Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
Sluchaj jesli blad wywala zaraz po przegazowaniu nie ma sensu robic logow, najpierw musisz ogarnac przyczyne bledu, mierzyles ten n75? Napiecie we wtyczce jest? Wysłane za pomoca sputnika.
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
Najlepiej na 3, a jak tip to moze tlumaczyc wieksze obciazenie na wolnych, zostaje ci sprawdzic to co napisal german i zrobic logi Wysłane za pomoca sputnika.
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
Przeplywka dziala, tylko cos dlugie czasy wtryskow na wolnych sa, zrob 002+115 i 033+118 do odcinki. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
Auto po tzw. Chiptuningu, niestety nie osiaga zadanego doladowania, przed logowaniem nie bylo zadnych bledow w sterowniku tak? Przed pierwszym logiem auto bylo nagrzane? Wysłane za pomoca sputnika.
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
Auto po programie ,przed robieniem loga skasowales bledy? Bo wychodzi ze jest w trybie awaryjnym i obcina doladowanie. Wysłane za pomoca sputnika.
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
Nie napisalem ze sie nie nadaje mozesz sprobowac, a 3.11 to w zasadzie nie wiem czy dziala na 7, zatrzymalem sie na xp :-) Wysłane za pomoca sputnika. ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- Ten pierwszy bład dotyczacy zawotu turbiny wraca zaraz po kasowaniu czy pozniej sie pojawia? Wysłane za pomoca sputnika.
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
Poszukaj vaga 3.11 w pełnej wersji najlepszy do logow. Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka
-
2.0 alt - błąd 17766, 17544 + padające cewki po montażu lpg, ster. Lpgtech
Niestety tak czasem bywa że po założeniu lpg padają cewki jeśli jeszcze nie były wymieniane od nowości,co do reszty błąd 17544 to bład ubogiej mieszanki na wolnych obr. jeżeli go wczesniej nie było przed instalacją to wina instalki i gazownik powinien to naprawić, wyregulowac instalacje, może gdzieś zrobił nieszczelnośc podczas montażu i zasysa lewe powietrze ten bład by na to wskazywał, co do zapachu gazu to też powinien go wyeliminować jesli nie umie niech zdemontuje instalacje i odda pieniądze.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zaślepkę można samemu zrobić z kawałka blaszki, jak wywalisz nic nie będzie gwizdać tylko check może wyskoczyć ale tez nie od razu.
-
Tempomat Audi A4 B5 FL - manetka tempomatu
Bedzie ok ja zakładałem taką samą.
-
Spociki Radomszczańskie
To kiedy w niedziele? tak 14 może być bo potem ciemno się robi
-
Na jakich modelach działa obd przez bluetooth?
B5 po lifcie dziala bardziej zalezy to od silnika ale mozna przyjac ze dziala we wszystkich od 2001 r Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka
-
Głośny start
Spokojnie mozna jezdzic, mozna sie dopiero zastanawiac nad wymiana jak na rozgrzanym silniku tez zaczyna byc slychac. Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka
-
Głośny start
Normalny odgłos w wiekszości 1.8t, zanim dojdzie olej do napinacza łancuszka grzechocze 1,2 sek. spróbuj kiedyś odpalic go na chwile np. wieczorem jak silnik będzie juz zimny, a rano przy odpalaniu juz dzwięku nie będzie.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
To jest to samo w anb apu i innych na sondzie wąskopasmowej były z D na końcu, w nowszych z L.
-
Logi do oceny
Turbina sterowana jest cisnieniem które sama wytwarza, węzyk z obudowy turbiny idzie do n75 a w nim cisnienie rozchodzi sie na króciec co idzie do gruszki turbiny i do dolotu, jak jest zerowe wysterowanie n75 całe cisnienie idzie na gruszkę która otwiera poprzez sztange klape w turbinie, i spaliny uciekają bokiem a i nie napedzaja łopatek, wysterowanie n75 otwiera powrót powietrza do dolotu czyli gruszka zamyka klapkę.
-
Logi do oceny
No jak był pęknięty to masz winowajce, powietrze uciekało zamiast sterowac gruszką..
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
[h=1]06a906461d [/h][h=1]0280218032[/h]
-
Logi do oceny
No wychodzi że teoretycznie sprawny, to naprawiłes w końcu? bo pisałes że 0,7 ładuje, może był poprostu przybrudzony.
-
analiza logów B6 1.8 T 163
jaki numer błedu konkretnie?
-
Logi do oceny
bez napięcia z c co b, z napięciem przejście na wszystkie.
-
Logi do oceny
Sprawdz to co pisałem wczesniej czyli sterownie turbiną nikt przez internet nie uleczy autka. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- Tam nie ma 2.1 bar diego dolicza 1 bar ciśnienia atmosferycznego czyli dołądowanie skacze do 1,1 bar.
-
Wysokie podciśnienie diego g3
Kolego jak ogarniesz przełądowania turbiny to będzie to chodzic w miare teraz turbina przełądowuje do 1,1 bar i czasy wtrysków pb skacza do 25 ms a gazowe sa całowicie otwarte 40 ms i cisnienie na reduktorze pada do 0,6. Jak ogarniesz przeładowania to może da sie to jakos ustawić, jakie dysze masz w tych valdkach? cisnienie troche podnieś na reduktorze do 1,2-1,25 bar i ustaw przełączanie z powrotem na pb 0,8 bar przez 1 sek.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
Przepływ na jałowych 4g nie jest ok, to na jakiej w końcu przepływce jeżdzisz? Pisałes że na tej co mniej daje i dobrze wskazuje na jałowym jedzie dobrze a teraz jeżdzisz na innej? jakie numery mają te przepływki? musisz załatwic w końcu inna dedykowana do auta i na pewno sprawną.
-
Wysokie podciśnienie diego g3
Dlaczego na tym zdjęciu dałeś napis turbina od węzyka co idzie do dv?