Treść opublikowana przez ja74687
-
Spadające obroty ?
a lpg masz ??
-
blokujący się pedał gazu
No właśnie a jak to nie pomoże to tylko wtedy przepustnica zostaje ale zawsze lepiej zacząć od podstaw Życzę powodzenia Pozdrawiam
-
blokujący się pedał gazu
no tak ale ale przecież jak wciśniesz sprzęgło czy hamulec to tempomat puszcza więc raczej nie powinno to być to i ten silniczek steruje chyba tylko kątem otwarcia przepustnicy ale linka i tak jest raczej cały czas naprężona bo jak tempomat blokował ją w określonej pozycji to by linka była luźna i mogła by spaść tak sądzę ale nigdy nie miałem do czynienia z tempomatem, radził bym posprawdzać jak linka chodzi czy nie ma ciężko, i jeszcze tam te zawiasy pedału gazu zobacz czy smaru nie potrzebują, aby linki nie próbuj nasmarować
-
blokujący się pedał gazu
Siema posprawdzaj linkę w jakim jest stanie a najlepiej ją wymień bo pewnie się piach dostał i ci się zaczyna przycierać Albo postaraj się go przeczyścić To moja sugestia ale ja nigdy czegoś takiego nie miałem nie wiem czy koledzy się ze mną zgodzą :)Posprawdzaj też sam pedał gazu może przesmaruj te zawiasy może to pomoże Pozdrawiam
-
Przepustnica pytanie
Witam Serdecznie Mam małe pytanko czy pod przepustnicą jest jakaś uszczelka jeżeli tak to czy mógł by ktoś dać mi linka do stronki jak ona w ogóle wygląda i czy jest papierowa czy metalowa czy jakaś inna jeszcze
-
Strasznie przerywa na zimnym [filmik]
Zobacz najpierw świece na wykończeniu dają takie same objawy
-
Błąd 'Nieprawidłowa mieszanka paliwa'
Zobacz jeszcze lpg zakręć gaz na butli wypal cały zastaw samochód na noc i zobacz jak rano odpali, miałem ten sam motor i problem okazało się że parownik poszedł. Zobacz jeszcze czy ci przy korku paliwa nie syczy. Ale zacznij od zakręcenia i wypalenia gazu i napisz czy pomogło samochodzik powinien odrazu ci odpalić
-
Zapala sie kontrolka EPC i silnik gaśnie,pomocy!!!
musisz zobaczyć co ci VAG pokaże
-
Strasznie przerywa na zimnym [filmik]
Zobacz ciśnienie paliwa na listwie, a jak ze świecami może one są przyczyną mogą być zużyte a metal ma to do siebie że jak ciepły to się rozszerza i wtedy elektrody świecy są bliżej siebie i dopiero dają radę wymień świeczki i zobacz czy pomogło
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
a regulator ciśnienia paliwa sprawdzałeś ?? Zobacz jakie masz ciśnienie paliwa
-
Kontrolka temperatury
Witam Serdecznie Panowie mam problem z kontrolką temperatury mianowicie wskaźnik pokazuje 90 stopni vag również nie ma żadnych błędów temperatura prawidłowa a kontrolka miga, mam lpg czy to możliwe żeby przez czujnik temperatury gazu wyskakiwało ?? Płynu poziom idealny przewody miękkie. Nie mam już pomysłów co sprawdzić ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- Problem naprawiony a tu wyjaśnienie dla innych: Moja sekwencja ma czujnik komory silnika takie coś podobnego trochę do sztyletu ze szklaną rurką i właśnie to mi się odpięło i dotykało do kolektora ssącego i dlatego VAG i licznik pokazywał dobrze a kontrolka migała
-
Bardzo cięzkie odpalanie po długim postoju
Sprawdź pompe paliwa czy podczas kręcenia podaje paliwo, i czy iskrę masz na każdej świecy, i napisz co VAG ci pokazał. Ale ja myślę że albo ci poszła pompa albo regulator ciśnienia paliwa odepnij od niego wężyk i zobacz czy nie śmierdzi paliwem jak śmierdzi to znaczy że do wymiany, ale sprawdź najpierw czy wogóle paliwo dostaje, posprawdzaj wtryskiwacze jak psiukają i to wszystko narazie, jak nie pomoże to napisz Zobacz jeszcze co VAG pokaże może on ci powie co poszło.
-
Długo kręci przy pierwszym odpalaniu. a4 b5 1.6 1996r
Posprawdzaj to co kolega benyA4 ci napisał jak nie pomoże to przeczyść jeszcze przepustnicę podłącz jeszcze VAG, i raczej nie sądzę żeby była to wina lpg bo samochód odpala na benzynie a jak byś miał jakąś nieszczelność gazu to bo ci długo kręcił ale odpalił wiem bo miałem właśnie problem z lpg
-
Problem z obrotami
Sprawdź temperaturę jaką VAG pokazuje, A przepustnica była czyszczona i czy masz LPG ??
-
Spadające obroty
Związek może mieć bo gdzieś może gubić napięcie na pewno dobrze podłączyłeś te lampy, czy na wyłączonych jest to samo, posprawdzaj jeszcze raz dokładnie podłączenia tych lamp , posprawdzaj przewody od podciśnienia które dochodzą do przepustnicy czy nie popękały i czyszczenie też nie zaszkodzi, a w jakim stanie są przewody i świeczki, czy masz LPG ?? Bo u mnie np na lpg tak się działo jak reduktor poszedł i jeszcze czy jak silnik jest ciepły czy zimny to jest jakaś różnica A VAG pokazał jakieś błędy ??
-
[B5 AEB] Wolne opadanie obrotów na luzie
daj film to się zobaczy wtedy
-
Po planowaniu głowic za wysoka temperatura płynu + ciśnienie oleju
zmień mecherów najlepsza rada
-
Po planowaniu głowic za wysoka temperatura płynu + ciśnienie oleju
Ja tak samo bym stawiał że źle ci te uszczelki zrobili, a oleju nie ubywa, czy w zbiorniczku wyrównawczym płynu nie widać tłustych kropel na wierzchu, i czy płynu ci nie ubywa, z tym grzaniem się to może też pompa wody być kiedyś kumpel miał taki problem w 1,8 i okazało się że to pompa poszła a nie uszczelka pod głowicą
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Ten silnik tak ma tak jak już pisali inni nie jest to silnik do sportowej jazdy tylko raczej spokojnej. I z nim nic nie zrobisz są niby tam jakieś chipy ale to ci doda ze 2 konie a kosz ok 500 zł taki sam efekt będzie jak powyłączasz odbiorniki prądu. I opon też nie za bardzo proponuje wstawiać za dużych bo i to za wiele nie da najlepsze są takie jak orginały czyli 15 195/65. Pozdrawiam
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
To widać ze miałeś słabe paliwo ja bym wymienił jeszcze filtr bo na pewno jest tam pełno syfu
-
[B5 ADR] Funkcja zagadkowego przewodu
A co do błędów to może być od tego, Pęknięcie odmy powoduje właśnie falujące obroty i może być problem z mieszanką u mnie takie problem pokazał jak był uszkodzony zawór par paliwa, posklejaj skasuj błąd i zobacz co się będzie działo
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
Jak oleju nie spala i płynu też to może wina paliwa A zawsze dymi czy tylko czasami ??
-
Dymi na niebiesko/fioletowo. Czego oznaka?
A płynu chłodniczego nie pije ?? I czy masz LPG ??
-
Dorobienie nowego klucza
Witam Nie za bardzo wiedziałem gdzie napisać więc padło na ten dział Mam Problem z pinem nie dostałem go razem z samochodem a muszę zaprogramować nowy kluczyk. Czy można jakoś ten pin odzyskać, bo w ASO chcą ode mnie 350 zł za zaprogramowanie PINu czy coś takiego. Bardzo proszę o pomoc
-
Sonda Lambda
ok dzięki wielkie jednak nie sonda lambda i poszła tylko elektrozawór par paliwa i przez to że mniej paliwa dostawał wywalało sonde lambda a od elektrozaworu błędu nie było