Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Można ,tylko po co jak po takim przebiegu w sumie może paść napinacz z dnia na dzień i lepiej już wymienić całość, jedna robota
  2. U mnie 4l to jest ledwo pół bagnetu. Zalewam 4,5l i dopiero jest max na bagnecie. Już pisałem żeby sprawdzić metalową rurkę co wchodzi w blok.
  3. A terkocze przy dodawaniu gazu albo przy schodzeniu z obrotów? Jeśli to jeszcze ori, niewymieniany napinacz to zacny przebieg. Ciekawe jak ślizgi...
  4. Ja nic strasznego nie słyszę. Popraw sobie opaskę od odmy przy pokrywie zaworów.
  5. Gates wymien na skf albo conti
  6. Może ta rurka na którą nakładasz lejek za głęboko weszła jakimś cudem w blok silnika? Powinno Ci wejsć około 4,5l na dużym filtrze oleju. Popatrz sobie schemat /touch-icon/logo-icon.png blok silnika z tlokami; miska olejowa Audi A4/Avant (A4) 2006 rok Audi EUROPA 103005 AUDI.7ZAP.COM blok silnika z tlokami<br/>miska olejowa Audi A4/Avant (A4) 2006 rok Audi EUROPA 103005 części zamienne
  7. Możesz spróbować olej innej marki przy kolejnej wymianie.
  8. Przecież on ma od tego swojego informatyka, od mechaniki Michała ale tylko tfsi. On może co najwyżej olej zmienić i wyjąć silnik z budy?
  9. Może Ci się wydaje, że glosno chodzi albo zalales jakis smieciowy olej i takie masz efekty
  10. Moze masz problem z czujnikiem ciśnienia. Podstawa to poprawna diagnostyka.
  11. Nie jest żadnym pośrednikiem tylko cwaniaczkiem. Jaki rocznik?
  12. MIałem kiedyś taki dźwięk na seryjnym turbo. Też myślałem, że coś z wirnikiem ale po montażu fmic dzwięk zniknął i było to zarówno przed jak i po sofcie. Także musiały robić się jakieś zawirowania. Dolot oczywiście był szczelny.
  13. Ruda szmata zazwyczaj panuje i wypiaskowane przody.
  14. Masz za bogatą mieszankę. -25 sonda mierzy więc cos jest nie tak.
  15. przem8 odpowiedział(a) na AS33v95 temat w 2.0TFSI
    Zaufaj temu mechanikowi tylko potem nie wylewaj żali po forach. Poza tym te objawy nie wskazują na turbo. Napisz gdzie ten super mechanik ma warsztat żeby przypadkiem do niego nie trafic.
  16. A była przeprowadzana regulacja instalacji po tym wszystkim?
  17. Nie jest. Masz dokładnie błąd od grzałki sondy i to się samo nie naprawi i wymaga wymiany sondy na nową.
  18. Nie można, musisz zmienić sprężyny.
  19. Sonda przed katem do wymiany. Przecież widać jak na dłoni po otwarciu maski.
  20. przem8 odpowiedział(a) na stenek121 temat w 1.8T
    Tam co zaznaczyles przy ezektorze nie ma płynu chłodniczego w przewodach i najprawdopodobniej puscil wąż od nagrzewnicy albo króciec z tyłu głowicy.
  21. Jak chodzi o ten wężyk to jest on od evapu.
  22. Uszkodzony czujnik wałka albo źle złożony rozrząd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.