Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Logi b7 1.8t bfb Quattro, prośba o sprawdzenie logów przed tuningiem
Wygląda że wszystko jest ok.
-
Prośba o sprawdzenie logów - 1.8T BEX +LPG
Proponuje robić po koleji czy najpierw doładowanie przywrócić do normalnego stanu a potem kolejne logi i zajmować się reszta.
-
Prośba o sprawdzenie logów - 1.8T BEX +LPG
Masz jakiś problem z doładowaniem, turbo póżno wstaje i niedoładowuje tym się zajmij na początku, czyli w skrócie szczelność dolotu, sprawność zaworu dv. Byś może turbo juz dokonuje żywota, albo jest poluzowana klapka wg.
-
Proszę o analizę logów A4 B6 1.8t BFB
Wartości są niepoprawne ale to wynik złych wskazań przepływki.
-
Proszę o analizę logów A4 B6 1.8t BFB
Przepływka pokazuje za wysokie wartości, sprawdz jak jest założona i podmień na inna oryginalną.
-
Pytanie o głowice 1.8T
Nie wkładaj głowicy na szerokim kanale bo stracisz na mocy.
-
Prośba o ocenę logów 1.8T AWT
Wszystko wygląda całkiem dobrze.
-
Passat B5FL 1.8T AWT - Napięcie sondy, uboga mieszanka
Przepływka napewno taka jak trzeba? podaj numery z wkładu przepływki.
-
Głowica bfb
Pasować bedzie, ale bedziesz miał szerokie kanały dolotowe w głowicy, nie bedzie wyjscia na sai, no i pewnie stracisz na mocy troche.
-
Passat B5FL 1.8T AWT - Napięcie sondy, uboga mieszanka
To jest twoim problemem.
-
Passat B5FL 1.8T AWT - Napięcie sondy, uboga mieszanka
Jakies dodatkowe błędy? Co z drugą sonda? Przepływka oryginalna?
-
Problem z grupami bloków pomiarowych 1.8t APU 99r
No tak by było najłatwiej, sterownik z awt np. ale to wiąże sie to tez zmianami z osprzęcie itd. nie wiem czy warto tylko po to zeby sprawdzić gdzie wypadaja zapłony.
-
Problem z grupami bloków pomiarowych 1.8t APU 99r
15 16 masz wypadanie zapłonów którego Twój sterownik nie obsługuje, cofanie zapłonów masz w 020.
-
Sonda 1.8t 163k.
Jeśli nie chcesz wydawać kasy w błoto to nie kupuj nowej sondy bo to nie jej wina, to bład zuzytego katalizatora.
-
1.8T BFB logi po czipie
No tak mozemy cos przypuszczać, optymalnie by było gdyby ten co to robił, rozwiązał najpierw problemy albo zrobił tak zeby nie było problemów, gdyby turbo ładowało tyle co w programie i robił rzetelne wykresy pewnie nie byłoby tego tematu na forum,to tyle.
-
1.8T BFB logi po czipie
Tam jest pewnie jakis problem ze sterowaniem turbiną, więc albo nalezało najpierw ogarnać ten problem przed programem, albo zrobić tak program żeby nie przeładowywało. Teraz pewnie też da rade to naprawić i też nie bedzie przeładowywac.
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Albo wykres jest totalnie z d... albo jeśli faktycznie jest tyle nm to turbo ładuje na maksa i długo to nie pożyje, druga sprawa seryjny układ paliwowy (wtryski) nie pozwolą na zrobienie bezpiecznych 200 km w tym aucie.
-
Koszt chipowania a4 b6
Cena raczej z górnej półki patrząc na setup auta niewiele odbiegający od serii.
-
Szybkie pytanie ECU BAM DO BFB
Elektryczny termostat mozna ustawić tak żeby trzymał temp. 90 st
-
Szybkie pytanie ECU BAM DO BFB
Wtyczki pasują p&p zgodność pinów na 99% to samo, w bam nie bedzie obługi elektrycznego termostatu z bfb, no i bedziesz miał błedy z egt którego bfb nie posiada.
-
Modyfikacja 1.8t bex
Na 300+ potrzebujesz turbo typu k04-064 i wszystko co potrzebne do jego montażu czyli adapter, tip, dp, do tego fmic 230, wtryski 630cc plus ewentualny remont silnika jak bedzie w kiepskim stanie. Oddając to komuś do zrobienia pewnie bedzie 10 tys+
-
Prośba o analizę logów AVJ 1.8t B6
Tak
-
Nierownomierna praca silnika
Chyba szkoda czasu na dalsze testy, głowica do sciagniecia i albo wypalone zawory, albo co gorsza pęknięta głowica.
-
Prośba o analizę logów AVJ 1.8t B6
Logi wyglądają dość kiepsko, szczególnie jeśli chodzi o spalanie stukowe, turbo działa ok, przepływka wskazuje dziwne wartości, zacznij od sprawdzenia jaka jest włożona no i podstawa w kazdym 1.8t szczelność dolotu do sprawdzenia.
-
Prośba o analizę logów. Problem.
Podciągnij troche sztangę turbiny na regulacji, tak zeby z logiem z odpieta wtyczką ładowało niecałe 0,3 bar.