Treść opublikowana przez Audi sline
-
prośba o zmierzenie rozstawu wydechów
Dokładki są standardowe. Obojętnie czy sline czy ms-design. Jedyny co jeżeli było cos z wydechem to moze byc źle sprasowany. Określ sie w jakim celu to potrzebujesz?!
-
Polecane opony zimowe
Tak, wlasnie dostałem je jako prawie nowe do kompletu z samochodem. I wlasnie zastanawiałem sie nad tymi oponami co zrobic. Czy sprzedać i kupić jakieś premium czy te wyprobowac. Bo auto i tak rzadko będzie wyjeżdżać w zimę na drogi ...
-
Klosze reflektorów UK/EU
Witam! Jaj w temacie, czy same klosze lamp przednich są inne w UK/EU? Mam do kupienia lampę wlasnie UK na swap klosza, pisze na niej H7 lub D1S wiec powinna pasować pod bixy. Lecz jednak wole zapytac !
-
ma ktos dokladnego manuala jak regulowac zderzak i lampy przednie b7
Mi by tez sie przydało!
-
Polecane opony zimowe
Witam! Miał juz ktoś doczynienienia z zimowkami GT Radial Champiro Winterpro? Dostałem je do samochodu, ale nie wiem czy one w ogóle sa cos warte...
-
Polecane opony letnie
Upps juz zmieniam
-
Polecane opony letnie
Witam! Miał juz ktoś doczynienienia z zimowkami GT Radial Champiro Winterpro? Dostałem je do samochodu, ale nie wiem czy one w ogóle sa cos warte...
-
Podłokietnik, kabel radia, moneta blokująca popielniczkę
Ich znaleźć nie musisz. Tylko ta ramka jest mocowana od dołu na 4 zatrzaskach. Jak chwycisz mieszek biegów z lewej i prawej strony ciągniesz do góry i wychodzi. Reszta jak Ci napisałem....
-
Podłokietnik, kabel radia, moneta blokująca popielniczkę
W sprawie popielniczki, to po prostu rozebrać ,wyciągnąć z tunelu i na pewno pieniążek wyskoczy. Aby sie do tego dostać. Ciągniemy ramkę biegów do góry, jest ona na takie 4 zatrzaski, zobaczysz dwie śruby lewo/prawo odkrecic, potem podważasz zaślepkę we wnętrzu tunelu płaskim srubkretem i juz masz wszystko na wierzchu. Wysuniesz popielniczkę ze wtyczki i na pewno dostaniesz sie do tego pieniazka. W sprawie podłokietnika, no coz nic z nim nie zrobisz. Albo będziesz z nim jeździł , a jak ci przeszkadza to kolega z forum sprZedaje zatrzaski z Alu i juz na pewno nie peknie. Poszukaj w dziale sprzedam . PoZdro!
-
S4 z 2 rurami ?
Wychodziły wersje audi S4 na bosykit z DTM. I tam eska miała 2 ruły. Ale to nie takie o średnicy 70 tylko przynajmniej 100. Choć taki samochód spotkać to naprawdę rzadkość.
-
Obudowy lusterek
Nie pasują, chodziło mi bardziej o sam styl tych lusterek a nie kolor. Bo pasować technicznie to wszystko działa ...potrzebuje jakis manual , jak te obudowy sciągnąć...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Z tego co pamietam to kamerka do parktronica! Przydatna rzecz !
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
Dokładka jest i do diesla i benzyny. Pasuje pod zderzak ( w b7 nie ma specjalnego zderzaka sline) . I bez różnicy czy sedan czy avant. Wszystko pasuje. Pozdro
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Super, to czekam na foto LED ów. . A jak tam rameczka pod tablice juz kupiona? Bo coś golas jeszcze z przodu!
-
Czarnuch Fabiana
Bardzo ładny samochód. A przede wszystkim wpadają mi w oko twoje lusterka zewnętrzne. Kupiłeś ORI z esy? Czy malowałes? Bo ładne takie szczotkowane Alu, tez niestety mam w mojej nowej takie a'la esy ale to srebro sie swieci jak psu klejnoty! Hehe . Btw czemu poszedłeś w 17stke?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ważne , ze efekt jest i koledze sie podoba. Niestety zdjęcia nie oddadzą prawdziwego stanuC no chyba, ze galerie naszych detail-lerów. Miałbyś możliwość jak te LED-u świeca w nocy i jakie sa mocne . Bo kupując auto, miałem tez podświetlenie tablicy w LED, ale wyglądało jak za szybcy za wściekli z neonami dookoła auta . Hahaha. A taki ORI Smaczek na pewno ładny
-
Pakiet S4
Numer grilla : 8E0 853 651 K Zderzak sline i S4 są identyczne. Tytaj link do wszystkich montowanych grill w audi b7 : http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Singleframe-Grill+allen+Variationen+B7
-
Pakiet S4
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64797-all-b7-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci/ Tu masz spis części z sline, które sa takie same oprócz grilla i listew bocznych. Tak to to samo. A foty to wpisz tylko w Google S4 B7 i zobaczysz jak wyglada, albo na mobile poszukaj i zobacz jak wygladaja.
-
Audi A4 B7 BUL Quattro 280 KM/404 Nm by compsport
Piękne kreski, napisałbyś mi przy jakim przebiegu musiałeś turbo regenerować, zeby uzyskać taki wynik? Czy po prostu wolałem zregenerować i, zeby więcej wyciągnąć. Jak to wyglada z osprzętem? Czy sprzęgło wytrzyma taki moment? I czy oprócz tego co napisales , wymieniłeś coś jesCze? Pozdro
-
Pakiet S4
Na pewno tylna dokładka, wydech na 4 koncówki, klapa tylna z zintegrowaną lotka , zderzak przedni inaczej wyprofilowany na grill z sline/esy. Zawieszenie inne( nie 1BV, w Esa-ch było inne oznaczenie), hamulce 345/300... To z zewnątrz... Silnik to wiadomo. W środku to ze standardu były montowane Recaro.... A dalej to klient mógł sobie juz wszystko samemu skonfigurować . Pozdro
-
[B6 BDG] A4 S-Line 2.5TDI BDG by Emil
Do wyposażenia możesz dopisać CLH i małą nawigacje, wyglada jakbyś miał joystick sterowania w tunelu, Bluetooth z zestawem glośnomowiącym. Pozdro
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Z tego co wiem, można wyrezać samemu piano z dekorów a'la drewno. Malujesz na czarno i chyba z 7 warstw klaru... Kolega to robił, wyszło super jak ORI. A piano ładnie by siadło do twojego . Pozdro
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A co trzeba było przewodzić z przyciskami? Bo słyszałem , ze chromowane podobno nie pasuja..
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Piękne mody, ale z kierą to , chyba kolega ma raczej kiere z B7 a przyciski w chromie. Kierownica z B8 była grubsza i inaczej byly puszczone szwy.... Co nie zmienia faktu , że wyglada pięknie. Teraz to tylko odpowiednie stołki i będzie gruba sztuka!
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Po VIN tez sprawdzisz, ale otwórz książkę serwisowa z wlepka i chyba druga linijka od prawej sa kody : 1BA, 1BE, 1BV... Inne sa w eSa-ch , ale widzę ze ty masz normalna B6. Pozdro