Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rookie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rookie

  1. A ja polecam Liqui Moly Leichtlauf HC7 5W-40 API SL/CF ACEA A3-98/B3-98/B4-98 Mercedes Benz 229.3 BMW-Longlife 98 VW 502.00/505.00 Cena 109 zł za 5 litrów Produkt niemiecki Właśnie kupiłem i będę zmieniał, bo teraz mam 10W-40 też Liqui Moly
  2. rookie odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    a więc masz trzy opcje 1. napinacz paska klinowego 2. sprzęgiełko alternatora 3. łożysko pompy wody [czyli wymiana pompy wody] Przy kompletnej wymianie rozrządu te elementy zawsze wymieniam i nie mam żadnego świerszcza pod maską
  3. Kolega ściągnął to z MOTORU No i trzeba dodać, ze najlepsze dla naszych aut są pełne syntetyki. 5W-40 lub 0W-40
  4. Ja kupiłem napinacz Hans Preis Topran Germany za 230 zł u sprawdzonego sprzedawcy i też śmiga
  5. tak jest walić pełen syntetyk ja teraz zmieniam na Liqui Moly Leichtlauf HC7 5W-40 pełen syntetyk z normą: API SL/CF ACEA A3-98/B3-98/B4-98 Mercedes Benz 229.3 BMW-Longlife 98 VW 502.00/505.00
  6. na 90 procent turbo do czyszczenia miałem to w każdej 110KM
  7. wydaje mi sie ze sa potrzebne specjalne narzedzia... istnieje możliwość dania tego do warsztatu?
  8. Mam to samo, też przy niskich temperaturach poziom płynu max, kolor czerwony A może to piski Horcha? Wiecie, poprzednik Audi zza grobu...
  9. ja też w to bym nie wierzył... chyba że to pierwsza rata 3/4 za rok:)
  10. NIE MYJ SILNIKA! Po umyciu woda dostanie się do każdego sprzęgiełka i rolki i silnik będzie ci głośniej chodził. Wiadomo, że te elementy nie są nowe i mogą również paść. Sam to wszystko przechodziłem i myłem poprzednie silniki na opisane wyżej sposoby. Efekt, byłem wkurzony bo silnik chodził głośniej, ponieważ rolki szumiały bardziej. A przedtem silniczek mi miękko pracował. Lepiej obmyj sobie irchą elementy plastikowe i ucz się na moich błędach.
  11. rookie odpowiedział(a) na swiezak84 temat w 1.9TDI
    kiedyś miałem takie wycie jak sprzęgiełko wentylatora padało no i padło najpierw wyło, później charczało niemiłosiernie na wymiane poszedł oryginał 160 zł
  12. chodzi mu o to, że usunął katalizator, a w sumie chyba wypruł samo wnętrze
  13. rookie odpowiedział(a) na tohn temat w 1.9TDI
    myślę, że sam sobie dałeś odpowiedź... wymień te poduszki i łapę
  14. wymień świece, problem zniknie
  15. problem rozwiązany, czujniki tylne wyjęte, wyczyszczone, błędy skasowane
  16. wymiana napinacza bez ściągania przodu 150 zł normalnie ze ściąganiem przodu 250 zł
  17. moja niunia dziś u mechanika i napinacz wymienia plus 2 wahacze górne z lewej strony
  18. Tak jest! Koło pasowe alternatora do wymiany, pasek piszczy bo sprzęgło alternatora stawia opór. Mi też piszczało, a później rozerwało nowy pasek po trzech dniach w jednym z moim aut.
  19. Panowie chcę naprawić następujący problem. Przy włączeniu zapłonu mam przymglone kontrolki i zapala się czerwony wykrzyknik w kółku i nawiasach i pika 3 razy. Kliknąłem na Fisa i wyszło po niemiecku, że mam uszkodzone hamulce: VORSICHT STOERUNG BREMSEN SERVICE AUFSUCHEN Najgorsze, że jak to się zapala to nie grzeją świece i w dodatku nie można odpalic auta, kreci ale nie odpala. Akumulator sprawdzony, doładowany i masa i klemy oczyszczone. Co nawaliło? Co kupic i wymienic?
  20. rookie odpowiedział(a) na tomi13ka temat w 1.9TDI
    Nie psikamy niczym. Guma wchłania olej i pęcznieje, później jest znacznie osłabiona i może pęknąć. Jak np. opona. Nie stosujemy wynalazków tylko kupujemy nowe rolki i napinacze. Rolka np kosztuje 70 zł Ruville
  21. rookie odpowiedział(a) na tomi13ka temat w 1.9TDI
    a wymieniałeś napinacz paska klinowego? Oprócz paska on jest najważniejszy. Oryginał 345 zł Hans Preis Topran Germany 230 zł Uwaga na ContiTech-u Multi-rib nie piszczy. Nie kupujcie Dayco itp.
  22. dobra, czekam teraz na przesyłkę
  23. GETRIEBEÖL ADDITIV (DODATEK DO OLEJÓW PRZEKŁADNIOWYCH) z MoS2 przeznaczony dla mechanicznych skrzyń biegów, Liqui Moly 2x20g pójdzie w zębatki koszt 40 zł wyniki opiszę po zastosowaniu
  24. o rzesz w mordę, aleś przepłacił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.