Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Pokazałeś loga z pełnego obciazenia, ciekawe jak jest w innych przypadkach.
  2. Do poprawy. Do połowy zakresu sporo za bogato i od 6 tys ubogo ale powyżej na codzień nie kręcisz wiec bez różnicy. Dla mnie nie do zaakceptowania takie coś
  3. A nie jest tak, że wszystkie fabrycznie nowe pompy od 2017 albo 2019 mają już usuniętą tą wadę?
  4. Miałem kiedyś podobnie i wymiana oleju pomogła w 90%.
  5. Podpiąć pod kompa i sprawdzić synchro oraz pozostałe podstawowe parametry. Da się. Nie wiem jak w tych silnikach ale w starych 1.8t przestawienie o jeden ząbek nie generowało błędów i silnik pracował normalnie.
  6. Combi zawór nie ma niz wspólnego z egr i jest sterowany podcisnieniem. Jeśli cieknie olej z tyłu głowicy to tylko spod dekla albo napinacza łańcucha.
  7. Nie został i mimo, że były poprawki konstrukcyjne to i tak spora część silników ma problem z poborem oleju, tyle że występuje to przy wyższych przebiegach niż we wcześniejszych generacjach.
  8. Obstawiam zasrany dpf przez uszkodzony czujnik różnicy ciśnień i przez to turbo nie osiąga doładowania. Same kody błędów za dużo nie powiedzą, trzeba podejrzeć parametry podczas pracy.
  9. Zacznij od przeczyszczenia styków w lampie i wymiany żarówek. Tez tak miałem kiedyś z pozycją z tyłu i pomogło wyczyszczenie blaszki, która była zielona.
  10. Pewnie wirnik trze o obudowę, a wina kiepskiej regeneracji albo niewystarczającego smarowania przez co doszło do uszkodzenia turbosprężarki. Jeśli ten wiór dostał się do cylindrów to skala zniszczeń będzie o wiele większa.
  11. Podstawa mniejsza niż najniższa krajowa i do tego premia, a wszystko po to żeby pracodawca ponosił jak najmniejsze koszty. Czego nie rozumiesz, kombinacje jak to u typowego prywaciarza.
  12. Jedz do goscia od klimy i takie zaworki ma od ręki. Do tego i tak trzeba ściągnąć i potem nabić klimę. Te zaworki są różnej długości i średnicy więc to nie będzie takie jak w zwykłym kole.
  13. Zapraszam to ogarnę. Chyba, że to brc to wtedy nie
  14. Zmień gazownika. Na lpg ma chodzić do odciny tak samo jak na benzynie, a to ze tak nie jest to swiadczy o tym, że masz dobrane za słabe komponenty albo nie umie tego wyregulować albo jedno i drugie. Nie gaz tu jest problemem, chyba że jest bardzo uboga mieszanka na nim. Te głowice są z gównolitu. Zrobiłem 200tys km chłostając 1.8t na gazie także wiem o czym piszę :D
  15. Najprawdopodobniej masz zabrudzone wtryskiwacze i teraz jak jest zimno to kleją. Jak masz listwę to bardzo nie skrocisz wężyków niestety i ich położenie w poziomie sprzyja zbieraniu się syfu oraz pewnie masz zwykły bibulowy filtr, ktory nic nie daje przy syfie w gazie jaki jest. Przy montażu pojedynczo wtryskiwaczy to co innego, można zamontować bardzo krótkie wężyki. Zapodaj w listwe ze dwa razy denaturatu strzykawką, może pomoże na krótki czas, a jak nie to czekaja Cię wydatki. Można jeszcze wlaczyc podgrzewanie wtryskiwaczy ale słabo to działa z mojego doświadczenia. Świece Bosch nie są polecane do 1.8t.
  16. Całkowita kwota naliczeń uwzględnia premię, a ostatecznie przelana kwota na konto i podana kwota do przelewu na pasku ją pomija? Czy na pasku kwota do przelewu uwzględnia premię, a na konto wpływa pensja bez premii?
  17. Nikt nie ma szklanej kuli. Wypal tego dpfa jak najszybciej i podejrzyj jego podstawowe parametry. Jak po wypaleniu znikną drgania to bedziesz miec odpowiedź.
  18. Nigdy. Jak sie pojawia na desce ikona dpf to juz po zawodach ?
  19. Zapewne przerywasz procedure wypalania dpf, a szybsze nagrzewanie też występuje jak sterownik chce szybko wymusic wypalanie.
  20. A to diesel, że zepsuty wtryskiwacz stuka jak poyebany?
  21. Oddaj to na reklamacje, przecież po remoncie to powinno chodzic idealnie. Dziwię sie, że za swiece tym gamoniom placiles, zwłaszcza że nie pomogło. Jak po wciśnięciu sprzęgła ucichnie to dwumas, a ja bardziej obstawiam napinacz łańcucha póki co.
  22. Dla mnie to przeplywka jeszcze zaniża i za długie czasy wtrysku trochę jak na ten silnik więc pompę bym wymienił. Nie chcę Ci nic sugerowac ale sondę bym zostawił w spokoju. Ciśnienie paliwa poza tym się sprawdza podczas jazdy, a Ty miales zmierzone pewnie na postoju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.