Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. kiedys jak kupiłem a4 tez wyjełem licznik załozyłem ringi włozyłem dobrze podpiełem i co??? wysypało sie immo elktronik robił to 2h i koszt 250pln i do tej pory nie wiadomo czemu tak sie stało:kwasny: ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- masz pin?? jak masz to bedzie taniej
  2. 18x8.5 ET.15 i tak to bedzie a ty masz et13 to jeszcze 2mm dalej
  3. et nie pasuje przy 8.5j ---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ---------- sporo by trzeba by było toczyć
  4. nie mogłem sie powstrzymać u mnie pod robota parkuję A4 B5 i chyba jest to Chromo Line:polew::polew: zrobie foty wnętrza bo mnie zabiło:grin: -pokrowce imitujące kubełki i w chu... chromu i sportu:polew:
  5. myśl że max 2lata i to bedzie obowiązel
  6. serio chcesz tek opatulic swoja b5 na parkingu?
  7. przeładowuje turbina! do sprawdzenia wężyki podciśnienia zawór n75 jeśli to nie pomoże to zapiekaja sie łopatki zmiennej geometrii ale zacznij od sprawdzenia lub podmiany na sprawny zawór n75 i wymiane wężyków podciśnienia ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- a vaga i tak potrzebujesz ale wiadomo jaki błąd Ci pokaże
  8. pewnie wszyscy z niecierpliwością czekają
  9. fafnasty odpowiedział(a) na milas79 temat w 1.9TDI
    co? to ladnie graja bedzie widac na silniku co bylo ruszane swierze slady zobacz turbine kolego i odrazu w mordelej
  10. szkoda tylko ja potem kamyczek poleci na szybe a u mnie to bardzo często tak się dzieje
  11. myślę że 100szt by się szybko sprzedało ale poczekamy na wstepna cene jednostkowa
  12. narazie sie nie napalam ale mam cicha nadzieje że da sie to ogarnac
  13. no dobra dobra jak dev podpyta czy sie da i jaka cena to sie listę zrobi
  14. Polak potrafi kwestia tylko jak to się wyreza
  15. jestem jako pierwszy bo i tak mam szybe do wymiany:decayed: juz ciekaw jestem jaka cena
  16. dev zarządził spokuj w watku i cisza jakaś nastała ja tam jakos nie mam kompleksów grzania nie grzania ale nie powiem że przydało by się
  17. i po co wprowdzasz zamieszanie???? wiadomo nie od dzis że sie przod ściaga do rozrzadu:facepalm: bywaja przypadki ze się da bez ale to jest straszna partzantka i nigdy bym tak nie zrobił za nić w świecie zero kontroli nad tym co robisz a ściagnąc przód to 20minut:naughty:
  18. tu większość zmienia tylko na wieksze koło co do komfortu to wielkiej różnicy nie ma czy 17 czy 18 zalezy wiele od łopony:wink: 17 tez zle nie wygląda pod warunkiem ze jest to ładne 17
  19. fela na zimę to najważniejsze żeby to były oryginalne felgi wtedy są wytzymałe a co do wzoru to już do Ciebie należy kolego ---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- sporo chłopaków w klubie ma ładne ori 16 na handel wystarczy popytać zawsze coś sie ładnego trafi
  20. czarny jest piękny:decayed: ładne wnętrze oby tak dalej:naughty: powodzenia w modach
  21. ja od siebie polecam 245dni i nocy spedzonych na czytaniu wszystkich wątków na forum a dopiero po tym zabrać sie za Audi i za jazde Audi:polew:
  22. fafnasty odpowiedział(a) na pandrulewicz temat w Układ Jezdny
    kolego tu chodzi o tylne jarzma a ty mówisz o przodzie
  23. kolego tu znajdziesz wszystko na ten temat [h=5]Tyrestretch.com - Because Size Matters![/h]
  24. fafnasty odpowiedział(a) na pandrulewicz temat w Układ Jezdny
    tak są takie same

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.