Treść opublikowana przez Blachu
-
B6 DIVISION
ojj Krzysztofie tak tak masz trochę do nadrobienia , ja teraz stoję z modyfikacjami przez ponad 2 tygodnie , echh w łóżku przez 2 tygodnie ,miałem wypadek w pracy ;/ wiem, widziałem na fb, współczuję :kwasny:
-
B6 DIVISION
Siema wszystkim Kilka stron miałem do nadrobienia
-
B6 DIVISION
Ostatnie dni wolnego :thumbdown:
-
Czy nowe nokie to padło??
Ciekawy tekst sprzed kilku miesięcy odnośnie największych upadków w branży mobilnej. Najszerzej opisany przypadek Nokii... Tekst długi, aczkolwiek ciekawy http://czytelnia.ubuntu.pl/index.php/2013/03/05/siedem-najwiekszych-katastrof-w-historii-przemyslu-mobilnego/
-
Piłka nożna
"dziadowskie drużyny jak ta wczoraj" ? Rozumiem, że Czarnogóra nie jest zespołem pokroju Niemiec, czy Hiszpanii, ale bez przesadyzmu... Nie bez powodów do wczoraj byli samodzielnym liderem w grupie... Po za tym kilku ważnych zawodników nie grało... Skoro oni są "dziadowską" drużyną to w jakim miejscu jest nasza repra
-
Piłka nożna
Obejrzałem dokładnie skrót wczorajszego meczu... co do końcówki i niby spalonego... Sędzia główny uznał naszą bramkę, bo po strzale wskazał na środek boiska... Jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, że pozycja spalona - zrobił to w momencie, gdy Szukała (?) uderzył z przewrotki... No i wydaje się, że miał rację, "bo za bramkarza uznaje się zawodnika, który znajduje się najbliżej linii końcowej. W tym przypadku obrońca"... ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- Polska 1:1 Czarnogóra - skrót meczu (HQ) - 6.09.2013r. - YouTube
-
B6 DIVISION
No i robota skończona niedawno Chemical Guys Pete 53 Black Pearl jest :kox:
-
B6 DIVISION
Powitać z rana Czas umyć i nawoskować auto
-
Elektrozawor klapy gaszacej
133 zł tutaj można sprawdzać ceny części po numerze: sklep.gajos.com.pl
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Inwalida ?? kolega miał chyba na myśli, że napęd FWD jeśli się mylę to poprawcie
-
B6 DIVISION
A ja jeszcze 2 tygodnie wolnego
-
B6 DIVISION
- [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Auto naprawdę jest obłędne Chciałbym by mój czarnuch wyglądał tak kiedyś z zewnątrz Tak jak kolega wyżej... drugie foto do kalendarza- Prośba o ocenę wykresu.
Oczywiście, że wynik można uznać za prawdziwy Tymbardziej, że na forum jest kilka wykresów seryjnych aut, które miały nawet trochę większe bonusy z fabryki... A co do logów to możesz zrobić ich komplet, zajrzyj do tego tematu: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Wtedy będziesz wiedział w jakim stanie masz silnik i jego osprzęt. Ale będzie pewnie ok, patrząc na wykres Jak zrobisz logi to wrzuć na forum- Prośba o ocenę wykresu.
To nie jest program. Po prostu mocna seria- Piłka nożna
Ribery Ribery Ribery!- Podniesienie mocy ? 2.0 tfsi quattro
Tutaj świetnie widać jak jedzie seria, a jak auto po programie ( 255 KM 370 Nm). Różnica jest znaczna- B6 DIVISION
- Piłka nożna
Co Pep kombinuje z tym Bayernem...- Audi A4 B6 2001 1,9 TDI nie odpala
Te błędy nie są związane z wtryskami... Bardziej z ECU silnika... Jednak pierwsze dwa błędy nie powinny uniemożliwiać odpalenia silnika... Nie wiem jak z tym trzecim błędem dokładnie. Woda czasem nie zalała sterownik silnika w podszybiu? Jednak najpierw sprawdź, czy klapa gasząca nie zacięła się w EGR... Poruszaj tą sztangą od klapy przy EGR i spróbuj odpalić. Też kiedyś mi się zacięła i auto nie odpalało...- Zapaszki do auta
niestety muszę się zgodzić z kolegą też mnie rozczarował... może trafiliśmy na fake, nie wiem...- Długość głośników w b6
Tak, w tylnych drzwiach również są 16tki. Jeśli chodzi o subwoofer to ma on 22,5 cm, taki jak tu: 8E5035412A GLOSNIK SUBWOOFER AUDI A4 B6 B7 BOSE (3433923801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub tu: AUDI A4 GŁOŚNIK SUBWOOFER BOSE 8E5035412A B6 B7 (3475257675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- B6 DIVISION
Ponoć 1BV to to samo co 1BE jeśli chodzi o wysokość... U mnie na 1BE i kole 225/40/18 z tyłu jest 65 cm, a przód prawie 0,5 cm wyżej Tak, wiem, koza- Strefa Śmiechu
Daje radę "mistrz parkowania" :polew: Ta A3 to Twoja? Ja raczej nie dałbym rady patrzyć na takie "manewry" na milimetry obok mojego auta chyba "pomógłbym" mu- błąd 17994- proszę o pomoc
Poduszka pod silnikiem po stronie kierowcy - tylko z tej strony jest z czujnikiem. - [B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D