Treść opublikowana przez Marc!n
-
klopot przy wyborze felg :/ ktos moze doradzi
na 225 trochę ciąga po koleinach ale skoro miałeś takie na 16" to penie się przyzwyczaiłeś. Na 225/45 będzie bardziej tłuc bo profil niższy ale da się wytrzymać ( na niższych jeżdżą). Te złe słowa to pewnie od tych, co założyli duże, szerokie koła do słabego auta normalne jest to, że komfort i przyśpieszenie zmalało, spalanie wzrosło, miota po koleinach i tłucze na dziurach ale wygląda, no trudno coś za coś. Ja śmigam na 225/40 r18 i nie jest źle, na krawężnik wskakuję bez zastanawiania, nie spinam się żeby ominąć każdą dziurę czy studzienkę
-
[B5 AHU] granatowy Avant :)
mowa oczywiście o przeróbce lamp na bi-xenonowe (długie i krótkie w soczewce)+malowanie wnętrza lampy na czarno. 90km to to samo co 110 tylko nie ma vnt i dlatego turbo jest niezniszczalne. Soft na pewno nie zaszkodzi, mam w rodzinie 1z i pracuję nad zmianą softu bo nie ma czym wyprzedzać.. palić więcej nie powinno, zresztą 0,5l w tą czy w tamtą
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
Sprawdź szczelność i n75 jak radzi gregor10, jak szczelność wyjdzie ok to szukaj sprawnego n75 z b5 1.8t na podmianę bo momentami masz 0,9 bar za dużo. Wrzuć swój stary n75 jak już masz dobry MAF, pewnie będzie lepiej niż teraz. Ostatecznie zaszalej i kup nowy zawór i przynajmniej on będzie pewny. Wątpię, aby coś przy cięgnie było kombinowane, w każdym bądź razie to ostateczna opcja i teraz go nie ruszaj (najwyżej zobacz, czy WG całe)
-
[ajm a4b5]
pewnie Cię nie zaskoczę jak powiem, że jak kupisz 17 to będziesz żałował że nie wziąłeś 18 no a do tego pasowało by już gwint wrzucić
-
[B5 AHU] granatowy Avant :)
skoro liczysz na sugestie to przede wszystkim przynajmniej zmiana softu bo 90km nie jedzie Polifty na przód, najlepiej czarny bix od gwertego. Dobre koło i gleba i będzie miodzio. Ale mesio kiedyś myślałem nad takim.. Bezawaryjności
-
[ajm a4b5]
wypas niezły, tylko Q brak Jakieś plany?
-
[B5 AFN+] Nowa A4 w rodzinie
AFN po samym sofcie tyle powinien mieć. Wrzucaj lepsze wtryski bo szkoda marnować potencjału gratów. Jak szarpie itd itp to logi do odpowiedniego działu, poza tym nie wiadomo kto i co za softa zrobił Tak to wszystko ładnie, pięknie tylko szkoda że nie sedan Na glebę i felę pewnie nie ma co liczyć
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
beje fajne czarne wnętrze dobrze, że gorąco to plastiki przy demontażu nie pękały
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
Nie wiem, czy ten zawór to dobry wybór log 118 może coś rozjaśni.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
Sam w logach widzisz co żąda ecu a co dostaje, no i przeładowanie przy ostrym hamowaniu.. to nie jest normalne. Na przepływce wyszło by mniej ale turbo ciągnie jak głupie. Pewnie ecu ledwie wyrabia i cały czas jesteś na granicy notlaufu.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
Nie mam serii - mam DP :grin: Coś Ci turbo za dużo dmucha od samego początku. Szkoda, że nie zrobiłeś logu 118 i dobrze, że przed sarną wyhamowałeś
-
termostat i czujnik G2/G62
bez znaczenia, grunt żeby silnik był nagrzany.. przy takich temp jak teraz przejedź kilka km po mieście i można sprawdzać.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jest czujnik ciśnienia, zmierz ciśnienie manometrem i zakasuj rękawy do roboty zanim będzie za późno temperaturę chyba da się podejrzeć
-
Strojenie/ustawianie bixenonów
LeonClub • Zobacz wątek - [AUDI] A4 B6 ustawianie poziomu ksenonow Na naszym forum też gdzieś jest coś podobnego.. tylko gdzie
-
Prośba o analizę wykrytych błędów VAG-iem , przyczyna ?
To nie są dynamiczne gdyby nie ta przygazówka to były by przynajmniej statyczne. Sprawdź czy jest napięcie w gnieździe jak wypniesz sondę (za zbiorniczkiem wyrównawczym na ścianie grodziowej), sprawdź kable sondy organoleptycznie. Lub zrób porządnie logi. Ostatecznie jedź do majstra który posiada odpowiedni sprzęt.
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Nie wiem która kiera jakie radio ogarnia ale wiem, że przedliftowa (ta brzydsza) S pasi p&p a poliftowa po zastosowaniu redukcji na wieloklin (dostępna na allegro), no i obudowa kolumny kierownicy do wymiany.
-
Strojenie/ustawianie bixenonów
mi za dziękuję ale nie o tym temat. Wiem, że jest gdzieś ten temat o ustawianiu ale też nie mogę go wygrzebać, szybciej i prościej będzie odwiedzić stację diagnostyczną.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
po ostatnim logu widać, że coś się zaczyna dziać ok 3700 obr/min, poniżej turba nie ma Logi staraj się robic od 1500 - odcięcie, z butem w podłodze na 3 biegu, będą bardziej czytelne taki wycinek z jazdy gdzie ciśniesz od x obr bo wiesz, że niżej coś nie gra a później co chwilę odpuszczasz bo nie ma gdzie cisnąć.. Przykładowy czytelny moim zdaniem log VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
a to już się nie wiesza?
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Całkiem przyzwoicie to wyszło, karbon jakoś średnio w kolorach wygląda.. już lepsze szczotkowane aluminium lub połysk no ale są gusta i guściki. Konsoli i popiołki nie klej bo będzie za dużo czerwieni. No i kiera jak najszybciej do zmiany, bo zestawu recaro i przedliftowa kiera jeszcze nie widziałem Fajnie autko wygląda, dobrze że chcesz zmienić felgi Tylko ta tylna dokładka, mówiąc po japońsku takase
-
Podsufitka, plastiki, lampki a`la S4
Wygolone, pomalowane czarnym matem. Nic nie odchodzi (przynajmniej na razie), trochę ciężko równomiernie to pomalować..ale lakiernikiem jak już wspominałem nie jestem. W dotyku wiadomo, że nie będzie mięciutko ale kto maca podsufitkę w swoim aucie ? Całkiem nie głupio to wygląda nawet z bliska.. a plastiki na słupkach były malowane tą samą farbą, wcześniej oczywiście porządnie odtłuszczone, bez żadnego matowienia papierem ściernym. Poliftowy sufit jest z innego materiału i nie robią się na nim zmechacenia, nie wygląda też na taką "gąbkę" pewnie lepiej by się go malowało.. Oto kilka fot.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
daj sobie spokój z tą sondą i sai.. jak ecu nie wyrzuca checka to nie ma to na nic wpływu (2 sonda ma znikomy wpływ na korekcje). Jak się okaże że obydwa niepotrzebne wynalazki padły to korzystniej będzie je usunąć programowo w ecu (u tunera, najkorzystniej przy virusowaniu).. kody readliness będą zawsze passed (te od 2 sondy, kata, sai) Jest taka opcja, że sai jest na tyle sprawne, że chodzi zayebiście cicho? Pytam bo nigdy sprawnego sai nie słyszałem I działaj coś z tym n75 bo sieczka..
-
Prośba o analizę wykrytych błędów VAG-iem , przyczyna ?
17978 - silnik zablokowany przez immo 17545 - za bogato z paliwem - prawdopodobnie przez sondę choć przyczyna może leżeć gdzie indziej 16518 - sonda kaput 17524 - ogrzewanie sondy kaput Skasuj błędy, jak za jakiś czas powrócą te z sondą to pewnie będzie do wymiany. Możesz zobaczyć czy dochodzi napięcie do sondy, może na wtyczce coś nie łączy lub kabel gdzieś przetarty.
-
Gdzie znajduje się złącze sondy lambda w A4 1,8 125 KM silnik ARG
pewnie na ścianie grodziowej za zbiorniczkiem wyrównawczym cieczy chłodzącej..
-
[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1
usb chyba można dorezać do niektórych radyjek .. lub podłączyć cyfrową zmieniarkę