Treść opublikowana przez kudalty66
-
Głośna praca hydrauliki.
sam odpowiedziałeś sobie co sie stało ,. miska olejowa w dół powinna byc od razu, smok i pompa oleju do sprawdzenia, jest ryzyko ze juz hudraulika nie jest na swoim miejscu więc dekle do góry,. zaworki zwotne sa pod podstawą filtr oleju, trzeba pompe wtryskową wyciagać, jak wujmiesz zaworki można kanały olejowe delikatnie wydmuchać,. zaworki około 100 PLN sztuka w serwisie , jest ich 2 szt,. przez korek wlewu oleju widac jak silnik pracuje jakie jest smarowanie dwóch krzywek wałka po stronie kierowcy, to daje cześciowy obraz co się dzieje z cisnieniem oleju,. odpal na chwilke i zobacz,.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
piszesz o kodowaniu ale nie masz w ogóle pojecia po co to robic owszem mozna to zrobic ale: 1. nie kazdy sterownik przechodzi procedurę 2. przekodowanie sterownika na wieksze średnice tarcz powoduje zmniejszenie częstotliwosci pracy bloku ABS wniosek ? na mniejszych tarczach masz wieksza częstotliwosc pracy bloku ABS czyli na większych tarczach (bez przekodowania0 ABS bedzie pracował z taka samą częstotliwością układ hamulcowy jest wydajniejszy a przynajmniej stara sie byc obrazowo rzecz biorąc wyglada to mniej wiecej tak: na małych tarczach jedna cewka pracuje z częstotliwoscią 10Hz czyli 10 uderzen na sekundę a na duzych tarczach przy własciwym kodowaniu 6Hz czyli 6 uderzen/sek. jak widzisz przekodownaie ABS-u nie ma sensu Dev wiem po co zadałem takie pytanie, czy ktos to robił, bo auto o którym mowa ma 320/288 juz założone, a podczas wymiany modułu pod tempomat musiałem wszystko od zera kodować, dlatego zapytałem, czy kodowac jak było, czy pod wieksze tarcze,. zostało ori,.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
panowie takie pytanie,. czy po wymianie z 288przód i 245 tył, na 320 /288 w a4 B6, trzeba zmieniac kodowanie ABSu, sa tak 4ry opcje do wyboru,. czy może ktos to robił i jaki efekty?? opcje kodowania: * 0?xxx: Rodzaj nadwozia (model) o 4 = Audi A4 * 0x?xx: Hamulce o 1 = C54 (PR-1LZ) o 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) o 3 = HP2 16" (PR-1LX) o 3 = FNR 16" (PR-1LG) o 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) o 5 = Brembo 17" (PR-1LJ)
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur poważnie pytam jaka baterie kupiłeś, ???
-
SPOTY RADOMSKIE
siema Tomku spot był nawet całkem liczny, MCM, Kwinto, Ja, Odzim, i Michał,. własnie MCM miałem pytać czy fotke wstawisz, hehe ładnie brzmi ten bandzior jak odjeżdżałem co??? ja zawsze stosuje zasade jazdy spotrowo turystycznej,... 1 i 2 do odcinki potem turystycznie,
-
wymiana silnika
dlaczego cały motor chcesz wymieniać, pewnego masz dawcę???
-
Strefa motocyklistów
panowie dzis rano jak na dwa koła troche chłodno ale za to teraz pogoda w sam raz po pracy wracać,. ale nie o tym mowa znów na tej samej drodze jak wyprzedzałem na przerywanej linii ktoś skręca w lewo na posesję nie patrząc w lusterka,. powiedziałbym o mały włos, pozdrawiam tych co jednak w lusterka patrzą,.
-
klocki master sport- testowaliscie?
niestety Remsy sa twardsze od tarcz, u zony w astrze zdarły tarcze a klocki zostały, do tego skoro są twarde nie hamują,. teraz zakładam żonie ferodo tarcze i ferodo premier klocki
-
SPOTY RADOMSKIE
kończę robotę o 19.30 podjade bandziorem na chwilę, ale bądzcie przed 8,.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
jaka baterie kupiłes, dokąłdnie jaki model, rozmiar i moc???
-
nie odpala i masa bledow. POMOCY !!
a jaka była przyczyna tego zalania??? skąd tam woda,. jak teraz auto chodzi sa jakieś błędy???
-
SPOTY RADOMSKIE
zakłóca, ja czasem policyjne kanały słysze, hehe no ale mam unidena, kwinto nie kupuj żadnej odmy, trzeba to rozebrac i wyczyscić, ewentualnie zaworek w odmie do wymkiany koszt ok 25 zeta
-
Brak mocy silnika
ja leję xeramic, co jakiś czas, nic sie nie dzieje,. stary filtr otwierałem żeby sprawdzić w jakim stopniu był zapchany wszystko z nim było ok,.
-
problem z obrotami na zimnym silniku
no ale jak długo, 10 sekund, minutę, 15 min,. u mnie kilka sekund zaraz po odpaleniu aż zejdzie z obrotów na wolne, odkąd go mam tak ma, tj 6 lat,.nie szukałem dziury w związku z tym,
-
Prośba o diagnozę...
jedź człowieku do porzadnego mechanika co zna ten silnik, i nie zastanawia sie nad nim,. mineralna u witka, porządną diagnoze zrobisz,., ewentualnie zmienisz mape i bedzie palił dobrze na ciepłym , spróbuj odpiac czujnik cieczy i odpalić na ciepło, powienie odpalic od strzała,.
-
Od czego pasuje układ hamulcowy na tył pod tarcze 288mm
dev na jakich firmach w tej cenie, tarcze i klocki??
-
SPOTY RADOMSKIE
kwinto jak pracujesz w nast tyg??? juz napewno musze podjechać
-
Brak mocy silnika
są różne opinie, ja staram się co 25 tys, niektórzy zmieniają co 15, inni co wymiane oleju,. ważne żeby był to dobry filtr., Fitron wbrew pozorom dobrze filtruje, ale szybko sie zapycha,.
-
Od czego pasuje układ hamulcowy na tył pod tarcze 288mm
od a4 b7 3.0 tdi w wersji nie wentylowanej, lub A6 C6
-
problem z obrotami na zimnym silniku
faluje znaczy sie bo nie rozumiem, jeżeli tak to jak długo,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
wszystko zależy ile masz paliwa, jakie koła, jaki zapas i co w środku, każdy jakies graty wozi,. a no i najważniejsze od kalibracjii wagi, Artur jeszcze nic nie znalazłem,. a z innej beczki pod wady 2.5 v6 tdi możemy dopisać padający przegub po 6 latach użytkowania, podejrzewam że jeszcze ori jest,.pękła mażeta , jeździłem tak ze 2 tygodnie, wymieniłem na nową ale już go szlak trafił Lobro 170 PLN, przy okazji olej, tym razem Edge 5/40, bo na motulu róznicy nie widzę, i wahacz dolny prosty, Lem, 6 lat śmigał,.
-
SPOTY RADOMSKIE
czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon Panowie, kolaga ma dobra ofertę na Castrola Edge TD 5/40, 5L 505.01,. 125PLN Brutto z F.vat
-
Brak mocy silnika
filtr paliwa, wymiana na manna conajmniej, lub Purfluxa
-
Strefa motocyklistów
Przyzwoity turystyk, olejak, ale dobrze sobie radzi. Bierz 750-kę. do tego kręci przebiegi rzędu 100Kkm bez problemów, kumpel na korsyke takim jechał, nawet oleju za duzo nie brał, a przebieg powyżej 1oo tys DEv a ty czym śmigasz??? ja ostatnio Banditem 600, na miasto wstarcza,. pozdr
-
[B5 AKN] Trwałosć wałków rozrządu w V6 TDI, AFB, AKN, AKE, AYM
czyli nie musi oznaczac to ze silnik jest kiepskiej kondycji jesli walek kfalifikuje sie do wymiany. a pytanko jeszcze jedno odbarwiona jedna szklanka moze byc wina walka ? co masz na mysli mówiąc ''kolokwialnie'' szklanka, w 2.5 v6 niema takowych szklanek jak w zwykłym silniku 8 zaworowym np oplu,które właśnie tak wyglądają. są dzwigienki, pestki i hydropopychacze które akurat w tym silniku nie wyglądają jak ''szklanki''