Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
Te srebrne co pokazałeś to Sonary czyli Natomiast te czarne FK/Depo nie są złe. Przy czym pomyśl jednak nad czarnymi zamiennikami ori od Depo
-
A4 B6 Tomek [Rzeszow]
Fajne B6 Kiedyś widziałem Cię na Rzeszowie, USeye rzucają się w oczy
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felach?
Do seryjnej A4 nie bardzo, do chociaż trochę zmodzonej jak najbardziej
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
To może tak dla urozmaicenia kuredu i 450yamaha wyścig pt. "Kto pierwszy w zakopcu"
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felach?
peter124 Lorinsery to najładniejszy mercedesowski wzór. Oprócz rozmiaru weź pod uwagę jeszcze jedną rzecz. Felgi te mają rant, a tak naprawdę felgi z rantem konkretnie wyglądają na dużej glebie Jak auta nie obniżysz bardziej to będzie
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive nie pasuje do sylwetki B5. Nie tak dawno widziałem sedana z taką końcówką i powiem Ci że kiepsko to wyglądało
-
Laptop 17 cali
Pamiętaj że nie zawsze nawet w obrębie danej firmy laptop laptopowi jest równy. Są konstrukcje mniej i bardziej udane. Tym bardziej że Samsung się poprawił ostatnimi czasy jeżeli chodzi o wykonanie. Co do nowych konstrukcji to taki R580 w porównaniu do tego co ostatnio pojawia się na rynku jest naprawdę bardzo dobrze wykonany. Podejrzewam że z R780 może być podobnie
-
Laptop 17 cali
Jak priorytetem jest dłuższy czas pracy na baterii to się kupuje jakiegoś CULVa albo Atoma Co do mniejszej prądożerności nowych procków to fakt. Tym bardziej ze i5 ma zintegrowany układ graficzny (szkoda że w 45nm) i gdy laptop nie potrzebuje dużej mocy obliczeniowej to korzysta z tego układu, a nie z dedykowanej karty.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Piękne S4 silnik graty zakupu Akcja z mietkiem to dobry temat, no i hasło miesiąca "bo diesel jeździ momentem" :polew:
-
[ALL B6] Cabrio -zmiana zderzaka, oraz lamp na poliftowe
Co do Single Frame to pomyślałbym nad zestawem Hofele
-
Laptop 17 cali
Jeżeli chodzi o 17" na chwilę obecną to warto się zainteresować ASUSem N71VN. Sprawdzony fajnie kręcący się P8700 w połączeniu z GT240M daje radę. Do tego dobre wykonanie, design, kultura pracy i przede wszystkim serwis to duże plusy Asusa. Jeżeli natomiast ktoś celuje w "nową" rodzinę procesorów Arrandale to warto się zainteresować właśnie Samsungiem R780 - w takich pieniądzach jak można go trafić to naprawdę okazja. Przy czym należy pamiętać że GT330M w tym Samsungu to odgrzewany kotlet w postaci GT240M o na chwilę obecną słabszej wydajności. Dodatkowo pierwsze procesory z serii i3/i5 mają niewielką różnicę jeżeli chodzi o wydajność z chociażby P8700. Zresztą i3 to nic innego jak Core 2 Duo. Co do HP i jego Pavilionów to kultura pracy, przede wszystkim temperatury i serwis są zdecydowanie na nie. Jak HP to tylko wyższe serie. Jeżeli ktoś chce dokonać naprawdę przemyślanego zakupu to polecam: http://www.notebookcheck.pl/ i jej forum http://www.nhl.pl/ W rynku laptopów można się obecnie zagubić i dokonać złego wyboru dlatego warto najpierw poczytać
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
ja swoje zalozylem tylko w jednym celu-jak sa zapalone-zakrety sa swietnie doswietlone... To fakt. Przeciwmgielne świetnie doświetlają zakręty
-
[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?
Ten grill z tematu od FK to do Audi niepasuje. Może wygląda dobrze na Passacie i na Golfie ale nie na A4. Sam znaczek OOOO robi robotę i nadaje prestiżu samochodowi. A bez niego jest trochę goło
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
Przecież to było wiadome. Dlatego też wymyślono coś takiego jak bixenon. Żarnik cały czas się pali a długie uzyskuje się dzięki odchyleniu przysłony. W ten sposób omija się wady konstrukcyjne xenonów.
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
Właśnie myślę nad takim setupem na wiosnę Chociaż mnie trochę to przeraża
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
Jak dla mnie to te 30000K robią robotę Róż w przeciwmgielnych jest
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive ale do takiej Hondy nie włożysz Porschawek
-
[ALL B6] BBS ch 19 - czarne czy srebrne?
Albo dla kontrastu zrób polerkę
-
Opony 185/65/15 do B6
185 są biedne w B5 a co dopiero w B6 Za wąskie do takiego auta.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Jakby tylko była czarna
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Do srebrnego te dymione będą
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Raczej nie A co do gleby to ja na zimę założyłem gwint
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widzę że ostatnio dużo osób robiło coś z zawiechą Zglebiałeś auto KueQ czy zwykła wymiana była ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U mnie też biorą po 50PLN. Ale ja ustawiłem sobie ostatnio po założeniu gwintu za free
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Widziałem ją jakiś miesiąc temu na Grunwaldzkiej Tył faktycznie wystaje Co do wzoru felg to nawet pasują.