Treść opublikowana przez przem8
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Nie wiem ale te niby po obróbce za śmieszne pieniądze to bym sobie darował. Poza tym nie musi być od bfb. Spytaj @DivaynEays o głowicę.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A co dokładnie?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ori albo febi, łańcuch febi, bo w pudełku i tak jest iwis. Potem wizyta u kumatego tunera żeby to wyłączyć w sofcie i spokój na lata. Już kilkanaście razy się przewijało w tym temacie, mogłeś poczytać...
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Najsensowniejsze i najtańsze rozwiązanie to przejście na napinacz bez fazatora. Zamienniki tego badziewia g...warte.
-
Klimatyzacja w A4 B6 przestała działać
Tu jest sztywne sprzęgło, a nie na elektromagnesie. Jak się rozleciało to w 90% zaciera się sprężarka. Powinni wymienić osuszacz i dyszę. Jeśli teraz na dyszy jest siwo, albo opiłki to układ zatarty.
-
Wypalanie DPF w A4 B8
Ale to wyniki jeszcze przed wypaleniem i mniej wiecej stan rzeczy taki jak na screenach wczesniej?
-
Brak mocy i temperatura 150*C w dolocie A4 B6 1.8T
Masz jakies logi porobione? Wysoka temp. w dolocie to wina ic albo masz zasłonięty wlot do niego w zderzaku, o ile czujnik dobrze pokazuje. Podczas jazdy w takie upały to więcej jak 70 nie powinno pokazywać i to przy dość mocnym deptaniu. Jeśli było sprawdzane to na postoju i tylko na zapłonie mocno rozgrzanego silnika to temp. w dolocie wskoczy powyżej 100 ale to wynik z d*py, bo wtedy kisi się to wszystko, a w czasie jazdy są zupełnie inne warunki i temperatury.
-
Brak mocy i temperatura 150*C w dolocie A4 B6 1.8T
Niemożliwe i zmień mechaników.
-
Wypalanie DPF w A4 B8
Participle filter difference pressure.
-
Wypalanie DPF w A4 B8
Sprawdź jaką masz różnice ciśnień przy pełnym obciążeniu. Jeśli zaraz po wypaleniu przekracza 200 to filtr jest przypchany. Poza tym teoretyczne zapełnienie masz prawie na 100%, bo do 0,17 już niewiele brakuje
-
Problem z klimatyzacją w A4 B7
U mnie też z opóźnieniem leci zimne powietrze z prawych kratek. Tak było od początku i widocznie ten typ tak ma. Błędów też brak od silniczków klap.
-
Korek spustowy, wlewu i kontroli poziomu oleju w skrzyni biegów multitronic A4 B7
Etka online
-
Analiza logów A4 B7 1.8T BFB - podejrzenie nieszczelności lewego IC
Żaden, bo wkład zazwyczaj jest oberwany albo oberwany i stopiony w środku.
-
Analiza logów A4 B7 1.8T BFB - podejrzenie nieszczelności lewego IC
Logi wrzucasz na stronę typu tunezilla i wklejasz tylko linki, nic nie obrabiasz. To, że w jednym pliku masz poprzednie logowania wynika z tego, że nie usunąłes starego pliku i nie zmieniając nazwy loga domyślnie nadpisuje istniejący plik o nowe dane przy robieniu tych samych grup. Stuki dramat. Kat jest?
-
Kabel Audi A4 B8 2015
Tak.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
No, przyjedź do lublina to za 900 zrobisz z częściami.
-
Kabel Audi A4 B8 2015
Vcds z kablem, lepiej? Skrót myślowy.
-
Kabel Audi A4 B8 2015
Pirat vcds od azjatów, to co kupiłeś to b6 możesz diagnozować.
-
Audi A3 8V vs A4 B8 FL vs A6 C7
Tak jak i b8 w tdi.
-
Audi A3 8V vs A4 B8 FL vs A6 C7
W b7 nie ma silnika 2.4.
-
Gdzie brać hybryde do 1.8T bfb?
Ja brałem w total turbo opcje słabszą niby spokojnie na 250KM ale dmuchnęło max 240. Odczucia mieszane, bo było trochę zachodu to dobrze wystroić ale działa od ponad 70tys. Jak była nowa to pełny boost przy 2400 nawet generowało, teraz coś około 2600-2700 ale i tak przy 2500 dmucha więcej niż seria Czekałem około 3dni roboczych na turbine i starej nie oddawałem tylko sprzedałem za więcej niż wynosiła kaucja.
-
A4 B6 1.8T LPG - sonda lambda i jej praca
Pytanie, czy jak zgaśnie na benzynie to tez masz problem z ponownym odpaleniem?
-
A4 B6 1.8T LPG - sonda lambda i jej praca
Na wartość korekt ma wpływ dużo rzeczy, najmniej sama sonda, bo jak jest uwalona to wyrzuca błąd i nie wprowadza korekt, stoją w miejscu. Poza tym sonda działa po odpaleniu, a nie w trakcie więc błądzisz. A jak jest zimny to zanim sonda zaczbie działać to minie dluzsza chwila. Nie wiem czy na tym filmiku to jest praca na lpg, po wyzerowaniu korekt?
-
A4 B6 1.8T LPG - sonda lambda i jej praca
Działa. A co się dzieje? Masz błędy czy co? Korekty długoterminowe ok więc na co szukasz dziury w całym ?
-
Tryb ECON w A4 B6 1.8T
To jest normalne ciśnienie przy tych upałach, zaraz po uruchomeiniu klimy na pełnym ogniu. U mnie pokazuje nawet 34bary i nic się nie wyłącza. Mam wersję z jednym wentylatorem, może w wersji z dwoma są mniejsze te ciśnienia.