Treść opublikowana przez przemik
-
Pogłos silniczkaz RNS-E, analiza błędów VAG'a
No i git...
-
Kabel do diagnostyki
O kabelkach co i jakie rozmawiamy tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/%5Ball%5D-vag-com-jaki-kupi%E6-2749/
-
1Z zamula po kilkudzieięciu km.
Dawaj logi... bład przeładowania...
-
Problem z regulacją doładowania
No to zamykam... i zapraszam ponownie z logami.
-
Nowe logi do oceny AFN
Moze byc.... po regulacji wykonaj 004 statyczne i dynamiczne
-
Nowe logi do oceny AFN
No to logiczne ze przy obciązeniu zapłon ustawia się na BTDC... czyli naglowek jest fejkowy. Czyli reasumując przyspieszenie zaplonu powinno pomoc tez wyrobić się przestawiaczowi
-
Nowe logi do oceny AFN
No jak gdzie.... wołami jest ATDC....
-
Nowe logi do oceny AFN
Grzesiek, Tomek Nie uwazacie ze w 004 dyn... jest fajkowy nagłowek... powinno byc chyba BTDC, a nie ATDC. Bo jesli jesli jest dobrze... to przyspieszenie zapłonu... tylko pogorszy i tak już zły odczyt w 004 dyn
-
[B6 ALT] Komunikat na zegarach.
Cisnienie oleju w ALT powinno sie zawierac w zakresie - 2.7 do 4.5 przy 2000 obr.
-
B7 opis bloków wartości mierzonych dla silników TDI.
Łącze się z Wami w bólu. Temat poruszany juz wielokrotnie. Ten post Mastersa własciwie wyczerpuje ten temat :: Zobacz temat - Teorie i dywagacje na temat rozrządu w 3.0V6 TDi
-
1.9 TDI AHU -> nowe wtryski ASV
Kotlet z przed 5 lat....
-
Prośba o analize logów 2.0 tdi 170km passat
Potrzebuje numer błędu...
-
Prosze o pomoc
Tu zapytaj http://a4-klub.pl/showthread.php?16186-Spoty-Białystok-02-06-2011
-
Problem z regulacją doładowania
I nastepnym razem wykonaj oddzielnie... 011,010,008 i 003
-
Prośba o analize logów 2.0 tdi 170km passat
Silnik to BMR. Wtryski piezo... i turbo Garetta. Sprawdz jakie cisnienie panuje w ukladzie podcisnienia (troche maslo maslane). Wtryskiwacze musialby byc kompletnymi trupami zeby nie dawac spalin..... z logów wynika ze mają sie dobrze. Odczytajcie jeszcze raz dokładnie błąd... i wstawcie na forum.
-
Proszę o analize, auto ciągnie od 3000
Dość
-
Problem z regulacją doładowania
Wojtek Zrob logi i pokaz jak przystało na to forum.... PS Kazdy kolejny post uznam za wrózenie ze szklanej kuli i skasuje bez ostrzezenia. Pozdrawiam serdecznie
-
A3 zawór przełączający klapy w kolektorze ssącym -N239- Przerwa/zwarcie z masa 17994!
Moze... pewnie siedzi bład w sterowniku i trzeba skasowac....
-
Prośba o analize logów 2.0 tdi 170km passat
Do sprawdzenia : - szczelnosc ukladu dolotowego - zaworek N75.... najlepiej podmienic na probe Zakladam ze jestes pewny tego regenerowanego turbo
-
Proszę o sprawdzenie logów
W której grupie i po czym można poznać, że z poduszkami silnika coś nie tak? Czy można to poznać np po "skokach" obrotów na biegu jałowym? Skoro w logach OK to szukamy innych przyczyn....:-) Nowa to nowa... wiadomo
-
[B5 AFN] Proszę o analizę
Że jesteś "perfekcjonistom" to się zgodze.... szczególnie w laniu wody i w ortografii Z mojej strony EOT
-
Prośba o analizę logów 2.5 TDI
Jak kąt bedzie po dobrej stronie... powtorz logi... bedzie nowy poglad na sprawe. Turbo faktycznie pracuje.... tak sobie
-
Proszę o analize, auto ciągnie od 3000
Wykonaj porzadnie komplet logów ... bo to co jest to niedokladne ochłapy
-
Prośba o analizę logów 2.5 TDI
Powinienes zacząc od ustawienia statycznego kąta wtrysku....
-
Proszę o sprawdzenie logów
W logach OK. Poduszki silnika do sprawdzenia