Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

.Pablo.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez .Pablo.

  1. Polecam jonnseway 6-30Nm co prawda cena koło 200zł ale masz świadectwo kalibracji i narzędzie posłuży ci bardzo długo. Osobiście mam dwa klucze dynamometryczne z tej firmy(6-30 i 40-210) i bardzo sobie chwalę. 40zł to nie aż tak dużo a naprawdę warto dołożyć.
  2. U mnie w b7 nic nie gnije . I oby tak zostało :-)
  3. Jak słabo działa to zacisk do rozbiorki i czyszczenia .
  4. Ad1 17" 7,5" Ad2 215mm 50mm 8mm Obwód koła zmierzę jutro to uzupełnię
  5. Zmien płyn do spryskiwaczy np na sonaxa. Zwykle tanie płyny są na bazie alkoholu i wysuszaja uszczelki i przez to se nie chowa. Przerabialem to u siebie zastosowalem sonaxa i problem sam znikł po kilkukrotnym użyciu spryskiwaczy świateł. Teraz jak używam płynówzimowych raz sonaxa raz tańszy płyn . W lecie tylko sonax letni i problemu nie ma.
  6. .Pablo. odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Po takim kursie uśmiech z twarzy nie schodzi przez pół roku <lol>
  7. Ja mam 200KM i 400Nm silnik hula aż miło. Turbo BRD do tego fmic bo seryjny nie dawał rady. Z silnikiem nic się nie dzieje po prostu miodzio.
  8. Ja w swojej b7 mam felgi z b8 kupuje się pierścienie centrujace ja dałem coś koło 20zl i wszystko idealnie pasuje
  9. Mi wulkanizator dał 2,4 opony 215/50/17 Szwagier ma focusa firmowego z takimi samymi oponami i też ma 2,4
  10. Ladowales aku w aucie ? Jak tak odpiales klemens - ? Jeśli nie mogłeś uwalic elektronikę prostawnik starego typu dają 16v a to za dużo na elektronikę. Ps zapala się jakas inna kontrolka np imobilajzer. Może się rozkodowal. Ostatnie pytanie auto kręci normalnie tylko nie odpala ? Czy kręci wolno i nie odpala.
  11. Myślę że więcej jak 1200zł nie weźmiesz. Ja kupiłem same felgi ori 17 w stanie idealnym za 800zl. U ciebie dochodzą opony ale w bardzo kiepskim stanie 3mm bieżnika to tyle co nic. Wiem wiem prawo dopuszcza 1,6 ale to już prawie slicki.
  12. .Pablo. odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tyle czasu na forum jestem i nie wiedziałem że tylu zawodowych kierowców mamy Swoje za kółkiem już przejechałem: man, mercedes, volvo. Obecnie wożę ADR. Co mi się podoba w ADR ach - szkolenia w Berlinie na autodromie na płytach poślizgowych co roku <lol> Ale powiem wam jedno, jeszcze ze 2 może 3 lata i nie będzie miał kto jeździć. Przy tych cenach kursów szkoleń itp mało kto sobie pozwoli na bycie kierowcą zawodowym. Widzę u siebie w firmie że brakuje dobrych kierowców bo ci z łapanki z chodnika szybko rezygnują.
  13. Ja się jednak skusiłem na letnie jak spadnie śnieg to będzie szybki pit stop i z powrotem koła zimowe wlecą. Ale fakt faktem autko wygląda o niebo lepiej na alu niż na stali:D
  14. Ja się jeszcze wstrzymam tydzień temperatura spadła jest poniżej 10 w nocy 3 więc zimowka lepiej się spisze. Jak w przyszłym tygodniu nic się nie zmieni wchodzą letnie.
  15. Zglebilem temat czujniki o tym numerze 7h0919275d są takie same jak te z końcówka a i f . Ja już zamowilem z tej aukcji co podałem wyżej lakier już czeka tylko psiknac zamontować i cieszyc się działającym parktronikiem :-D grubcio1980jak sprawdzisz sobie po vinie jakie masz czujniki to nie będziesz musiał ściągać zderzaka do sprawdzenia numerów tylko zamowisz i od razu założysz .
  16. Brak co jakiś czas ogrzewania, przy ostrzejszej jeździe ubywa płyn to typowe objawy uszkodzonej uszczelki bądź pękniętą głowicy. Można to sprawdzić sprawdzając węże po ostrzejszej jeździe są twarde a w płynie chlodniczym wyczuwalny jest zapach spalin.
  17. Nie wiem czy zmieścisz się z przodu z tym et. Bez przymierzenia cieżko stwierdzić. Przy tym et i szerokości felgi koło bardddzzzzo mocno się schowa w nadkole. Powiedział bym nawet nie naturalnie
  18. Mnie też kusi zmienić w dzień grubo ponad 10 stopni gorzej w nocy koło 1 stopnia. Mam dwa komplety kół jak przyjdzie zima wrócę do zimowych. W przyszłym tygodniu zakładam .
  19. Według mnie wszystko zostało już powiedziane ori to ori nie ważne gdzie robione czy chiny czy afryka czy jeszcze gdzieś indziej, ważne żeby był znaczek audi co świadczy o oryginalności a co za tym idzie twardości i wytrzymałości. Mój kolega ma 2 felgi made in. Chiny dwie made in german wszystkie ori że znaczkami i numerami audi nie zwraca zbytnio uwagi na dziury i co roku na przekladce opon wszystkie felgi prosciutkie.
  20. Jak ma znaczek audi i seryjne numery wewnątrz felgi to oryginał.
  21. 205/55 to już niestety duży balon z tego wyjdzie ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- Możesz kolego zrobić zdjęcia swojego auta na tej oponie? Chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądało na takiej oponie..... Mam tylko takie tył 205/55/16 przod 215/50/17
  22. Więc tak opona 205/50 ma mniej gumy niż 235/45 co za tym idzie bardziej odczujesz poprzeczne nierówności natomiast poprawi się prowadzenie w koleinach. Według mnie złoty środek to 215/50 choć opony w tym rozmiarze są droższe.
  23. Więc tak mi udało się bez demontażu zderzaka (padł czujnik środkowy prawy ) ale tylko dlatego że mam nie oryginalny hak a tym samym trochę inna belkę i troszeczkę więcej miejsca. Czujnik jest wciskany na zaczepy. Ja wlozylem jedna rękę pod zderzak i paznokciem podwazylem zaczepy a druga ręką wcisnalem czujnik. Kostkę odpiolem srubokretem przez otwór czujnika w zderzaku. Całość zajęła 10min wyjecie spisanie numeru i montaz. Jak masz ori belkę to czujniki zewnętrzne dasz radę wymienić bez demontażu zderzaka trzeba mieć tylko zgrabne lapki , dwa środkowe tylko na sciagnietym zderzaku wymienisz . Ps kupujesz używek czy nowe ?
  24. Ja mam 215/50/17 zero rzucania w koleinach auto prowadzi się jak po sznurku. Dużo zależy też od opony jedne pływają w koleinach inne nie.
  25. Rozbierz boczek i sprawdź . Mogło się faktycznie cięgno wysunąć albo urwać. No chyba że od kupna nie działały to blokada jest włączona żeby dzieci same w czasie jazdy nie otworzyły.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.