Treść opublikowana przez andynl
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Wyluzuj chłopaku jajca sobie robimy a Ty sie spinasz jak gumka od majtek
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Może stąd że co trzecia strona to Twoja fota ha ha ha
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
fotki trzeba trochę zmniejszyć i wszystko będzie biegać, za dużo pixli masz
-
Sporadycznie gaśnie i nie można odpalić
4 Faults Found: 11913 - Start/Stop System; Maximum Time for Restart Exceeded P167E 00 [096] - - Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Mileage: 47901 km Date: 2015.03.26 Time: 11:10:43 4732 - Fuel Pump P3045 00 [040] - Electronics Defective Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 5 Mileage: 47756 km Date: 2015.03.22 Time: 13:41:27 4735 - Fuel Pump P3044 00 [032] - Short Circuit Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 3 Mileage: 47758 km Date: 2015.03.22 Time: 13:48:12 2838 - Fuel Rail/System Pressure P0087 00 [032] - Too Low Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 2 Mileage: 47756 km Date: 2015.03.22 Time: 13:41:56 Masz dokładnie te same błędy które były u mnie, powodem był padnięty sterownik pompy, auto bez powodu gasło (niezależnie od temperatury, pogody, sposobu jazdy itp.itd) a później był problem z odpaleniem, zwykle musiałem odczekać kilka minut i wtedy auto odpalało tak jak by na 1 lub 2 cylindrach, musiałem dogazować dopiero silnik sie rozkręcał. W serwisie wymienili mi sterownik pompy paliwa wedle faktury 8K0 906 093 F koszt w ASO to około 560zł do wyciągnięcia siedzisko z tyłu i pompa paliwa gdzies tam znajduje się sterownik (dokładnie nie wiem bo nie widziałem jak robili ale tak mam napisane na fakturze)
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Przy firmowym braniu oleju nie ma żadnych objawów poza tym że znika olej więc jak czujesz smród spalonego oleju to raczej szukaj innej przyczyny, proponował bym obejrzeć dokładnie okolice turbiny
-
B8 TrOOOOp
150zl zaplacilem za malowanie klamek i tylnej lotki +80 zl lakier z tym ze sam rozebralem i przygotowalem do lakierowania
-
Strefa Śmiechu
Nasi wyklepią i pójdzie jaki nie bity
-
Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz. Andy jak świniowóz to wyglądał bez chlapaczy. Nie ma porównania z brudem na tylnej klapie i z boku auta. Ja mam lavagrey czyli prawie czarny i chlapacze nie rzucają się tak w oczy. Mi się z nimi allroad nawet bardziej podoba. - Nie wiem kwestia gustu, jak dla mnie nie wygląda to dobrze, a auto trzeba pucować to nie będzie brudne
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gratkuję i ja, wyśpij się dobrze po pępkowym bo nocki będziesz miał przez jakiś czas zarywane
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
No listewki robią robotę, rączki będą umazane
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
No patrzcie Go :-) następny co mu ta nie leży:-):-):-)Zaczynam się zastanawiać czy to mnie coś nie dolega?:-):-):-) Spokojnie Krystian wszystko z Tobą w porządku, wymyślają jakieś dziwne kiery bo za mało
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
ChiPis pojeździj sobie autkiem z poliftową ściętą kierą i zobaczysz że zmienisz zdanie
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Ty jakiś dziwny jesteś, chyba za mało pijesz , albo za mało
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
O ładne autko i właściwe serducho pod maską Bezawaryjności
-
Czy warto montować chlapacze przód i tył?
Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz.
-
czujniki cofania, parkowania cichy sygnał
U mnie radio samo się wycisza gdy włącza się PDC
-
B8 TrOOOOp
wytłumacz o co ci chodzi Mam identyczną, bez oznaczenia i gładka cała skórka, chętnie bym wymienił na perforowaną z logiem S-Line i srebrną nitką ... Tez mialem gładka. obszywałem w BM. Koszt 190 z wysylka i masz nowke. Nakładkę na kiere sline za 200na Alle widzialem. Ori, tylko podmieniasz. Aaa i nitkę tez zrobią ci jaką chcesz;) Może mam jakieś urojenia własne, ale nie dopuszczam obszywania kierownicy, szycia skórzanych tapicerek itp. Ja mam zryty beret i musi być ori skorka wtedy dopiero jest GUT . No ale to tak już jest że każdy ma inne halo . noo to banie masz serio Po moich ostatnich obszywaniach też mam taka banię jak Janusz, że ORI the best
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Pomijając że karbon to nie moje tematy, to 6 miesięcy nie chciało by mi się czekać Może załóżmy klub zdrowo pierd.....ch żeby nie wyglądało na jednostkową chorobę
-
Oświetlenie w boczkach drzwi
Popytaj na forum ludzi ze swoich okolic może ktoś ma kabelek to Ci zakoduje, w sumie 5 min roboty
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
planuje u siebie trzasnąć podświetlanie schowka tylko nie wiem czy dobrze rozumiem zasianie lampki schowka trzeba ciągnąć aż z lampki w podsufitce?? czy można gdzieś w słupku łapnąć ten kabelek?? Zasilanie do podświetlenia schowka ciągniesz ze skrzynki bezpiecznikowej po prawej stronie ( pasażer)
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
jak nie masz radaru to wystarczy Ci 7 Ja czasem kupuje jakies stare wiązki po 20 - 50zł tylko po to żeby wydłubać z nich piny wychodzi o wiele taniej- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ETKA mówi że to "szary-słoje brzozy" kod koloru 3J3- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
rozumiem że mówisz o drewnianych dekorach? drzwi decha i inne takie tam?- B8 TrOOOOp
Coupe nie pasi sportback pasi ale brak listwy w deskę rozdzielczą - Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011