Treść opublikowana przez Łukasz13
-
A4 B6 1.8T BFB wypadanie zapłonu i szarpanie podczas przyśpieszania
Dokładnie, napraw głowice i popraw program na bardziej dopasowany do silnik i osprzetu aby problem nie powrócił.
-
Prosba o analize logów
Nie wiem gdzie widzisz że jest zbyt ubogo, to że sterownik robi 5% korekty żeby uzyskać zadany afr to chyba nic strasznego.
-
Prosba o analize logów
Po logach wygląda że jest ok.
-
1.8t bex sprawdzenie logów
Wtryski trzeba wsadzić wieksze jeśli to strojenie ma mieć sens, w sumie teraz sa seryjne rozumiem?
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
9 to mało troche.
-
Prośba o analizę logów A4 B7 1.8T BFB
Jak chcesz to napisz na pw pomogę ogarnać z tym programem zeby nie wyskakiwał błąd.
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
Po odpaleniu zimnego silnika i przy rozgrzewaniu nie wypada? standardowo w takich przypadkach to najczęsciej peknieta głowica, ale najpierw trzeba sprawdzić parametry na vcds i kompresje.
-
Odmowa naprawy gwarancyjnej przez warsztat
Wymiana sprzęgła 4500? no powiem że w łodzi inflacja za***rdala
-
Prośba o analizę logów A4 B7 1.8T BFB
Sztanga w turbinie jest dobrze ustawiona, być może problem z niedoladowaniem przy niższych obr to kwestia n75, w sumie gdybyś miał normalnie zrobiony program to już teraz by nie było problemu.
-
Sterownik pompy paliwa niskiego ciśnienia w zbiorniku A4 B7 2.0TFSI
No i co że pomodzone? to juz nie trzeba robić diagnostyki?
- Zapytanie o turbinę
-
Prośba o analizę logów A4 B7 1.8T BFB
Wystarczy.
-
Prośba o analizę logów A4 B7 1.8T BFB
Zrób jeszcze loga 115 z odłączona wtyczką od n75, to zadane doładowanie to i tak morderstwo wczesniej czy pozniej dla kazdej seryjnej k03 na seryjnych gratach.
-
Analiza logów A4 B6 1.8T BEX
Trudno wywnioskować z takich logów gdzie auto jest po programie jakims i modyfikacjach mechanicznych, wtryski jakie tam sa? czasy wtrysku faktycznie bardzo długie więc pomiar ciśnienia paliwa napewno coś powie na początek, turbo nie doładowuje bo wysterowanie n75 w programie też mocno obcięte.
-
Sterownik pompy paliwa niskiego ciśnienia w zbiorniku A4 B7 2.0TFSI
Wstaw logi 002+033+031, 115+118, 003+020, 002+230+231 może to że ciśnienie spada to wcale nie wina sterownika, pompy.
-
Prośba o analizę logów A4 B7 1.8T BFB
Ten program to jest tam i tak do wywalenia, łatwiej by to było na serii zdiagnozować, turbo nie doładowuje w całym zakresie, ta szczelność to na 100% jest ok? przepływka na jałowym też jakieś dziwne wartości wskazuje napewno org Boscha?
-
Prośba o analizę logów 1.8t auq leon 1m
Wymień przepływke na nową Boscha i powtórz logi.
-
Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
Td05 wjechało dobrze widzę?
-
Analiza logów A4 B6 1.8T BEX
Nie, to nie jest wina czujników ani n75, zacznij od tego co pisałem.
-
Analiza logów A4 B6 1.8T BEX
Problem jest ale chyba cieżko bedzie coś pomóc przez internet, turbo pozno wstaje i ładuje tylko 0,5 bara, jest bardzo ubogo w całym zakresie więc go za bardzo juz nie katuj, zacznij od podstawych rzeczy w tym aucie czy sprawdz szczelność dolotu.
-
Analiza logów A4 B6 1.8T BEX
Wstaw logi nie obrazki.
-
Odczyt logów VCDS A4 B6 1.8T BFB
Logi robimy do odcinki, co do problemów to zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu albo od razu wymiany przepływki bo błąd jest właśnie od tego.
-
Analiza logów A4 B7 1.8T BFB - podejrzenie nieszczelności lewego IC
Zrób komplet logów. Na postoju nie uzyskasz żadnego doładowania więc sprawdzanie szczelności na zasadzie puchnięcia rur przy przegazowaniu jest bez sensu.
-
Prośba o analizę logów 1.8T CFMA
Po logach wyglada że jest ok.
-
Nie działa pierwszy bieg wentylatora w Seat Leon 1.8T
Kup nowy, po co ci stary wentylator w którym tez pewnie nie ma 1 biegu