Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Wstyd się przyznać, ale ja jeżdżę bez. żre mnie strasznie w tył głowy jaki by nie był Jestem teraz w temacie bo miałem wiosna bliskie spotkanie trzeciego stopnia ze ścianą mostu... Ostatnia nowinka to hełmy ze zintegrowanymi goglami:
  2. Audi w tym roku nie wygrało . Plotka głosi ze zawiodły walki w dieslu, a do benzyny zabrakło oleju w pit stopie Wygrała Purchawa. Zważywszy ze to nie Audi, a Porsche jest teraz perlą w koronie VW wydaje się to mooocnoo podejrzane ,
  3. Wlazło. https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xtf1/v/l/t43.1792-2/11392146_549124178571250_1469072880_n.mp4?oh=7779a3d5d39dc514f0ac6b0e4e4d3b9c&oe=557CBFAB
  4. Gites furacz. Z gala nie jest taki hop-siup niestety... Inny drazek. Trzeba grzac,albo caly drazek wymienic.
  5. Ile ten silnik mial przejechane? 500kkm??
  6. Eeee..., tam zaraz Rosja. W Rajchu tez się VW wypięło i oficjalnie mówią ze to ogólnie kilka promili Ludzie tez ciągają się po sadach...A maja o wieeele silniejsze organizacje konsumenckie jak my. Skąd masz info o Ameryce? Tez coś w radio o tym słyszałem, ale nic na necie konkretnego nie znalazłem. Newsy z UK: https://r2---sn-4g57knzd.googlevideo.com/videoplayback?sver=3&mime=video%2Fmp4&mn=sn-4g57knzd&id=o-ANKfadnXSRsGM8uBhDKMFRy9xTgq2YEh9KBJ0KBrMpiF&dur=3481.135&mt=1433968240&source=youtube&mv=m&ms=au&ip=2003%3A62%3A5e5b%3Acec2%3A8c0f%3A7f41%3Af360%3A910a&ratebypass=yes&expire=1433989936&mm=31&upn=P-vHiuWEjR0&signature=D7C5819CEB37B266EC76B3B2058E2483935A4A0B.F4F89D3DDE1AA8BEC0BE51A15901B6642FE5F4EE&nh=IgpwcjAxLmZyYTAzKgkxMjcuMC4wLjE&fexp=916635%2C9406003%2C9408142%2C9408420%2C9408710%2C9409223%2C9412774%2C9413006%2C9413310%2C9413503%2C9415304%2C9415596%2C9415752%2C9415836%2C9416114%2C9416126%2C952640&key=yt5&ipbits=0&initcwndbps=902500&pl=36&sparams=dur%2Cid%2Cinitcwndbps%2Cip%2Cipbits%2Citag%2Cmime%2Cmm%2Cmn%2Cms%2Cmv%2Cnh%2Cpl%2Cratebypass%2Crequiressl%2Csource%2Cupn%2Cexpire&itag=18&requiressl=yes Odpowiedz Audi: https://www.audi.co.uk/about-audi/latest-news/audi-uk-bbc-watchdog-oil-consumption-june-2015.html
  7. OkiDoki. Niedoczytalem ze stage2 już jest zrobiony. Jak robiłeś gdzieś Pd-Ws PL i jesteś zadowolony, to daj namiary na warsztat. Ostatnio ktoś z RZ szukał.
  8. Fajny białas. Co to jest Schowki w bagażniku z dwiema roletami ?
  9. Mysle ze "bedzie pan zadowolony" Choc troche golasek... Duzo bierze?
  10. 450Nm w stronicu. Idealnie Ladnie wypasiona, tylko w takim smutnym kolorze
  11. Tak. Na wyłączonym silniku. Najlepiej podłączyć ozonator z zewnątrz. Warsztaty często robią błąd wsadzając urządzenia do środka i zostawiają na godzinę. Dlaczego błąd? Na to pytanie odpowie dzieciak z drugiej gimnazjum, albo Wikipedia W be siedem jak ci zapodaje już z klimy na econie, ozonowanie pomoże tyle co umarłemu kadzidło
  12. M/W tym miejscu:
  13. Całe story trochę niekonsekwentnie przedstawiłeś. Górny IC jest od "zwykłego" trzyzero, a zamontowany masz prawidłowy, czyli BiT Teraz wal do r-performance, i będzie to jakoś jeździło
  14. Przed końcem jest faktycznie opór ze względu na kształt kanału. Jeżeli na górze miałeś 39, a na dole pow.24, to masz przelane. W serwisach często wlewają cala piątkę żeby klient nie marudził za szybko...
  15. Na plyty, SD dalej 300€
  16. Bardzo fajny bialasek do relaksacyjnego przemieszczania Subaru wkłada multi i daje sobie w nim rady z 4wd. Nie wiem na czym Niemce zaoszczędzili ze ta skrzynia tak padała w B6
  17. Nie wyglada źle http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://newcars.ua/images/newsery/2009/01/audi-paket-n-01.jpg&imgrefurl=http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t%3D143653%26page%3D73&h=386&w=580&tbnid=wtIc2AzUlHBHrM:&zoom=1&docid=wBP6t306pGvi9M&ei=GcFqVcD1AonYU8nwgbgF&tbm=isch&ved=0CCUQMygEMAQ Jak myśle o aluminiowej listwie, a dyfuzor albo czarny mat albo jakiś antracyt/grafit. Do tego kominy w czarny chrom - powinno być OK. Wydech z 3.0tdi wyglądał by o niebo lepiej ale już jest trochę zabawy i boję się, że coś źle poskładają. To zdjęcie wogóle nie oddaje realu. Zakładaj na dwie strony bo inaczej będziesz żałował wydanej kaski. Ten austriacki ma chyba @wojtsen.
  18. L1RR. Tylko musi być ori VW. Dobierany z RAL wychodzi za jasny. Kolega @grom pewnie już kupił auto z ta dokładką, ale wg. mnie wygląda to strasznie łyso z wydechem na jedna stronę i pomalowana listwa pod kolor zderzaka...Chociaż w poprzedniej S3 było OK
  19. Drutex, Plandex, Siateks, Kanaltex są już zarezerwowane jak by co
  20. Coraz grubiej Chyba jesteś jedyny tutaj z takim modem
  21. Dyfuzor w zwykłym zderzaku jest mniejszy niż w sline. Wiec trzeba coś zrobić żeby ta dokładka wyglądała większa Ja uzyskalem to dzięki przemalowaniu chromowanej listwy pod kolor dyfuzora i kominom z Q7:
  22. http://www.ebay.co.uk/itm/Volkswagen-VW-Factory-Engine-Oil-Dipstick-Replacement-GENUINE-OEM-BRAND-NEW-/191583176531?hash=item2c9b3f4753
  23. Mi się Kolego wydaje ze pokazałeś im dowód twojego auta, a następnie poprosiłeś o sprzedaż bagnetu z tym numerem. Idź jeszcze raz, powiedz ze chcesz bagnet do A3 1,8tfsi z ww. numerem. Bron boże nie pokazuj im papierów! A staroświecki będziesz jak ubierzesz majtki z golfem i melonik.
  24. Tramwaj??
  25. Kolego, oznacza to ze pasuje do wszystkich silników. Gdzie to UK jest ze się nida? Nie macie tam ASO?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.