Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi mierzyłes może ile masz jeszcze mm zapasu zeby flat nie wystawał? bo muszę trochę policzyć
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Po przestudiowaniu tysięcy zdjęć prawdopodobnie będzie 35:wink: Wczoraj przy okazji wymiany oleju zrobiliśmy z kumplem próbne hamowanie na drodze:naughty:
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Jeszcze mnie weźmie zeby na zime wypolerować tak swoje,nieźle to wygląda w porównaniu do tych które przez okno u siebie oglądam:facepalm: Wymontuj swoje kanapy i jedź na jednym stołku po nowe ja tak robiłem jeszcze golfem:decayed:
-
Walnięty termostat jak rozpoznać?
chwytamy węże od chłodnicy jeśli oba się robią razem ciepłe to termostat jest cały czas otwarty jeśli tylko jeden to jest ok.Zazwyczaj przy uszkodzonym termostacie temperatura silnika spada podczas jazdy szczególnie zimą. Warto kupić wahlera jest producentem dla oryginału:wink:
-
Mycie silnika 2.0 TDI - zima
Silnik jak silnik,ale zwróć szczególną uwagę na elementy gumowe-węże bo olej ma na nie zły wpływ:wink:
-
pompa hepu
Pompa hepu jest ok tylko cena nieciekawa.W lepszych pieniądzach można wsadzić airtexa,dolza czy meteliego.Byle by o promax nie był czy maxgear:wink:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Srebrny robiłby tu robote:naughty:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Co tam z kołem się dzieje bo wczoraj widziałem beeme na takim i na żywo koło mnie zniszczyło:decayed:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dzięki chłopaki:wink: et26 z przodu i et33 z tył robiłem wstępną przymiarkę i ranty wystają ale myślę,że będzie dobrze Oponka 215 i 225 tylko jeszcze nie wiem jaki profil czy 35 czy 40 bo chce opone schować lekko
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Całkiem przypadkowo wyrwane w dobrych pieniądzach przód 8.5j tył 9.5j początkowo do mnie nie przemawiało,ale myślę,że ładnie siądzie
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
mi też podchodzi bardziej pierwsza opcja:wink:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
no teraz o wiele lepiej,ja może i bym sie wpisał na liste oczekujących ale felgi właśnie kupiłem:naughty:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
nie bój sie tego napisać,jest różowy:grin:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Idealnie by było gdyby był faktycznie czerwony(płytka) albo odsuniety trochę.Ale myślę,że priorytetem jest efekt świecenia bo kto z 10cm ogląda lampy czy nie ma babola:decayed: junior dobrze podpowiada może wyjść lepiej:naughty:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Dobrze wyglądają,pomysł i wykonanie mi się podoba,duży plus za oryginalny wyglad lampy:wink:
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
Kolor chyba nawet taki jak mój:wink: Działaj z silnikiem bo 90 nie jedzie,tym bardziej,że nie masz jeszcze dwumasa to nie masz się czego obawiać.Przednie lampy do mnie nie przemawiają troche ale Twoje auto:wink:
-
Golf mk4 1.9tdi 110ps prośba o wsparcie z diagnozą na logach
chciałem podmienić,ale w tej temperaturze nie chciałem ściągać żeby nie urwać końcówki z zaworka bo siedziały mocno.No to będzie czyszczenie.Dzięki koledzy za pomoc no i ja przynajmniej się czegoś nauczyłem:wink:
-
Golf mk4 1.9tdi 110ps prośba o wsparcie z diagnozą na logach
Dodam,że styl jazdy sprzyja zawaleniu turbiny z tego co widziałem:decayed: A podpowiedz mi jaka jest różnica w logach między sterowaniem turbiną (czyli n75 lub pęknięte wężyki) a zawaloną sprężarką?
-
Golf mk4 1.9tdi 110ps prośba o wsparcie z diagnozą na logach
Tak jak w temacie proszę o wsparcie,diesle męczę już jakiś czas ale to dopiero moje pierwsze logi,kolega w golfie ma problem z przeładowaniem i wpada w tryb awaryjny.Turbina na vnt. To co ja ustaliłem:czujnik temp do wymiany bo podaje poniżej 10stopni,termostat bo strasznie opornie sie nagrzewa,kąt wtrysku opóźniony masakrycznie bo przy paliwie 150 jego wartość to ledwo 15. No i błędy które wyskakują Control Module Part Number: 038 906 018 J Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1810 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent logi statyczne 000BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 003BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 004BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi dynamiczne(robione w mieście więc nie sa idealne) 004-008 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 010-011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Duże spalanie oraz zapach Ropy 1.9
kolega twierdzi,że czuje ON czyli pewnie miał na mysli kolor niebiesko stalowy czyli dużo paliwa a chodzi normalnie na jałowym i jak dodajesz gazu czy słyszysz coś czego nie było wcześniej?
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej
im niżej rozwalona tym więcej oleju wyleci,ale nie będa to znaczne ilości do soboty przelatasz.Druga sprawa wymień sobie na jednoczęściową bez tej gruszki np na taką jak w 1z wychodziła.Im mniej połaczeń tym mniej problemów.No chyba ze już taką masz.Pasuje bo obie są zamienne takie coś:
-
Wybór napinacza ?
Ja miałem 1z bez sprzęgła i napinacz chodził bez problemów.Jest różnica w jakości ja zawsze biorę ine i takie klientom polecam.
-
Przechowywanie ON
Jak bedzie odbarwiane to kanister Ci zgnije:grin:
-
RS4 B5 By Kosiniak.
wszystko fajnie tylko te dwie kratki srebrne w tylnim zderzaku srednio wyglądają
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
albo na srebrno i potem plastidipem:wink: