Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na Lublinku jebie smieciami z wysypiska... nie sprzyja to jedzeniu
  2. W przyszlym tygodnii jak czas pozwoli montaz razem z gwintem
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zawsze chetnie opier**le cos na cieplo
  4. Ja bym dorzucił jeszcze znaczek CCCO w grillu na złoto
  5. Na ta kamerke masz jakis link? Solidnie to wyglada i jestem ciekaw czy dalo by sie to kiedys zgrac z rns-e
  6. Na ciemnym polifcie cupra bardzo ladnie lezy
  7. Ooo no widzisz... komplet idealny pode mnie poszlo pw
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Atheo 19" 9J et60, na to 225/35. Poluje jeszcze na adaptery 5x130 na 5x112 i zaczynam skladac foto masz u mnie w temacie
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Leza u Bartka i juz czekaja na opony
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jeszcze z dwa tygodnie i założę paździerza
  11. Przód ładnie usiadł felga 18"?
  12. kupisz kita, pojeździsz, a potem sprzedaż i kupisz gwint każdy Ci to powie kup od razu gwint
  13. Do 1.9 jeszcze poloski trzeba zmienic podobno ale to juz madrzejszych trzeba pytac
  14. Klocki zostaja te same co w sa w osce na tyl serii to wiem. Modzik jak najbardziej na + [emoji106]
  15. Kurna zazdraszczam. Bedzie 269 czy 280? Gdzie dorwales jarzma i za ile? Bo zaciski to miekkim czlonkiem mozna kupic co mnie cholernie wkurza
  16. On i tak jest nieszczesliwy bo mysli ze z 1.8 jakas kuciapke wyrwie [emoji14]
  17. To juz trzeba bylo poczekac, dolozyc troche i na lopaty ori rs6 c5 w 18" by starczylo bo to juz prawie w cenie zlomu chodzi
  18. Lipij gaz zaloz do zapalniczki bo bo slyszalem ze znowu ma ruska benzyna pojsc w gore [emoji14]
  19. Sie boi ze mu korby bokiem wyjda i od swiatem z cienkocienko przegra z tym swoim jeden łosiem
  20. Dobrze powiedziane, krótko powiedziane [emoji14]
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dla mnie jest wiele rzeczy do zrobienia i zadowolony z tego nie jestem Wczoraj zerwalem plastidip z ramki grilla bo mi odchodzil w paru miejscach... i teraz musze jak najszybciej folie zamowic do oklejenia bo wyglada tragicznie ze srebrna ramka [emoji14]
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak poskladam auto to moze w maju podjade na ogolnolodzkiego
  23. Na ciemnym aucie pospawany poliftowy przedni z dokładką z curpy robi robotę wg mnie. Tak mój front wygląda: Cupra czeka na montaż łącznie z gwintem i kołami. Pomyśl o spawaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.