Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Tarcze i zaciski Porsche? Możesz dać foto?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jaram sie:kox: Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ja czy czorny? czorny ma ze 450km ja 45km Pewnie w srodę będą "zaślubiny" Czyli motor wskakuje na mniejsce Dzisiaj czorny spina:hi: Tapnięte z SGS5
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Jak chcesz ferodo w podobnej kasie to pisz Ten zestaw spokojnie wystarczy
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
O tym ze koszt jest niebagatelny i nie kazdy ma na to kase. w duzym skrocie: Silnik, skrzynia wiazka osprzet wał napedowy tylny most trzeba liczyc 5000zl a to dopiero poczatek, dobrze jest uszczelnic silnik, dac zdrowe turbiny jak silnik na wierzchu, zrobic rozrzad, filtry, oleje, swiece, klima, wydech i inne du...rele. jeszcze nie masz wrzuconego silnika a.juz jestes lzejszy o 10000zl do tego montaz na auto, pol biedy gdy robisz to sam a jak chcesz komus zleci to leci kolejne pare tysi... suma sumarum swap lekko przekracza wartosc auta Dokładnie. Po za tym koszt eksplatacji 2.7 jest sporo wyższy niż 1.8t. Ilość świe,cewek,płyny,olej itp
-
B6 DIVISION
Żebyś je na drodze zostawił [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji12] Nie dla mnie Po za tym u mnie już jest quattro
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Do 16` alu możesz założyć 320mm na zacisku z b7. Ale to wychodzi sporo. Najlepiej zostaw serię jeśli jeździsz spokojnie czyli 312mm przód i tył 255mm. Wejdą na to biedronki i inne około et43 felgi alu. Chociaż dziwne bo stal powinna wejśc na 312mm. jeśli chcesz nówki tarcze i klocki to pisz
- B6 DIVISION
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A z resztą modułów się łączy?
-
B6 DIVISION
bo w b5 są 2 duże a tutaj bodajże 12szt Od pływających po pełne
-
B6 DIVISION
Kup sobie panie dobre klucze i najlepiej samemu wszystko ogarnij. Wiem że nie każdy ma do tego zdolności , ale małymi krokami + z pomocą forum i wszystko da się zrobić. I przynajmniej masz pewność że wszystko zrobione na tip-top. Ja mam swojego furacza już prawie 5 lat i żadyn jeszcze "mechanior" go nie tykał. Nie mam garażu , wszystko robię koło domu tyłu sam nie ogarniesz. Prawda jest taka że najlepiej wyjąć sanki bo trzeba niektóre tuleje na prasie wciskac. Puka Ci gwint na pewno i to tyle w temacie. Z tyłu nie ma szans żeby pukała tuleja bo musiałaby być okrutnie wypracowana Nie da to sie panie parasola w d*p.. otworzyć. Jak sie chce to wszystko można. Lewarki , koziołki , podkłady plus ktoś do pomocy przy zakładaniu z powrotem. Ja u siebie wyciągałem nie dlatego że miałem luzy a dlatego że denerwowało mnie to jak jest zawalone rdzą. Wyciągnąłem , wyczyściłem , pomalowałem i wygląda jak nowe. Wiadomo trzeba się namęczyć nie ziemsko , parenaście godzin a nawet pare dni leżenia pod samochodem , gdzie na podnośniku czy z kanału trwało by to o połowę czasu krócej. Coś za coś. Sam też zwalałem i zakładałem 3 razy skrzynie biegów gdzie samochód stał też tylko na koziołkach. Dam sobie rękę uciąć że jak bym jeździł z każdą rzeczą po mechaniorach to furka już dawno na szrocie by stała. Jednego razu na autostradzie przy prędkości 180km/h prześlizgnął mi sie pasek rozrządu i zerwało mi kikanaście zębów. Samochód zgasł i nie odpalił już. Diagnoza po oględzinach 3 szpeców silnik na szrot bo remontować sie nie opłaca. Napewno wszystko sie powykrzywiało itp. Każdy wie jak to kończy sie dla tego silnika. Ale ja uparłem się bo przecież pasek sie nie zerwał a silnik sie kręci. Poczytałem trochę , kupiłem nowy rozrząd wraz osprzętem. Założyłem , ustawiłem , przeżegnałem się i odpalił od strzała. Szczęście? Może i tak Może i są dobrzy mechanicy i zakłady ale ja jeszcze osobiście takiego nie poznałem. U mnie sami wymieniaczo-naciągacze Miszka wyjąć sanki to nie problem. Mi chodzi o wprasowanie tulei
-
B6 DIVISION
Antenka idzie pod dechę
-
B6 DIVISION
Kup sobie panie dobre klucze i najlepiej samemu wszystko ogarnij. Wiem że nie każdy ma do tego zdolności , ale małymi krokami + z pomocą forum i wszystko da się zrobić. I przynajmniej masz pewność że wszystko zrobione na tip-top. Ja mam swojego furacza już prawie 5 lat i żadyn jeszcze "mechanior" go nie tykał. Nie mam garażu , wszystko robię koło domu tyłu sam nie ogarniesz. Prawda jest taka że najlepiej wyjąć sanki bo trzeba niektóre tuleje na prasie wciskac. Puka Ci gwint na pewno i to tyle w temacie. Z tyłu nie ma szans żeby pukała tuleja bo musiałaby być okrutnie wypracowana
-
Zacisk hamulcowy - nowy/używany/reneracja ?
Przepadłeś Caban co może być pogięte w zacisku?
-
Wakacje w Chorwacji
Dokładnie mam te same odczucia. Byłem tam 1 dzień i to jest masakra. Tłok przeokrutny i wszędzie tylko żarcie i stragany.Może nocne życie jest tam konkret ale ja jeżdzę odpocząć
-
B6 DIVISION
Staniek poszedł mail z dokładką
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Poradziłeś sobie jednak Ładnie wyszły. Jutro będę składał właśnie 320/288 też czerwony zestaw
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Krzysiek za to co włożyłes w 1.8t miałbyś już pewnie serię 2.7 A tutaj progs daje 300km
-
B6 DIVISION
No i zapomniałem Ci sprawdzić Rano zerknę
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
jak Wandej dalej będzie w takich terminach dostarczał taile, to może początek 2020 Oj bo nie można zbiornika do quattro kupić jak się chce Kolego poniżej pytaj czornego bo to on będzie robił ale chyba zostaje ecu od Allroada
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Kurfa heble zakładaj a nie letnie koła na zimę
-
[BPW] wymiana walka rozrządu - czesci
Pomógł coś namiar?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Quattro już na pokładzie I auto na kołach:kox: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
idź wałków posłuchać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Hipokryta
-
B6 DIVISION
Bawicie sie w seks telefon [emoji12]nie chcesz znać szczegółów Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Oszukisty