Treść opublikowana przez Aron21
-
Spoty wrocławskie
Ja bym Ci mógł polecić WOSK 3M Różowy . Robi mega robotę Mam u siebie w sklepie dużo kosmetyków z 3M i mogę powiedzieć że są bezkonkurencyjne . A co do polerki auta to bez maszyny to bym nie podchodził Szwagier sprzedaje auta takie do 2k Temppoo szmatka I ogień ;D ale to później nie wygląda xD
-
Wodana tylnim dywaniku po opadach desczu
Kurde a u mnie też jest woda lecz od strony kierowcy i za fotelem kierowcy :/ Sprawdziłem już gumy podłogowe w zeszłą jesień ( były nowe gumy + baranek ) na całe podwozie suszenie podłogi i niestety po zimie znów to samo ;/ ciągle mokra podłoga , specjalnie zamówiłem linke maski bo myślałem że moja puszcza ;/ niestety to nie to . Czytam posta ale czy ja wiem czy przez pyłkowy naleci na strone kierowcy tyle wody aby nawet z tylu za kierowcą była woda ??
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Ile cię kosztowała wymiana popychaczy ?? Robiłeś przy okazji kapitalke silnika?? Bo jak gadałem z mechaniorem to mówił mi że nie ma co ruszac popychaczy narazie bo by trzeba odrazu cała hydraulike wymienić i przy okazji głowice wyplanowac a mi już klepia .
-
czy podejdą lusterka do b5 poliftowe do przedlifta?
Jak masz 98r to już masz tzw półlift także powinny pasowac p&p
-
Fabryczny subwoofer Nokia.
Potrzebujesz coś takiego żeby to wszystko grało . Głośniki tył sub Adapter do Audi A3 A4 A6 A8 Łódź (3181054257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
:polew: Ale to Ryje Beret
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A Lamborghini Gallardo LP560 lub Superleggera ? Moim zdaniem Auta i na tor i w miarodajne do użytku dziennego . V10 by już robiło robote ;d:decayed: Koszty utrzymania moim zdaniem jak na takie auta sportowe zawszę będą wysokie co by nie kupił .
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Zacna Bryczka:kox: Biały kolorek masz bez ziarna ( czysty ) czy metalic mam sentyment do białych audi:kox:
-
Turbo
Też tak mi się wydaję że to tylko kwestia dobrego wyczyszczenia jak i Turbo tak i kolektora dolotowego bo jak ostatnio zdjełem rurę z dolotu to widziałem że osadu trochę tam jest , w dodatku jak odkręciłem wąż od turba to było sucho także to też oznaka na Plus . A nie chcę się tak bardzo w koszta pchać Profilaktycznie przed chipem chce wymienić IC od Alfy 164 przy tej mocy to tak naprawde profilaktyka ale lepiej niech ma więcej zimnego powietrza i lekko mu się dycha
-
Turbo
Panowie bo mam dylemat z moim Turbo w AFN , jeżeli chodzi o jakiekolwiek luzy na wirniku to można powiedzieć że ich nie ma albo są lekko wyczuwalne ale tylko poprzeczne , lecz jak sprawdzałem dzisiaj jak szybko sztanga chodzi to:facepalm: chodzi bardzo ociężale do góry i w dół , autko nie powiem nie ma takiej mocy jaką powinno mieć ( moc na poziomie 1.6 75km benzyniaka - sprawdzałęm z kumplem ;D nie odejde mu ) Do tego mam wtryski 0.216 ale to mniejsza o to . Robiłem logi i niestety troche mi turbo przeładowuje - kata brak . I teraz się zastanawiam czy wyciągać turbo i czyścić czy pokusić się o turbo z Awx z dolotem ?? Nie ukrywam planuje zrobić wirusa ale z turbo w tym stanie - bez sensu
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
A jak zaślepiłeś wężyk podciśnienia który idzie do EGR ? Czy pozostawiłeś ją podłączoną do egr-a bo i tak raczej różnicy to chyba nie robi czy będzie zaślepiony czy podłączony bezpośrednio do egr
-
[B5 AFN] by BARTEK
Czekam niecierpliwie jak wszystko poskładasz i będzie foto całości
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
Co racja to racja xD Sam Mam czerwoną i jak tak teraz patrze to innego koloru bym nie chciał w B5
-
[A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE
Nie no takie aż przeróbki w grę nie wchodzą No i te koszta Lepiej niech jest tak jak fabryka chciała:D ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 16:12 ---------- Takie ostatnio na Szybko po myjce :grin:
-
Spoty wrocławskie
O widzę kolejny kolega z milicza. A dokładnie kolego w którym miejscu mieszkasz? Ja kolego z centrum Milicza ;D A dokładnie Wojska Polskiego Widze że przerabiasz Lampki podsufitki to będę musiał się do ciebie zgłosić A co do Audio to co polecacie ?? Chodzi mi o głośniki bo Tube Nokia:decayed: z bagażnika bym nie wymieniał bo nie lubie wozić w razie czego żadnych dodatkowych skrzynek w bagażniku
-
Jaką firmę polecacie do wymiany wyświetlacza FIS?
również mogę polecić firmę Aceef , naprawiali mi wyświetlacz ( przerwane było 80% lini ) fakt wytrzymało mi to ponad pół roku gdyż wywaliło mi 2 linie które są i znikają ;d ale to tylko dlatego że już ktoś przy liczniku grzebał wcześniej i zrobił miazgę O tym fakcie zostałem ładnie telefonicznie poinformowany przez Aceef ale mimo to mam na to gwarancję i jak dzwoniłem i informowałem firme o tym fakcie Pan Krzysztof poinformował mnie że mogę mu go wysłać na gwarancje i to naprawi , także duży + dla owej firmy
-
Spoty wrocławskie
Siemka Panowie Mam do was sprawę ;D Otóż jestem z Milicza i poszukuję kogoś z A4 b5 kto ma nagłośnienie bose u siebie i żebym mógł spradzić jak to gra powód : w moim avancie mam nagłośnienie nokia no i że tak powiem d*py nie urywa ;d a planuję zmianę na coś lepszego np bose z A4 lub może z A6 C6 :kox:
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Z tyłu są 16stki?? Kurde a mi się wydawało że na tylnych sa 13stki ;D Mam przedlifta z 1996r to raczej powinno być to samo co mówisz , kurde musze sprawdzić dzisiaj A tak z innej beczki a jakby zamontował w miejsce ori z A4 głośniki np . z A4 B8 albo A6 C7 lub innej nowszej Audi niz B5 ?>? Podejdą ?
-
Błąd 575
A po założeniu strumienicy robiłeś logi dynamiczne po i przed ostrą jazdą. I nie ruszałeś zmiennej geometrii? Nie nie robiłem logów bo mi tak naprawde były nie potrzebnę bo auto odzyskało moc , ale dzisiaj je chętnie zrobię i podeślę na forum rezltaty .A geometrii nie ruszałęm, wgl nie dotykałem turba ;D ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- Zrobiłem właśnie logi w swoim aucie i oto jest różnica : STARE LOGI Z ZAPCHANYM KATEM : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM A to dzisiejsze : W sumie różnicy nie ma ale po wywaleniu kata błędu brak VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Silver A4 By Kali:)
To fakt Nawet jakby się coś psuło to i tak byśmy to robili z uśmiechem hah xD bo wkońcu to AUDI
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Ja polecam ErgoHestia YouCanDrive , w kwietniu ubezpieczałem na siebię Audice mam 21 lat lecz 50% zniżek i w sumie ubezpieczenie na rok czasu z NW na 30tys wyszło mnie 759zł , gdzie w innych firmach było 1100 ) osobiście sprawdzone w HDI i MTU LINK4 ,Liberty , AXA
-
[B5 AFN] by BARTEK
Mam nadzieję że ten czerwony podkład to nie MINIA tylko normalny podkład akrylowy tylko że czerwony ( Jestem lakiernikiem i wiem że czerwone podkłady na pistolet to typowe podkłady REAKTYWNE które się nakłada na gołą blache ) . Bo jeżeli jest to minia :facepalm: Ja swoją niunie też malowałem 2 tygodnie temu ale całkiem inaczej to wyglądało ;D Powiedz mi tylko skąd weźmiesz kratki w przedni zderzak ?? Masz już coś na oku aby zaślepić te dziury ?? Bo raczej siatki ogrodowej tam nie zobaczymy
-
Jakiej firmy koncówki wtrysków??
Jak dobrze poszukasz to może uda Ci się kupić 0.216 Boscha za 600zł . Mi się udało takie kupić choć niektórzy z forum mówili że to podróba a ten co mi zmieniał końcówki powiedział że ori także różne są opinie . Zrobiłem już na nich 15tyś km na AFN bez korekcji programu moc lekko wzrosła no i spalanie spadło .
-
Silver A4 By Kali:)
Malowanko mmm to jest to Super Audiczka ;D i tak jak mówił Marc!n nie wstydź się że jeździsz Audi eheh bo ten Grill Jeszcze do tego dobre koło I będzie git:decayed:
-
Olej silnikowy w płynie chłodniczym
Jeszcze dla pewności przed wymiana uszczelki pod głowicą sprawdz czy jest bardzo duże ciśnienie na wężach chłodnicy . U znajomegow AFN nie było żadnych niepokojących objaw walniętej uszczelki nie dymił nie ubywało oleju plyn max a ciśnienie w wężach takie że wydawało by się prawie jakby z plastiku były