Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Logi do oceny 1.8t AJQ
Kogos poniosła fantazja przy tym sofcie, najważniejsze doładowanie, reszta sie nie liczy.
-
A4 B6 1.8T BEX Quattro poszukiwanie mocy - prośba o analize logów
Na początek przepływka do wymiany.
-
Zmiana sterownika
Dobra, dowiedz sie co masz w aucie bo narazie wiesz mniej niz my, sterownik z tfsi nie bedzie działał z 1.8t.
-
Zmiana sterownika
Napisz jaki masz dokładnie teraz sterownik, z bfb? a silnik agu? najszybciej to wyłaczyc w sofcie obsługe napinacza.
-
Nowa instalacja LPG, a na pracy na PB błąd "mieszanka za uboga"
- Nowa instalacja LPG, a na pracy na PB błąd "mieszanka za uboga"
To tak jak kolega wyzej napisał, bez logów nikt niczego nie zdiagnozuje na odległosc.- Nowa instalacja LPG, a na pracy na PB błąd "mieszanka za uboga"
Zacznij od wykasowania błedów i jazdy na samej beznynie bez właczania gazu i sprawdz czy beda takie same objawy.- 1.8T BEX po programie niedomaga. Prośba o ocenę logów
Czemu sie ma sama zamykać? tylko sterownik może ja zamknać, jeśli dalej szukasz rozwiazania problemu który tu juz został zdiagnozowany czyli nieudolny tuner, to naprawdę szkoda Twojego czasu i pieniędzy, jedz wgraj serie i daj komuś kto wie co robi.- Sonda lambda check engine w Audi A4 B8 1.8 TFSI
I tu wracamy do korzeni, czyli jaki ten bład jest dokładnie? bo błędów ubogiej mieszanki sa przynajmniej dwa- Sonda lambda check engine w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Od kiedy uboga mieszanka paliwowa to wina sondy? zmien lepiej mechanika bo tylko kosztów sobie narobisz.- Sonda lambda check engine w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Gdybys podał ten błąd to może byłoby łatwiej...- A4 b6 1.8t BFB Błąd 16395 P0011 - 002
Coś sie dzieje z napinaczem łancucha, nie zmienia fazy, daj loga na jałowym i podczas delikatnej jazdy 090+093- Prośba o analizę logów 1.8t, BFB " mieszanka uboga"
Stuki spore, paliwo jakie zalane? katalizator jest?- Prośba o analizę logów 1.8t, BFB " mieszanka uboga"
Turbo niedoładowuje, dlatego bład p0299, co do ubogiej mieszanki to wygląda ze to kwestia lpg.- Błąd P0420 a4b7 2.0 TFSI
Najtansza opcja jesli kat nie jest fizycznie zapchany to wyłaczenie błedu w sofcie sterownika.- Błąd P0420 a4b7 2.0 TFSI
Zużyty katalizator, wymienić na nowy org, ewentualnie wyłączyć błąd w ecu.- Lift lub nie - ma znaczenie przy chiptuningu?
Wszystkie na elektronicznym pedale gazu ida po obd.- 1.8t AVJ prośba o sprawdzenie logów
Rozwiń problem, co to znaczy problem z odpaleniem?, długo kręci, na zimnym? na ciepłym? to nie jest chyba az taki duzy problem ze trzeba wymieniać cos bez sensu typu cewki itd, logi w tym temacie nic nie mówią, najczęsciej przyczyną jest czujnik temp, ewentualnie problem z paliwem albo instalacja gazowa.- A4 B5 1.8T Anb małe szarpania pod obciążeniem
Wrzuć logi z jednego auta, bo te co wstawiłeś są z różnych, szczelność dolotu sprawdzona?, zawór dv?- Rozrząd 1.8T wałek ssący
Po logach wygląda nieżle, przepływka troche zaniża ale to nie powód braku mocy, lpg do podregulowania.- Rozrząd 1.8T wałek ssący
Zrób najpierw logi i sprawdz kata a nie uczepiłeś się tego napinacza bo on przyczyną słabej mocy raczej nie jest.- Tuning
220km przepis po kosztach: sprawny silnik, dp zamiast kata, wtryski 320cc, drugi ic z bexa, turbo k03s, paliwo 98.- 1.8 BFB - Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Na paliwie wygląda na padnietą pompe paliwa, trzeba zmierzyć ciśnienie pod obciążeniem, moze to byc rownież problem z sondą lambda patrząc na błedy, pomiar cisnienia wskaże gdzie może być przyczyna.- 1.8T BEX po programie niedomaga. Prośba o ocenę logów
Na serii doładowanie wyglądało ok, reszta tak sobie, przepływka zaniza, zapłony cofa za duzo jak na serie.- 1.8T BEX po programie niedomaga. Prośba o ocenę logów
Totalna destrukcja, wgraj seryjny program i zrób logi, bo rozumiem ze nie była robiona żadna diagnostyka anie przed ani po programie. - Nowa instalacja LPG, a na pracy na PB błąd "mieszanka za uboga"