Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o analizę logów
Jestes pewny ?
-
Prośba o analizę logów dynamicznych
Zaniza albo i nie.... nie ma 008 to nie widać. Zrob komplet dynamicznych to będzie rozmowa.
-
[b5 1.9 TDI] Problem z diagnostyką
To pewnie jest blokada... osobiście widziałem takie zabezpieczenie... ale właściciel wiedział jak je wyłączyć. Skrajny przypadek to uwalone gniazdo OBD2.
-
Prośba o analizę błędów
Sprawdz poziom naładowania aku oraz sam prąd ładowania. Naładuj aku prostownikiem. Powinno pomoc
-
[b5 1.9 TDI] Problem z diagnostyką
A nie masz zabezpieczenia które odłącza komunikacje po OBD2 ? Podłączałeś się czymkolwiek kiedykolwiek do tego auta ?
-
Prośba o analizę błędów
Albo aku slaby albo ładowanie słabe.... stad te bledy - niech Ci ktoś to sprawdzi. 16 - to adres modułu koła kierownicy - o ile mnie pamięc nie myli.
-
Prośba o analizę logów
Logi niekompletne
-
Prośba o analizę błędów
Kasowałes te błędy.... ?
-
[b5 1.9 TDI] Problem z diagnostyką
A ten sam kabelek w innym aucie działa ?
-
Silnik AVF 1.9tdi audi a4 AVANT
Wstaw logi jak człowiek bo odczyt kompletnie nie miarodajny. Wroze ze szklanej kuli ze 1 i 4 pompka umiera.
-
A4 1,9 TDI 90 PS Proszę o analizę logów. Wysokie spalanie.
Nie wiem kiedy byly logi robione... po zmianie dawki czy przed - ale ja widze dawke 3.0 Falowanie obrotów moze byc zwiazane z zanieszczyszczonym nastawnikiem. Masz zasyfiony EGR i pewnie zdrowo zarosniety kolektor ssący. Ale cała reszta jest dobrze.
-
logi A6
Do sprawdzenia - uklad podcisnienia - przewody nalezy sprawdzić, przedmuchać sprezonym powietrzem lub wymienić - EGR nie dziala - zaslepiony lub uwalone sterowanie nim - N18 Ogolnie furmanka nie wygląda źle. Oprocz tego kulejącego sterowania turbosprezarką.
-
proszę o analize logów
Zgodnie z zyczeniem zamykam. A tak na przyszłość ... darmowa diagnoza ma to do siebie ze trzeba na nią poczekać. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 17:50 ---------- Regulacja cisnienia doładowania działa bardzo słabo. Uklad podcisenienia byl sprawdzany ? Przewody, zaworek N75. Sprobuj zamienić N75 z N18 i zalogowac 011 i 010 - dynamiczne.
-
Analiza Logów-problemy z odpalaniem
Opisz dokladniej te problemy z odpalaniem ?
-
Analiza Logów AWX B6
Zrob i zamieść logi jak przystało na to forum. Dynamiczne - 011,010,008,004,003 i 001
-
proszę o analize logów
Mam cos napisac czy zamknąć ?
-
Szarpanie i przerywanie podczas diagnostyki EGR
http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-avf-problem-zaworem-egr-34118/
-
jak wyłaczyc powiedomienie o nie zapietych pasach?
Tak jest moja pomylka... drugą od prawej... :-)
-
jak wyłaczyc powiedomienie o nie zapietych pasach?
Trzeba zmienic jedną cyfre w kodowaniu zegarów... drugą od lewej
-
Spadek mocy - analiza logów
Zrob logi dynamiczne kazdą grupe oddzielnie - 001,003,004,008,010 i 011. Przy takim przebiegu - katalizator obligatoryjnie OUT!!! - jest tylko korkiem blokujacym przepływ spalin. Sprezarka - nie dość ze zmeczona to ma ciezej przez niego sie przepchnąć. Logi zrob juz po wymianie przewodów podcisnienia.
-
Wysokie BIP-y jakie kroki?
Zamieść logi jak przystało na to forum.... bo inaczej wrzucam temat do smietnika. BiP w normie w czym problem ?
-
Spadek mocy - analiza logów
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/r4-tdi-oprocz-pd-ustawienie-kata-wtrysku-6665/
-
Proszę o analozę kodów błędów
Ja nic nie mam wiecej do dodania.
-
Analiza wtrysków
Zrob logi jak przystało na to forum... zdjecia to mozna do rodzinnego albu sobie wstawic. Zamykam
-
Czy te logi wystarczą do diagnozy pompki?
Nic nie kombinuj poki co. Nagrzej auto porzadnie i zaloguj znowu. Statyczne - 000,001,004,013,014 i 018 Statyczne Basic Settings - 000,004 Pozdrawiam