Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Hamownia, brak mocy
Musisz udać się do kogoś na diagnostykę, czyli podstawa w przypadku 1.8t to logi dynamiczne.
-
Prośba o analizę logów 1.8t 7.5 AWT
Założ dedykowaną przepływke boscha i zobaczymy co dalej, przeładowanie nadal jest przy wstawaniu turbiny.
-
Prośba o analizę logów 1.8t 7.5 AWT
Coś tam masz sporo namieszane, przepływka pokazuje głupoty, raczej do wymiany, i być moze cos z pompa paliwa.
-
1.8t APU soft
Lepiej jakbyś do tego jeszcze zrobił logi dynamiczne, cooler jak najbardziej by się przydał, choć na serii też da sie coś zrobić.
-
1.8t+LPG szarpał a teraz gaśnie przy przełączaniu na lpg
no oczywiście że zły, starych numerów przepływki już nie ma, zastępuje go 0280218340.
-
Jakie orientacyjne koszty modyfikacji
Myśle ze nie pogodzisz tematu mechaniki i strojenia u jednego "fachowca".
-
Sonda lambda przed katalizatorem
06B906265D aktualny nr : allegro.pl ALLEGRO.PL
-
1.8T - Roznica miedzy obciazeniem z grupy 002 a 003
Opisy bloków pomiarowych mozna znaleźć w internecie bez problemu, ale czasy takie ze wiedzę czerpię się z youtuba... w 003 load to otwarcie przepustnicy, a w 002 to prawdziwy load czyli obciążenie.
-
Proszę o analizę logów po wymianie turbo.
Na forum tutaj masz temat o logach do 1.8t, chyba wszystko jasne opisane wiec po co szukać po jakiś pajacach na youtube, katalizatora sie nie czyści bo jak jest zatkany to raczej tylko młotek mu pomoże.
-
Proszę o analizę logów po wymianie turbo.
Łatwiej by było jakbyś zrobił poprawne logi, przepływu tam brakuje, sprawdziłbym katalizator.
-
Szarpie podczas przyspieszania pod obciążeniem
Bład jest od zmiennej fazy czyli napinacz łancucha, nie ma to raczej nic wspolnego z odpalaniem, problemy z gazem mogą jak najbardziej powodować kiepskie odpalanie, ale przez forum to nikt raczej ci nie powie co jest nie tak, trzeba zrobić logi, podejrzeć parametry itd.
-
1.8t Anb surge po zmianie zaworu
Za dużo pytan za mało odpowiedzi, czy przed zmiana zaworu wszystko działało prawidłowo? Jesli tak, to kwestia jest taka ze albo coś zle zamontowałes, albo sam zawór się nie otwiera, ale co to nikt Ci nie powie dlaczego nie widząc tego.
-
prośba o analizę logów stoker 1.8t, k03s, kat 200 kom, wtryski BEX
Logów narobiłes ale i tak nie ma wszystkiego, gdzie w tych logach jest kanał 003? to jest oprócz wtrysków seryjny program?
-
Prośba o pomoc interpretacji log stat. 093 BFB
Zacznij od sprawdzenia znaków z przodu na pasku, wygląda że o 1 ząb przestawiony.
-
Błąd P0420-świecący się Check Engine
Napisz na PW.
-
Błąd P0420-świecący się Check Engine
Na zamienniku kata będzie wywalać błąd, kat jest na miejscu wiec z przeglądem nie bedzie problemu, chodzi tylko o wyłaczenie diagnostyki kata.
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Słuchaj, przyjedz to Ci to ogarne, po co chcesz odczytać ten soft?
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Tak możliwe, mpps jest szczególnie na to wrażliwy, nefmoto radzi z tym sobie lepiej,
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Do tego auta najlepiej działa zwykły kkl.
-
Brak mocy w B7 1.8T
No wynik zacny na tym setupie i takim doładowaniu, az prosi się o skontrolowanie go na innej hamowni..
-
Mieszanka za uboga p1128
Bład tymczasowy wiec od razu nie stawiałbym na sonde bez konkretniejszej diagnostyki.
-
Mieszanka za uboga p1128
Logi plus pomiar cisnienia paliwa pod obciązeniem, 3 bary na postoju nie wróży dobrze wiec zacznij od filtra i pompy.
-
Wypadający zapłon przy 6000 obrotów bex
Najprosciej byłoby wrzucic seryjny program, bo być może ta mapa przyczynia się do problemów, patrząc na to jak ustawiony jest zapłon w górnej partii obrotów.
-
Logi do oceny 1.8t AJQ
Na jakim paliwie robione te logi?
-
Logi do oceny 1.8t AJQ
Mozna zrobić optymalnie, tyle co przyjmuje silnik i bezpiecznie, a mozna zrobić bez sensu i na siłe jak w tym przypadku.