Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Wejdzie, ale będzie dość mocno naciągnięte Zresztą było
  2. Żeby nie było że zdjęcia tylko ze stron Hofele a nie postronnych właścicieli. A więc czarnulek Costiego : http://www.cardomain.com/ride/2665465
  3. Czy widziałeś takie auto na żywo? Czy tylko piszesz na podstawie fotek Hofele z internetu? Zapewniam Cię, że w rzeczywistości z bliska nie wygląda to już tak dobrze Widziałem w sieci trochę zdjęć aut ludzi z tym przodem Hofele. Zdjęcia były pod różnym kątem i dobrze było widać przejścia z samochodu na ten zderzak i zgrywało się to, było płynne. Także mnie osobiście przekonało. Porównując do pseudo tuningowych laminatów z allegro jest Zresztą ocencie sami : http://www.hofele.com/formula/en/showcars/customer_cars_audi_a4_b6.html
  4. Możesz próbować. Tylko musisz pamiętać że nie będzie ona już tak wytrzymała jak przed pęknięciem.
  5. Nie strzykaj się tylko rezaj Będzie większa satysfakcja jak z golasa zrobisz konkretne autko
  6. Zapodaj zdjęcia
  7. Powiem Ci że Hofele to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o Single Frame w B6 Mi osobiście się podoba Jest spasowane z resztą samochodu i wygląda OK. Nie jest na siłę doklejone jak inne laminatowe wynalazki.
  8. Ale kolega ma B6 Z tego co wiem to podchodzi to P&P.
  9. Kiedyś siedziałem w kulturze HH i to bardzo. Tylko że to było w czasie Paktofoniki, 3H/Warszawskiego Deszczu, WYP3, Fenomena, Kalibra 44, starego Slums Attacka itd. Czyli fajne dawne czasy ale niestety z czasem zrobiła się komercha Co do kawałka to typowy lajtowy, wpadający w ucho komercyjny przyszły hit Radiostacji i Eski.
  10. Napewno -40-50 tutaj jest, może być nawet niżej Na takie coś to pomyśl o gwincie.
  11. Jak chcesz tyle wydać na te Hella to lepiej dołóż i kup ori od S6 które dużo lepiej sie prezentują
  12. A po co między piastę a dystans ?
  13. Nieważne jest czy samochód jest zrobiony na ori częściach czy na częściach innych dobrych firm, najważniejsze żeby był zrobiony ze smakiem i ważny jest całokształt. A u Ciebie niestety poszczególne elementy nie pasują do siebie. Wygląda to tak jakby auto było poobklejane czym się da, nie patrząc czy będzie to współgrało z resztą elementów.
  14. Nie tędy droga Plus za tylnie lampy i wzór felg, reszta
  15. Nie wiem jak to wyliczyłeś ale mi wychodzi że 3,375 cm w stosunku do 225/40 Tyle to na promieniu. D=2r, więc na średnicy 7cm... 6,75 cm
  16. Dibo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Drugie Sonary
  17. Nie wiem jak to wyliczyłeś ale mi wychodzi że 3,375 cm w stosunku do 225/40
  18. A co mają dystanse do wyważania kół ? Jak już coś mu bije to z dystansami może być taki związek że są bez pierścienia centrującego albo dystanse są uszkodzone.
  19. Nie kombinuj z innymi profilami. Kup 225/40 i będzie
  20. Mam kolegę wulkanizatora i on mi mówił że każde 17" pompuje uniwersalnie na 2.4. Opinii jest dużo także ciężko Ci będzie wybrać właściwe
  21. Też mi sie wydaje, że S4 standardowo miało zawias nizej. Przy -20 mm felga 18" wygląda całkiem ok. Najlepiej niech sprawdzi w kodach wyposażenia. Wydaje mi się że w eSie jest 1BV.
  22. Kolejny taki temat. Wystarczy poszukać
  23. A jaki masz zawias ? Najlepiej jak Ci przyjdą to sprawdź i zobacz czy przyciera.
  24. Po satynowych reling? Błysłeś
  25. Dibo odpowiedział(a) na bartek1 temat w Audi A4 B5
    Nie złożysz tego do kupy. Są inne mocowania obudowy do stelarza w wersjach przedliftowych i w polifcie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.