Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Sprawdzenie logów 1.8t Avj
Oprócz cofania zaplonu jest ok, świece w jakim stanie? Paliwo? Katalizator jest?
-
1.8t BFB check-engine, problemy z gasnieciem przy minusowych temperaturach
Przepływka pokazuje bzdury, sprawdz jeszcze szczelność dolotu i zawor dv.
-
1.8t BFB check-engine, problemy z gasnieciem przy minusowych temperaturach
Przepływka jest org?
-
1.8t BEX problem z doladowaniem.
Założ przed strojeniem albo na miejscu.
-
1.8t BEX problem z doladowaniem.
012 dostepne są tylko made in china.. fabryka boscha w chinach, ale to raczej nie problem bo te wtryski działają ok, kupujesz w sklepie i tyle, ok 140 zł szt
-
A4 B6 1.8t problem z LPG (dobijanie powietrza)
No niestety to może być problem z jakością gazu, a także z niską prężnością gazu w niskiej temp. to ten problem który u kolegi próbuje się rozwiązać dobijaniem powietrza do butli , jeśli to dzieję się tylko przy takich mrozach, najlepszym rozwiązaniem tego bedzie przeczekanie , albo zmiana stacji na inna i sprawdzenie, miałem bardzo złe wspomnienia z jazdą na lpg i mrozem gdy tankowałem na orlenie..po zatankowaniu na innej stacji przechodziło.
-
A4 B6 1.8t problem z LPG (dobijanie powietrza)
Jaki reduktor?
-
A4 B6 1.8t problem z LPG (dobijanie powietrza)
Napisz cos wiecej, jakie komponenty lpg, auto seria czy po chipie.
- Wtryskiwacze
-
Problem przy 160kmh+
Czyli wtryski 430 a nie 525, po co tak gmatwać temat zamiast pisać konkrety, paliwo miałem na myśli 95?98?100? Problemy są dwa , duże cofnanie zapłonu i zapętlone wtryski.
-
1.8t 277km sonda lambda? Prośba o analizę logów
Podaj więcej info, problem był od początku jak kupiłeś, bo rozumiem że już takie auto kupiłeś? Czy powstał w trakcie użytkowania? Jak program robiony był dawno to mogło się cos wydarzyć po drodze, ciężko teraz stwierdzić, paliwo jakie lejesz? Podaj nr wtrysków najlepiej czy to napewno 525 jest bo po logach nie wygląda.
-
1.8t 277km sonda lambda? Prośba o analizę logów
Oczekujesz pomocy a nawet nie potrafisz, nie chcesz zrobić logów wg. wytycznych, Twoja sprawa, ode mnie jedynie tyle: jedz do tego fachury co to robił czy ewentualnie innego i popraw ten program, kreski jak widać nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
-
1.8t 277km sonda lambda? Prośba o analizę logów
Zrób logi jak pisałem.
-
1.8t 277km sonda lambda? Prośba o analizę logów
Zrób logi, 002+031, 115+118, 003+020. Opisz setup auta, z tego jednego loga co zrobiłes to nic ciekawego nie wynika.
-
1.8t bex problem z turbo?
Program jest zbyt wyżyłowany góra, na styk z paliwem na seryjnych wtryskach, dochodzi tez falowanie doładowaniem przy wyzszychych obr, na lpg tez pewnie problem zeby to ogarnęło, generalnie problemem jest program jedz i niech wrzuci innego gotowca.
-
1.8T AVJ Logi 115 i 118
Jest ok, ok 1000 mbar atmosferyczne plus doładowanie.
-
1.8T BFB Prośba o sprawdzenie logów
Narazie wystarczy jak sprawdzisz ciśnienie.
-
Moje pierwsze logi 1,8 T BFB
Logi wyglądaja dobrze. Nie widać problemów.
-
1.8t BEX problem z doladowaniem.
Przepływka ok, turbo kiepsko wstaje to wiesz, generalnie tak czy inaczej pogram do wywalenia wg mnie, wystarczy spojrzeć za zadany afr, jesli bedziesz pałował to dosc szybko usmazysz ten silnik..
-
Błędy 17579 i 17950 1.8t BFB + 16705!!
Sprawdz czy nie ma wody w kompie i wtyczkach.
-
Prośba o analizę logów
Wróć do serii i dopiero naprawiaj auto, bo problem jest i w aucie i w sofcie.
-
1.8t bex logi
Zmieniana na nowa? Nie jest dobrze bo przeplywka zaniża.
-
1.8t bex logi
Sprawdzić dolot czy szczelny, ale pewnie przepływka do wymiany.
-
Szarpanie podczas przyśpieszania, dziwna praca N75.
Po pierwsze zmnien tunera, po drugie albo masz jakiś problem w osprzęcie i dlatego to turbo tak słabo dmucha, albo ta twoja hybryda to jest cos ala k03s, napisz kto ją robił.
-
ECM Titanium
Nic mądrego tym programem nie zdziałasz w 1.8t.