Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. ET30 też Ci podejdzie, ale na dużym hopku może przytrzeć
  2. Dystanse 20mm i będzie
  3. A mi się nie podobają. Za bardzo kojarzą mi się z M-Powerami. Zdecydowanie In-Pro ładniejsze Druga sprawa to czemu chcesz zamienić ten "rzadki" zderzak na S-Line ?
  4. W B6 nie było RS
  5. Racja A jak już to proponuje paski ledów z allegro do kompletu ..nie ma to jak za***iście za***iste dejlajty :polew: I do tego carbon na hektary co by środek nie odstawał od zewnętrznego tjuninku :polew: Ludzie nie da się "szkłem d.py utrzeć". Jak chcecie mieć coś dobrze zrobione to trzeba za to zapłacić.
  6. Przecież to wogóle nie będzie pasowało do starych lamp
  7. Widziałem gorsze przeróbki na single frame, ale ta też nie zachwyca Za to felgi i lusterka
  8. Wreszcie się pochwaliłeś. Autko Plany konkretne. Czekam na dalsze modyfikacje
  9. Jest to w dziale Wnętrze
  10. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Wypinasz tylko dwa kabelki od przetwornicy z tej kostki co jest w lampie, a kostkę podpinasz do żarówki H7. Przetwornice wtedy są odłączone od całego układu
  11. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Nie musisz nic wykręcać. Wyciągasz żarnik i w jego miejsce wkładasz H7
  12. W B5 nie było S-Line. Już kiedyś w jakimś temacie dotyczącym kierownicy to wyjaśniałem. Był jedynie za dodatkową dopłatą wspomniany Sportpaket w skład których wchodziła m.in. kierownica od eSy czy kubełkowe fotele.
  13. Świecidełkom stanowczo mówimy nie Audi to nie choinka
  14. Nie powinno mieć to wpływu na wytrzymałość felgi. Jak się jednak boisz to możesz ten rowek zapełnić spawem, tymbardziej że jest on od wewnętrznej strony. Mnie jedynie ciekawi czy powstał on z braku precyzji przy wykonaniu felgi czy jarzma
  15. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Ja nie widzę problemu akurat, my mamy często dwuosobowe spoty Jak są chętni to nawet w niedzielę możemy się ustawić
  16. To u mnie jest odwrotnie Zdradź mi patent na te kratki w zderzak. Może razem kupimy, bo ja szukam czegoś żeby spasować z grillem RS4.[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 21:18_________________________________________________Hamulce zrobione, dzisiaj mi przyszły nowe żarniki Czekam jeszcze na resztę drobiazgów.
  17. A pokaz nam jakas przykladowa fote.. http://www.allegro.pl/item710304669_audi_a4_b5_8d_nowa_dokladka_zderzaka_przod.html Focusowata ta dokładka i nie jest taka zła. Tylko ciekawe co by było przy kontacie z podłożem czy krawężnikiem.
  18. Myślę, że rozmiar felgi i szerokość opony które Dibo proponujesz są lekko przesadzone. :gwizdanie: 225/45 - tak szerokie opony (do auta z silnikiem 1.6) nic pozytywnego w tym aucie nie dadzą, a jedynie znacznie zwiększą opoy toczenia. Bez przesady, to są tylko 17" Są osoby na forum co mają 1.6 i jeżdzą na większych felgach i szerszych oponach.
  19. Bez rewelacji te felgi. Jak chcesz jakieś fajne 5-ramienne to pomyśl nad R8 albo S5
  20. 215 są troszkę szerokie jak na zimę. 205/55 będą lepszym rozwiązaniem
  21. Wszystko fajnie, to co lubię czyli auto agresywnie wygląda (na co mają wpływ i brewki), ale ta felga nie pasuje do agresora. Ona ładnie wygląda na B6, A6 C6 i A8 D3. Tu pasuje coś z rantem i to konkretnym. Jak celujesz w German Style i w projekty Riegera to wiesz co mam na myśli Wiem że masz w planie zmianę felg i to powinien być priorytet
  22. A może masz amorki do wymiany i dlatego przyciera ? Jaka szeroka jest opona ?
  23. Z tych rozmiarów co chcesz to 17", opony 225/45/17. A co do wzoru to wklej przykładowe co Ci się podobają. Wtedy będziemy wiedzieli w czym gustujesz, bo wybór jest naprawdę ogromny.
  24. Musisz szukać i obserwować aukcje, może ktoś przywiezie i będzie miał do sprzedania. Przy czym jest to towar rzadki i możesz nigdy nie znaleźć. Najlepiej zamówić w jakimś sklepie w DE.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.