Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. skasuj błedy i zobacz co wróci . ale z tych obiawów które podałes to wynika ze masz problem z czujnikiem połrzenia wału korbowego sprawdz jego opornosc i podaj . a co do cagłego działania wentylatora jest on spowodowany przez uszkodzony termostat lub instalacja czujnika w termostacie .
  2. w logach na PB i LPG piewsza sonda pokazuje za małe napiecie w połeczeniu z błedem kalifikuje to sonde do wymiany .
  3. podaj jakie błedy sa zapisane i zrób komplet logów .statycznie 1 3 4 7 13 i dynamiczne 1 3 4 8 10 11 i bs 000 3 4 11
  4. miedzy znakami powino byc 15 beczułek . bład 16396 nie mówi nic o zadnym czujniku tylko o nie osiagnietym wartosci przestawienia wałka ssacego .moze to byc spowodowane uszkodzona cewka w nastawniku , zbyt niskim cisniem oleju ,uszkodzonym napinaczem ( nastawnikiem łancucha ).
  5. napinacz musi byc sprawny i przy wymianie trzeba ustawic koła na znaki i musisz miedzy znakami miec odpowiednia ilosc ogniwek .
  6. pierwsze bład jest powodem 2 pozostałych jak ustawiłes łancuch ?
  7. w tym silniku logujesz 2 20 31 115 118
  8. zrób logi z bloku 2 20 31 115 118 na PB i pózniej na LPG
  9. zrób komplet logów bo z napiecia sondy wychodzi ze nie jest dobrze albo masz nieszczelnosc lub padnieta przepływke , a bład tyczy sie zbyt duzego oporu grzałki sondy .
  10. logi w bloku 90 i 93 sa wporzadku powodem spadku mocy jest nieszcelnosc w układzie turbo co powoduje pózne wstawanie turbiny zanirzanie przez przepływke która powina mierzyc zdecydowanie wiecej czyli ok 135-140 g
  11. jesli dobrze pamietam to masz sonde waskopasmowa wiec napiecie powino sie zmieniac 0,1-0,9v mozesz tez zlogowac statycznie blok 32 i 33 wtedy ci bede w stanie powiedziec cos wiecej o twojej sondzie .
  12. zloguj blok 31 dynamicznie i poaj wartosci jakie sa zapisane wartosci w bloku 32 .
  13. 2 pierwsze błedy tycza sie własnie grzałek w obu sondach
  14. panowie zwrócie jeszcze uwage ze dynamiczna regulacja kata wtrysku nie działa porawnie i w całym prawie zakresie obrotów jest nie ma regulacji .
  15. w tym aucie jest problem z grzałkami na obu sondach . kolejne 3 błedy swiacza o zbyt ubogiej mieszane co moze byc spowodowane nieszcelana odma lub uszkodzona przepływka badz problemem z paliwem . bez logów nic wiecej konkretnego nie da rady powiedziec .
  16. morzes regulowac w adaptacjach . ale obroty u ciebie sa w porzadku to poco je chcesz regulowac .
  17. jak juz wszystko porobiłes to przydało by sie zrobic logi i sprawdzic co tam sie porawiło
  18. zrób logi przynajmniej z bloku 2 25 bo AEB wylicza doładowanie z przpływki, czujnika temperatury w kolektorze i wysterowania n75 .
  19. musisz wyjac wtryski i zawiesc je do pompiarz i on je sprawdzi dopiero na stole . jak wtryski sa padniente to nie ma wystarczajacej dynamiki gazu zeby napedzic silnik i turbo .
  20. sprawdz wtryski bo sa na bank wykonczone dlatego auto nie ma siły
  21. sprawdz czy zaworek zwrotny ( biło czarna pestka) jest sprwany
  22. wymien n75 to turbo bedzie wczesniej wstawało , a tak pozatym wszystko ok.
  23. jesli logi były robione po nocy to czujnik temp do wymiany bo zawyrza temperature .
  24. problemen jest przepływka jest totalnym trupem wymien przepływke to auto wruci do formy .no i jak zauwarzyłes sam termostat do wymiany .
  25. rano jak bedziesz odpalał to poros druga osobe niech obserwuje czy zaraz po zapaleniu wciagło sztange .w czasie gazowania na luzie sztanga moze sie nie ruszyc .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.