Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wajsik86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wajsik86

  1. Przód usiadł jeszcze,dzisiaj już palca nawet pod kątem nie włożę z przodu więc zszedł poniżej 60cm a tył się dopasuje na dniach:wink:
  2. Proste koło ale efekt jest,fanie wygląda i pasuje do budy w tym kolorze:wink:
  3. No właśnie,gdzieś uciekłeś potem
  4. No ogarneli chłopaki organizację jak trzeba.E bez przesady przyzwoicie wygląda:wink: Fajny masz patent z subem:naughty:
  5. nadkola nie ruszane z tył rantów brak z przodu nic nie ruszałem,niżej można tylko przy skręcaniu mocnym chyba półośke słysze:decayed: 60 od nadkola do ziemi:wink: a gewinde to fk
  6. dzięki:wink: 8.5et26 9.5et33
  7. jak mi nic planów nie popsuje to tak. Audi już leży pod pracą na glebie i kołach:banan: fotki będą jak ustawie wszystko jak trzeba i umyje:wink: ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 13:54 ---------- Mała zapowiedź jak audi wygląda,na samym początku filmu:naughty:
  8. musi być zgrana bo inaczej kąt wtrysku się rozjeżdża.Tzn możesz jeździć ale to nie będzie to co powinno
  9. Oglądałem macałem audi daje radę,koło na żywca naprawde fajnie wygląda w tym kolorze.Miło było poznać
  10. Lubie wiosne,bo codziennie jakieś audi na dobrym kole się pokazuje:naughty: mega dobrze wygląda:slina:
  11. cos czuje ze mniej niz 61, jakos 60 przod kurde,ma niżej niż ja na 35.... idę kręcić gwintem:naughty:
  12. obstawiam 61 do błotnika:naughty: Ładnie usiadły,jest koło jest gleba,dla mnie grubas:wink:
  13. Noo ladnie prosie weszło,podoba mi się tylko trochę pokręcić
  14. zawsze można zerwać gdyby ktoś bardzo chciał
  15. Ciekawie będzie z tym boxem na glebie,czekam na gwint i foty na kołach:naughty:
  16. jakiej operacji koszt, nic nie czaje no nerki,bo żeś tyle w auto wpakował już
  17. Pokaż jak to świeci:wink:
  18. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo fajny mod,trzeba pomyśleć o tym w przyszłości:naughty:
  19. Dymek i czarna maź to na moje olej,turbo może troche puszczać,też zostawiam ślady po odpaleniu takie jak opisujesz.Co do kulawego chodzenia po przegazowaniu to na zimnym mógł się zawiesić.I tutaj też miałem to samo w poprzednim aucie,jak dostał wyższe obroty na zimnym to kulał dymił i gasł po odpaleniu było już ok,na ciepłym nigdy się nie zdażyło.Także opisujesz dwie różne sytuacje które z przypadku nastąpiły jedna po drugiej.Takie jest moje zdanie
  20. Dostałem w takich pieniądzach,że grzech było nie brać ehh chyba sie starzeje:grin: ---------- Post dopisany 10-04-2013 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 12:36 ----------
  21. haha hejterzy:polew:
  22. Jesli chodzi o polerkę to nawet ok1k musisz liczyć jeżeli chcesz mieć zrobiona dobrze.Jezeli na szybko czyli 4-6h to możesz dac i 400zł ale nie wiem czy będziesz zadowolony.Dobra polerka kilkustopniowa NIE trwa 1dzień
  23. Ja bym lał,co innego olej który jest w silniku a taki z bańki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.