Treść opublikowana przez ja74687
-
Uszczelkę pod pokrywę zaworów
ERLINGA mam i mogę polecić
-
Czuć spaliny w kabinie
Dokładnie jak kolega wyżej sprawdź dokładnie wydech nic innego nie może powodować spalin w kabinie Dokładnie jak kolega wyżej sprawdź dokładnie wydech nic innego nie może powodować spalin w kabinie Dokładnie jak kolega wyżej sprawdź dokładnie wydech nic innego nie może powodować spalin w kabinie
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
W sprawie tego wycieku to poszedł ci oring chłodniczki oleju Wymień i będzie spokój
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
W sprawie tego wycieku to poszedł ci oring chłodniczki oleju Wymień i będzie spokój
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
W sprawie tego wycieku to poszedł ci oring chłodniczki oleju Wymień i będzie spokój
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
W sprawie tego wycieku to poszedł ci oring chłodniczki oleju Wymień i będzie spokój
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
W sprawie tego wycieku to poszedł ci oring chłodniczki oleju Wymień i będzie spokój
-
Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany
W sprawie tego wycieku to poszedł ci oring chłodniczki oleju Wymień i będzie spokój
-
Problem z odpaleniem
Napisz dokładnie co się dzieje Czy jest tak, że samochód opali i zaraz zgaśnie. Czy kręci i w ogóle nie odpala ??
-
Porady, wskazówki przy wymianie rozrzadu ;)
To jedyne czego potrzebujesz to schemat i do dzieła Nie ma tam nic skomplikowanego Jeżeli masz pojęcie i narzędzia to nie powinieneś mieć z tym kłopotów Schemat w necie krąży musisz poszukać
-
Opuźnienie Zapłonu
dziwne że dzieje ci się to tylko na lpg Niewiem co ale podejżewam tutaj LPG
-
Opuźnienie Zapłonu
A na pb masz ten sam problem ?? Może pojeździj troszkę na LPG i zobacz czy błąd wyskoczy i jak się zachowywał bedzie silnik
-
Trzesie Buda Podczas Odpalania
Dmumas jak jest uszkodzony to można sprawdzić tak: ruszasz dynamicznie (ale nie chodzi tu o palenie gumy, tylko najlepiej jak będzięsz się toczył wrzuć mu 2 i gaz w podłogę) jeżeli będziesz słyszał pukanie to znaczy że dwumas - ale to nie daje 100 % pewności, taką pewnośc da Ci ściągnięcie skrzyni . Zobacz w jakim stanie są poduszki to na oko jesteś w stanie ocenić
-
[WIDEO] Audi A4 B5 1.8 ADR + LPG Problem z obrotami
Dokładnie nie dodawaj mu gazu ani nie wciskaj sprzęgła tylko skrzynia na luz i niech sobie pochodzi
-
Odpalanie
Żeby ktoś Ci coś poradził to musimy miej więcej wiedzieć co się dzieje Sprawdź pompę czy w ogóle działa, przecież to podstawa
-
Problem z odpaleniem i dopasowanie pompki wspomagania kierownicy
W sprawie immo to bardzo często jest problem ze stykiem między pętlą a box-em immo przeczyść dokładnie styk i zobacz czy pomoże Dodatkowo spróbuj innym kluczykiem go odpalić, czasami pastylka w kluczyku potrafi nawalić
-
problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
Mapy się skasowały po odłączeniu aku na noc Zobacz jeszcze ciśnienie PB bo to jedyne co może jeszcze problem robić. A przepływkę odłączałeś ?
-
[WIDEO] Audi A4 B5 1.8 ADR + LPG Problem z obrotami
Jest instrukcja gdzieś na forum, a jak nie to google Ale zrób tak jak będziesz ją czyścił to odłącz aku, po wyczyszczeniu i podłączeniu przepustnicy podłącz aku i robisz tak: Zaciągasz ręczny biegi na luz, wyłączasz wszytko co pochłania prąd czyli radio itp. i nie dotykając niczego przełączasz zapłon w samochodzie czekas ok 1 min wyłączasz zapłon czekasz ok 30 s. i później włącz mu zapłon na chwilkę i odpal, daj mu się nagrzać do ok 70 - 80 stopni i po robocie Po pierwszym odpaleniu może troszkę falować ale powinien zaraz przestać
-
Falujące obroty i szarpanie przy ruszaniu itp
Może coś z mocowaniem silnika się dzieje musisz dobrze się wsłuchać w to co puka Na odległość ciężko co kol wiek stwierdzić
-
Falujące obroty i szarpanie przy ruszaniu itp
Jak narazie znajdź nieszczelność bo to powoduje problemy z ruszaniem, falowanie obrotów. Nie wszystko co mówią mechanicy jest prawdą Cewka może być sprawna. Na początek rób po kolei czyli zlikwiduj nieszczelność. A w sprawie tego pukania to ciężko jest stwierdzić czy to przegub on ma specyficzny dźwięk, nagraj to może i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć
-
problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
Jak nie pomoże to podsumuj co zostało zrobione do tej pory i wtedy się oceni co i jak
-
Nierówna praca zimnego silnika
Wtryski możesz łatwo sprawdzić wykręcasz listwę podkładasz pod każdy jakiś pojemniczek i sprawdzasz jak psiukają Dodatkowo sprawdź też ciśnienie PB może od razu po odpaleniu pompa nie daje rady Może też szwankuje regulator na listwie
-
Wymiana oleju wielki problem.
Jak kupiłem swoją Audiczkę miałem ten sam problem Pomógł mi młotek i przecinak + dużo cierpliwości i ostrożność
-
Falujące obroty i szarpanie przy ruszaniu itp
Dwu mas sprawdzasz ruszając troszkę mocniej i jeżeli będziesz słyszał pukanie to znaczy że dwu mas się kończy To jest sposób nie pewny i nie daje w 100 % pewności ale tak się sprawdza, najpewniej jest odkręcić skrzynię i zobaczyć czy dwu mas ma luzy Cewka nie zawsze pokaże błąd na VAG-u. Test szczelności najlepiej przeprowadzić psiukając w okolicach dolotu plakiem i jeżeli podczas psiukania silnik zacznie szaleć to masz nieszczelność A wyciek masz najprawdopodobniej z czujnika cieczy pewnie oring poszedł
-
problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
Resetuje ustawienia ECU Czasami czyni cuda, kiedyś z kumplem też szukaliśmy przyczyny bardzo delikatnego wyczuwalnego falowania obrotów i tez zabieg mu pomógł Okazało się że winny był komp. od LPG bo mapy mu się rozjechały i dlatego to się działo