Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Ale co chcesz zrobić? zakodować? jak tak to napisz do cwiara
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ja na tył do q sprzedaję tarcze brembo i klocki ferodo. Każdy chwali
- B6 DIVISION
-
wydech z B7 S4 do B6 v6 ASN
To chyba nie jest wydech z b7 tylko b6. B7 miała 4 końcówki
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
gdzieś nabył? Też chyba musze bo moje kw się kończy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli co,sprężyna się wypracowała?Amorki mam chyba Sachs a sprężyny eibach.Autko dosyć nisko siedzi,od ziemi do nadkola ma 62cm na 16"feldze.Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Świeżo zakładałeś eibacha? Jak tak może się ułożyć po kilkuset km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bialy raczej nie ma szans. Z przodu są dosyć długie springi a odboje malutkie. Suli hamuje zestaw trochę?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Oj piękny kawalerze w b6 to chyba tej felgi nie było. Tymbardziej że potrzebowałeś pierścieni Chciałeś może B8 napisać?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Kurcze jednak z a6 Właśnie miałem pisać ze jakaś dziwna ta fela
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Cena mega bo klocki sa od b5 U mnie masz za 550zł bodajże zestaw z wysyłką do b6
-
B6 DIVISION
Po co Ci 5w30? To nie olej do 1.8t Zalej synthoila i tyle
-
B6 DIVISION
Obecne rs3 ma chyba takie fabrycznie. Wcześniejsze miało też ale tylko z przodu, z tyłu były chyba węższe delikatnie.Z ciekawostek to r8 na przedniej osi też takie miało Potrzebuje auto, ktore mialo 4x takie opony fabrycznie... do reklamacji opon Nie żartuj że wymagają żeby gumy były w rozmiarze seryjnych Zwerknij golfy nowe gti na haldexie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Kolega od 1.8t masz klocki Ferodo o nr fdb1717 jak chcesz to mam takie w ofercie. Kolega od klocków tylnich bierz fdb1083 nie mają tych blaszek które zakłada się na jarzma jak np w golfie. U nas się tego nie montuje
-
Wakacje w Chorwacji
Ja już się doczekać nie mogę Jaką trasą najlepiej jechać? 4o + 19` i pełen bagaj
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
witam. czy 300 ml oleju dolewki na 1000 km to dużo.?? mam problem z tym poborem oleju. olej wlany mam motul 10 w 40 synergie +. wymieniłem krociec odmy bo troszke pociło się olejem przy uszczelce po wymianie teraz nie ale zamierzam sie do kupna i wymiany odmy tej gruszki w ASO cena 202 zł czy jest sens wymieniać, jak sądzicie pomożę coś ta wymiana zeby zejść mniej w łykaniu tego oleju.?? z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam Nie pomoże. Wręcz sprawny źle skonstruowany układ może tylko pogorszyć sprawe
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
FDB1717(p) FDB1083(t) jak chcesz zakupić najtaniej na forum pisz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Cieszy mnie to bo 18 to juz sporo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A 345mm z esy hebel? 17` jakąś można na to założyć?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
każde zestawy tak zostawiają
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
trw moze idzie upchnac. On jest mniejszy chyba od ate 320mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mordo wypiłem pare piwek... ale co ty opowiadasz ze stalowa 16 nie wejdzie na zacisk 320.... ? No nie spotkałem się z taką stalówka A Tobie się nie poy..alo z 312mm lub z 17`?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wtedy ogarnicza Cie tylko koszt blachy i hammerite
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Raczej to nie będzie przyczyną Ja miałem kiedyś conti na 9j 235 szerokie i nic się nie działo. Chociaż przeciążenia opon w Twoim aucie są ogromne
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak zimówka nie wejdzie
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
chyba zaszła jakaś pomyłka lem nie robi tarcz vhttp://google.plczesc/tarcza-hamulcowa,audi,a4-8d2-b5-1994-11-2001-09,1-6-100km,5-253-4613-100032-0-35-1415602.html a to co jest ? Masz zacisk ate z pełną tarczą 288mm