawianie turbo sprawdza sie odlaczajac wezyk z silownika i go zaslepiając
-
[B5 AHU] 00542 - Needle lift Sensor (G80)
A ten metaliczny dźwięk co może powodować? Ogólnie da się odpowietrzyć samemu pompę? Bo przejechałem 400km i nagle to się zaczęło dziać, chyba że już wcześniej dostało się powietrze. Dziś jako tako odpalił ale skakały obroty między 800-1000. jak metaliczny dzwiek to możliwe że pasek zrobił skok
-
[B5 AFN] [LOGI] Co się dzieje z ciśnieniem turbo? Kierownice turbo, N75, przepływomierz?
pozno sie budzi ono, sprawdz szczelnosc gruszki, pomiar podcisnienia i wybicie kata
-
[B5 AHU] 00542 - Needle lift Sensor (G80)
co do pomiaru rezystancji to nie zawsze to działa 90-110 ma sprawny bodajrze co do błedu to raczej ropa nie dochodzi pewnie zapowietrzyles pompę
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
no to wydłuż 5 obr i zrób 011 dyn
-
[INNE] Błąd 00513
każde błedy sie kasuje i potem sprawdza ktore wracaja
-
[ALL B5] Uszkodzony wskaźnik od paliwa
rezystancja z vaga w 17 jaka jest?
-
[B6 AWX] Nierowne obroty - troche trzesie [LOGI]
wahania dawki to reakcja ecu na utrzymanie wolnych obr