Treść opublikowana przez przemik
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
Uzupelnij logi dynamiczne... 008,001 i 004 Kąt wtrysku do obowiazkowej regulacji.
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
No to cos bylby dziwny ten czip.....
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
Sprezarka dziala niezle. Przeplywomierz swiruje... jak tam filtr powietrza ? Odczytaj błedy z zegarów (Instruments).
-
Porownanie Vag-com rozne wersje
temat uwazam za wyczerpany...
-
golf 3 variant tdi + gtb
pytanie gdzie jest dobrze heh Sama modyfikacja i mody mechanicze - SPOKO.... pewnie odczujesz brak 4x4...
-
VAG-COM i Windows 7 64 bit - rozwiazanie
sto razy ZAMYKAM
-
Proszę o analize
Pokaz - 001,004,007,013,018 i 023.... na max nagrzanym silniku
-
Prośba o analize logów
tak jak wspomnial kolega wyzej..... :-)
-
Porownanie Vag-com rozne wersje
Tu konkretna odpowiedz Ross-Tech: VCDS: Revision History
-
A2 Prośba o analizę błędów
Wracają po skasowaniu ?
-
Kontrolka ABS odczyt z kompa
Pewnie zły odstęp pomiedzy czujnikiem ABS a kontrolką lub w skrajnym przypadku zerwane kabelki przy czujnikach. Sprobuj skasowac błędy i zobacz czy wrocą.
-
Logi do analizy, AJM
Czy ten samochód ma seryjne graty ?
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
zobacz czy na właczonych swiatlach jest lepiej.....
-
AVG po sofcie, dodałem komplet logów
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem ....
-
AVG po sofcie, dodałem komplet logów
Jak dla mnie OK. Przeplywomierz cos nie wyrabia na wysokich obrotach.... tuner nie zauwazyl przed modyfikacją nic niepokojacego ? Kąt wtrysku mozna by kosmetycznie przyspieszyc.
-
Proszę o analizę logów audi a4 b5.
No to znajomy się myli... ale to juz Ty musisz wybrac kogo posluchasz....
-
Proszę o analizę logów audi a4 b5.
Logi zamieszczone super chaotycznie. Wlasciwie temat nadaje sie do smietnika. Pieniądze ktore wydales na N75 trzeba bylo dolozyc do czyszczenia sprezarki.... usunął bys przyczyne, a tak caly czas jest zle.
-
AVG po sofcie, dodałem komplet logów
Dorzuc 004 i 003 i 010....
-
Proszę o analizę logów ostatni post!
Wg mnie BiP jest w normie.....
-
1.9 TDI Zuzyte pompowtyskiwacze ?
Nic juz nie loguj. Pompki konczą zywot. Im szybciej podejmiesz decyzje o wymontowaniu i naprawie tym lepiej dla silnika.
-
vag na windows 7 64bit
Wszystko juz zostalo napisane a w szukajce jest pełno informacji na ten temat.... nowe wersje VAGa mają sterownik 64 bit i smiga to na systemach x64. Do starych wersji i do klonow z allegro... trzeba stosowac XP Mode... albo systemu x86. Amen
-
Profilaktyczne sprawdzenie
Nie moze.... ale lepiej odwirusuj sobie komputer... O diagnostyce masz podwieszony temat... tam jest cała wiedza.
-
Analiza Logów
niezmiennie podtrzymuje swoją diagnoze....
-
Prośba o analizę kompletu logów Seat Altea BKD
Termostat lichy... nie trzyma juz dobrze. Zainteresowałbym się pompkami... nie pracują dobrze. Na początek niech doleje cos do paliwa i sprawdzi połaczenia na wtyczkach PD. Reszta OK.
-
VCDS - kod PIN/SKC
Pierwsze słysze....