Treść opublikowana przez przemik
-
[B7 BRD] Dymienie przy starcie
Troche wiedzy w temacie: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=95063 Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Przestawiony kąt wtrysku
ale to juz nie od kąta wtrysku
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Max temp. jaką udalo Ci sie uzyskac podczas logowania to ~86*. To zdecydowanie za mało w tych warunkach pogodowych. Wskazowka na blacie daje Ci tylko obraz pogladowy na temp.plynu - podstawą są odczyty z VAG. Pozdr
-
[B6 AWX] Proszę o analizę błędów
Logi dynamiczne wskazą nam gdzie skierowac - "rece ktore leczą"
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - pierwszy raz
statyczny Kat wtrysku do obowiązkowej regulacji... przyda sie zimą Dynamiczna jazda - po prostu zmieniaj biegi przy ok. 3500 tysia - no moze za wyjatkiem 4 na 5 Aha w tym samochodzie turbina dziala caly czas od momentu odpalenia silnika. Jak ustawisz zaplon - pokaz jeszcze raz 000 Basic Setting i 004 Basic Settings. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Wymien termostat oraz wyczysc przeplywomierz... po tym powtorz logi dynamiczne. Auto po czipsie Pozdr
-
[B6 AVF] Prośba o sprawdzenie logów (nowe logi - ostatni post)
Mozesz spac spokojnie - termostat masz OK.
-
[B6 AVF] Prośba o sprawdzenie logów (nowe logi - ostatni post)
Ma byc ~90 po przejechaniu 8-10 km szczegolnie teraz latem..
-
[B6 AWX] Brak mocy
Cala WIEDZA tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Powodzenia
-
[B5 1Z] Pytanie o turbinę
..a i owszem mozna...
-
[B5 1Z] Pytanie o turbinę
Zrob diagnostyke i sie wyjasni czy fura byla czipsowana...
-
[B5 ADP] Dziwne błędy ABS i nie tylko
Poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14219.0.html;highlight=00597
-
[B6 AVF] Prośba o sprawdzenie logów (nowe logi - ostatni post)
Termostat sprawdzamy w 007 lub/i 001. Kat synchronizacji owszem w normie ale im blizej 0 tym lepiej
-
[B5 ADP] Dziwne błędy ABS i nie tylko
Opony masz rozmiarowo wszystkie jednakowe ?
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Na VAG u czy na blacie ?
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Wymien termostat. Reszta z tego co zamiesciles jest dobrze. Nastepnym razem loguj grupy pojedynczo.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - pierwszy raz
Temperatura OK. Ten grapefrut to tzw. zasobnik podcisnienia... wierz mi ma bardzo wazne zadania... Lusterka - trudno powiedziec pewnie to byla opcja musisz rozczytac kody wyposazenia. Basic Settings robimy w tescie statycznym - bedą potrzebne te co wymieniles.
-
[INNE] Prośba o analizę logów (VW Passat AWX)
W takim razie powyzsze logi nie sa z tego samochodu - turbo pompuje jak wsciekle.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Maudi Nic nie rob z EGR poki nie doprowadzisz przeplywomierza do porządku. Czyszczenie N75 + IC - mozna - tylko po co ?
-
[INNE] Prośba o analizę logów (VW Passat AWX)
Jest na forum opis jak ustawic kąt synchronizacji. Skoro nie wiecie kiedy byl zmieniany rozrzad to ja bym nie czekal tych dwóch miesiecy
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Nie widac logów... czemu nie zrobisz kpl. logów....
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - pierwszy raz
1. Czyszczenie turbiny inaczej niż poprzez jej wyjecie i rozebranie IMO -mija sie z celem - lepiej juz dynamicznie jezdzic i nie zalowac zaru. 2. Termostatu nie wymieniaj - nie jest jeszcze tak tragicznie - zrob tak : po dluzszym postoju zaloguj 007 na zimnym silniku, nastepnie przejedz 10-15 km dynamicznie i znow zaloguj 007 i jednoczesnie odczytaj to co bedzie w kanale 49 klimatronika. 3. Logi Basic Settings latwo zrobic- w dolnym lewym rogu okna VAG COM a masz guzik - "Switch to Basic Settings" - muszą byc do pelnej diagnostyki. 4. Tak masz turbo ze zmienna geometrią - nie ma glupich pytań w sferze poznawczej. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - pierwszy raz
Turbo - zdrowe - ale jezdzij dynamicznie bo minimalnie przycinaja sie kierownice VTG. Przeplywomierz - dobry Termostat - OK - ale obserwowalbym. Problemy ze wskazaniem zegara raczej bedą zwiazane z czujnikiem temperatury (zielony czteropinowy). Mechanizm wyznaczania dynamicznego kąta wtrysku - OK Dawka - OK Brakuje logów Basic Settings Pozdrawiam
-
[INNE] Prośba o sprawdzenie logów (Ibiza 1.9 TDI)
W tej Ibizie siedzi AFN. Zrob kpl. logów statycznych dynamicznych i BS Jakie grupy zrobic masz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html PS I tak sie dziwie ze sie kolega Tomek nad tym wątkiem zlitowal. .. wstaw kpl. logów bo temat znajdzie sie w koszu.
-
[INNE] Prośba o analizę logów (VW Passat AWX)
Bez sensu ten komentarz - chcesz szybko od ręki jedz do mechnika. Z logów wynika ze auto powinno zapitalac jak wsciekle. Turbo i przeplywomierz - zdrowe. Co mi sie nie podoba: termostat - absolutnie natychmiast do wymiany Kat synchronizacji - na granicy dopuszcznego odchylenia - czy rozrząd w tym aucie byl zmieniany lub ma byc zmieniany ?