Treść opublikowana przez german81
-
Błedy w silniku,prosze o pomoc.
skasuj błedy i zobacz co wróci . ale z tych obiawów które podałes to wynika ze masz problem z czujnikiem połrzenia wału korbowego sprawdz jego opornosc i podaj . a co do cagłego działania wentylatora jest on spowodowany przez uszkodzony termostat lub instalacja czujnika w termostacie .
-
sondy-wartości
w logach na PB i LPG piewsza sonda pokazuje za małe napiecie w połeczeniu z błedem kalifikuje to sonde do wymiany .
-
Audi a4 Afn brak sił dosc często Notlauf Kolejne Logi
podaj jakie błedy sa zapisane i zrób komplet logów .statycznie 1 3 4 7 13 i dynamiczne 1 3 4 8 10 11 i bs 000 3 4 11
-
Błędy 16396, 17536, 17544 - czujnik wału i przepływomierz ?
miedzy znakami powino byc 15 beczułek . bład 16396 nie mówi nic o zadnym czujniku tylko o nie osiagnietym wartosci przestawienia wałka ssacego .moze to byc spowodowane uszkodzona cewka w nastawniku , zbyt niskim cisniem oleju ,uszkodzonym napinaczem ( nastawnikiem łancucha ).
-
Błędy 16396, 17536, 17544 - czujnik wału i przepływomierz ?
napinacz musi byc sprawny i przy wymianie trzeba ustawic koła na znaki i musisz miedzy znakami miec odpowiednia ilosc ogniwek .
-
Błędy 16396, 17536, 17544 - czujnik wału i przepływomierz ?
pierwsze bład jest powodem 2 pozostałych jak ustawiłes łancuch ?
-
Logi 013, 025 w AWT brak danych
w tym silniku logujesz 2 20 31 115 118
-
sondy-wartości
zrób logi z bloku 2 20 31 115 118 na PB i pózniej na LPG
-
sondy-wartości
zrób komplet logów bo z napiecia sondy wychodzi ze nie jest dobrze albo masz nieszczelnosc lub padnieta przepływke , a bład tyczy sie zbyt duzego oporu grzałki sondy .
-
synchronizacja rozrządu
logi w bloku 90 i 93 sa wporzadku powodem spadku mocy jest nieszcelnosc w układzie turbo co powoduje pózne wstawanie turbiny zanirzanie przez przepływke która powina mierzyc zdecydowanie wiecej czyli ok 135-140 g
-
sondy-wartości
jesli dobrze pamietam to masz sonde waskopasmowa wiec napiecie powino sie zmieniac 0,1-0,9v mozesz tez zlogowac statycznie blok 32 i 33 wtedy ci bede w stanie powiedziec cos wiecej o twojej sondzie .
-
sondy-wartości
zloguj blok 31 dynamicznie i poaj wartosci jakie sa zapisane wartosci w bloku 32 .
-
Brak mocy 2.8Q Automat
2 pierwsze błedy tycza sie własnie grzałek w obu sondach
-
Prosze o analize logow...
panowie zwrócie jeszcze uwage ze dynamiczna regulacja kata wtrysku nie działa porawnie i w całym prawie zakresie obrotów jest nie ma regulacji .
-
Brak mocy 2.8Q Automat
w tym aucie jest problem z grzałkami na obu sondach . kolejne 3 błedy swiacza o zbyt ubogiej mieszane co moze byc spowodowane nieszcelana odma lub uszkodzona przepływka badz problemem z paliwem . bez logów nic wiecej konkretnego nie da rady powiedziec .
-
regulacja obrotów biegu jałowego 1.8t
morzes regulowac w adaptacjach . ale obroty u ciebie sa w porzadku to poco je chcesz regulowac .
-
1.8T AEB - duże spalanie, lambda? logi do oceny.
jak juz wszystko porobiłes to przydało by sie zrobic logi i sprawdzic co tam sie porawiło
-
Dziwny błąd
zrób logi przynajmniej z bloku 2 25 bo AEB wylicza doładowanie z przpływki, czujnika temperatury w kolektorze i wysterowania n75 .
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
musisz wyjac wtryski i zawiesc je do pompiarz i on je sprawdzi dopiero na stole . jak wtryski sa padniente to nie ma wystarczajacej dynamiki gazu zeby napedzic silnik i turbo .
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
sprawdz wtryski bo sa na bank wykonczone dlatego auto nie ma siły
-
Proszę o pomoc, prośba o analizę logów. Z góry dziękuje
sprawdz czy zaworek zwrotny ( biło czarna pestka) jest sprwany
-
Proszę o analizę logów przed wirusem.
wymien n75 to turbo bedzie wczesniej wstawało , a tak pozatym wszystko ok.
-
Prośba o analizę logów, ciężko odpala na zimnym
jesli logi były robione po nocy to czujnik temp do wymiany bo zawyrza temperature .
-
proszę o analize logów
problemen jest przepływka jest totalnym trupem wymien przepływke to auto wruci do formy .no i jak zauwarzyłes sam termostat do wymiany .
-
Noulaf przy tem poniżej 0*C
rano jak bedziesz odpalał to poros druga osobe niech obserwuje czy zaraz po zapaleniu wciagło sztange .w czasie gazowania na luzie sztanga moze sie nie ruszyc .