Treść opublikowana przez Łukasz13
-
logi udane czy nie ?
Pewnie masz niezarejestrowanego vaga tak? i nie masz dostępu do kanałów wyższych niż 25? Log tez urwany po 10 sekundzie. Musisz mieć dobry program najlepiej 3.11 w pełnej wersji i wtedy zrób log 002+115 i 020+118, a nie 015 i 018. z tych logów cięzko bedzie coś wyczytać. Prawdopodobnie przepływka za mało pokazuje ale najpierw zrób dobre logi jak pisałem.
-
GAZ to wróg samochodu ? Prawda czy Fałsz ?
Panowie! nie karmić troli:facepalm:
-
logi udane czy nie ?
Chłopie weź się ogarnij jaki masz silnik? 1.8T ANB na sterowniku od 1.6? bo takie wkleiłeś logi. ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- Aha dobra to zrób 002+115:decayed:
-
logi udane czy nie ?
Ze dwa dni temu pytałes jakie kanały robić w logowaniu i wklejasz log zupełnie inny niż pisliśmy:kox:, zrób 002+025.
-
Zapytanie o błąd sondy 1
Ten bład nie musi byc wywołany przez jakies fizyczne uszkodzenie sondy, powodować go też jakiś problem z mieszanką dlatego też lpg może być winowajcą, u mnie jak troche zalewało go gazem na zimnym to tez ten bład czasem przy rozgrzewaniu silnika.
-
Jak odczytać kod imobilajzera
Tylko zmiana w mapie ecu wchodzi w gre.
-
Jak odczytać kod imobilajzera
Jest bardzo podobnie:wink:
-
Ilość zabków na pasku rozrządu od znaku do znaku na wale
Logi w miare ok troche wolno wstaje turbo, jakby gdzies delikatna nieszczelnośc była, no i przepływka tez mogłaby troche więcej pokazać, zrób jeszcze logi z 033+115 i 003+020 może cos więcej bedzie mozna powiedziec. ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Aha przejrzałem poprzednie logi, wygląda że nic sie nie zmieniło, także nie musisz robic tych logów co pisałem, przejrzyj dokładnie dolot pod katem nieszczelności, najleiej próba cisnieniowa kompresorem może cos wyjdzie.
-
Jakie grupy dla przepływki i sondy
Zloguj 002+033 i odczytaj jakie wartosci sa w grupie 032.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
Do pełni szczęscia brakuje jakieś 4-5 gr na przepływce, ale raczej nie wpłynie to zauważalnie na moc.
-
Zapytanie o błąd sondy 1
Nie masz czasem podpietej sondy do sterownika lpg? Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
W miare zdrowa seria jak dla mnie. Nic za bardzo nie kombinuj bon jest ok. Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
No w logach jest wszystko ok, nie wiem czemu nie idzie, jaki czas wykreca mniej wiecej do setki?, czujnik jest u gory w intercolerze ale raczej nic mu nie dolega.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
Te logi są ok, doładowania nie brakuje jest takie jakie życzy sobie ecu.
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
Mozesz zrobic dwa kanaly na raz, przeplywka w 002 turbo 025 Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
-
Zapytanie o błąd sondy 1
Logi jakies masz? Lpg jest w aucie? Ten blad moze powodowac kiepsko wystrojona instalka. Wysłano z U20i z użyciem Tapatalk
-
Prośba o analizę logów
w dynamicznym tez za duzo 80 przy 4 tys i 100 przy 5800 a do odcinki jeszcze 1 tys obr.
-
Prośba o analizę logów
Ok 2,5 na wolnych i w dynamicznym powinna dojsc do ok 100gr przy odcince.
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
1500 do konca, zrób te dwa kanał na raz, drugi log mozesz zrobic z kanalu 007 i 013
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
Jaki silnik? w AEB, AJL 002 025, w nowszych 002, 115
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
Logi nie są do końca dobre, bo drugim logu masz korekte w 032 na +18% a nie wiadomo od czego czy coś z autem czy instalacja lpg nie wystrojona. JAk robisz loga to najpierw skasuj błedy żeby adaptacje sie skasowały w 032 i wtedy log na pb. Doładowanie jest ok, przepływka raczej też.
-
Sprawdzi mi ktoś logi?
Brakuje paliwa, ecu broni się przed zubozeniem mieszanki zminiejszajac doładowanie dlatego taka huśtawka, czas 27 ms przy 5,5 tys obr, nie jest normalny, zmierzcie ciśnienie paliwa, jak ma to jeżdzic dobrze to wtryski do wymiany.
-
Prosze o analize logów
Boscha najlepiej, zamiennik może się nie sprawdzic.
-
Prosze o analize logów
Muszisz skasować błedy chodzby ich nie było, wtedy kasują się też adaptacje sterownika.
-
Prosze o analize logów
Kasowałeś błedy po wymianie?