Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 1Z] Zawor N75
Koledzy, a gdzie znajduje się N 75 w silniku 2.5 tdi v6 AKN Czy różni się znacznie od przedstawionego na zdjęciu w pierwszym poście
-
Uszkodzona przednia szyba :(
A to inna sytuacja, sorki. No ale w tym scenicu to sobie cenią szkło.Ja mam w Pzu , więc ci nie pomoge.
-
Uszkodzona przednia szyba :(
Ogi, zadzwoń poprostu do link 4.Tak będzie najprościej. Powodzonka.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A powitać powitać użytkownika.
-
[A6 AKE] Problemy z silnikiem
="alvaroalvaro78"]wujek stwierdził również że ubywa płynu U mnie w rodzinie w samochodzie, oznaką tego była wydmuchana uszczelka pod glowicą. [ Dodano: 13-04-2007, 01:41 ] To już za wysokie schody jak dla mnie, mechanicy odzywać się ( pora już późna wię trzeba poczekać na dzień. Odpowiedź się znajdzie Ps .Już pieprze głupoty, zmęczenie.
-
[A6 AKE] Problemy z silnikiem
Moja sugestia, to może dmuchnięcie uszczzelki. Niech reszta się wypowie. Ps. Ach te diesle...
-
[B5 AJM] Brak odciecia paliwa przy puszczonym gazie+EGR+N18
Murzyn, Sorki od razu za OT, ale widzę , że też masz problem, a ja ci zawracałem głowę wczoraj moim problemem. Powodzonka , bo znawca w tych tematach ze mnie kiepski.
-
[AFN 1,9 TDI 110KM] Brak mocy
spanky, wiem , wiem, czas mam tak zajęty, a do partacza nie pojade, bo jakbym mu zasugerował , czy np. n75 jest w porządku, to z autopsji wiem , że by oczy wystawił takie , że żadna emotikionka tego nie wyrazi. Chciałem rozjaśnić sytuacje, i siebie też uspokoić. Myślałem o N 75, i o zasyfionej turbince przed przedstawieniem sytuacji na forum. Ale moje doświadczenie o mechanice jest niewielkie. Cilek, jak wcześniej zawitasz do mechaniora to daj znać w tym temacie , żebym jeszcze bardziej się wyciszył. Powodzonka [ Dodano: 13-04-2007, 01:23 ] Bastech, było już u nas, właśne za pozwoleniem kolegi z audi klub, ale również dzięki za info.
-
s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)
Fele ładne, ale s line jednak górą.
-
[AFN 1,9 TDI 110KM] Brak mocy
Murzyn, przejrzałem FAQ i twoja diagnoza jest bardzo prawdopodobna, dzięki. Muszę zawitać do mechaniora na podpięcie Vag.
-
krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
adamooo, a na maszynie mocno wibrowały?? Bo z tego co piszesz nie jest tak tragicznie.
-
[AFN 1,9 TDI 110KM] Brak mocy
[b5, 2.5 tdi v6, AKN] A ja podłącze się do tematu, otóż jadąc na piątym biegu ok 105 km/h chciałem dodać gazu i brak reakcji, przy dodaniu gazu odczułem "takie zmulenie , przychamowaie silnika, trudno to opisać, zacząłem tracić prędkość i obroty. Redukcje oczywiście nie pomogły. Zatrzymałem się wyluzowałem i prubuje dodać gazu, pedał max w podłodze a obroty tylko do 3 tys. Odczekałem chwile, zgasiłem samochód, ponownie odczekałem chwile i zapaliłem autko. I wszystko wróciło do normy. Pytanie, co mogło być przyczyną opisanego problemu. Chce ten problem jak najszybciej wyeliminować. Czyktoś miał podobny przypadek, na forum nie moglem znależć. Z góry dzięki za sugestie i pomoc.
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Zminiałem po zimie wycieraczki założyłem Bosha, tragedia po 2 tygodniach za 2 sztuki zapłaciłem ok 80 zł,a wycirają jakby kosztowały 10 zł, tak jak piszeą chłopaki wcześniej, jedna taka łukowata, druga prosta. Już się na tą firme nie skusze.
-
[B5 sedan 2.5 TDI] Poprzednie auto mojego staruszka...
alvaroalvaro78, ja tą skórkę bym prosił co w środku siedzi. Autko ładne zadbane, wnioskując ze zdjęć. Niech idzie w dobre ręce , bo silniczkiem trzeba się opiekować, żeby służył należycie.
-
Kujawski i oranżada
U mnie znaczne pogorszenie, na Vervie, więc leje Bp ultimate, bądź Shela. A o orenżadzie nawet nie myśle, w Płn. niemczech policja sprawdza nawet osobówki, często tamtędy jeżdze. To moje zdanie.
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
Piekna s4 , marzenie. Gratki
-
krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
adamooo, też miałem od wewnątrz skrzywione 2 sztuki (18"). Dałem do prostowania i teraz ok, więc polecam naprawę. Po zatym bicie felg strasznie denerwuje, nie mówiąc już o potencjalnych kolejnych wydatkach.
-
Co sadzicie to tych felgach.
Jakoś całe polerowane felgi mi nie "podchodzą" za bardzo.
-
prostowanie felgi alu??
Zależy od wielkości uszkodzenia , zawieziesz felgi, oglądną i od raszu powiedzą koszt prostowania za sztukę. Firma Krawal, Kraków, ul. Cienista 3, tel. 012 4257008, ja tam moje alumki prostowałem i jestem zadowolony. Zadzwonisz , wszystko się dowiesz.
-
[ALL] Światła do jazdy dziennej
Nie paniemaju, jeżeli zmniejszona jasność to ok. szamot, masz inny pomysł , pytanie za 100pkt.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum właściciela z dieselkiem pod maską
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, kolejnego posiadacza
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Plany wykonane, jeszcze ksenonik, ale i tak jest piękna.Gratki Cuber
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Sprinter, dziękuje za wyczerpującą odpowiedż , aaaa i jeszcze mam pytanko. Czy zmieści się to radyjko w pułce nad nogami po lewej stronie ( b5 ) , tam chce go umieścić, a ty w którym miejscu masz
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
Oczywiście manual i 6 biegów do przodu :smile: