Treść opublikowana przez Imhotet
-
Podniesienie mocy ? 2.0 tfsi quattro
http://gregor10.pl/audi-a3-8p-axx-2-0tfsi-quattro-200km-267km-383nm/ tutaj jakiś gość montował chyba można polecić
-
1.8T BFB Prośba o analizę logów
15.48 5200 114.31 100.0 12.8 15.72 6.0 3.0 3.8 6.0 15.25 5160 399.8 184.2 ASR OFF 16.20 5360 114.06 100.0 12.8 16.44 6.0 3.0 3.8 6.0 15.96 5280 399.8 176.4 ASR OFF 16.92 5520 115.50 97.6 15.0 17.16 6.0 3.0 3.0 5.3 16.68 5440 399.8 174.4 ASR OFF 17.64 5640 88.31 40.0 16.5 17.88 5.3 2.3 3.0 5.3 17.40 5600 399.8 143.1 ASR OFF 18.36 5720 87.33 40.0 23.3 18.60 4.5 1.5 3.0 5.3 18.12 5680 399.8 115.6 ASR OFF 19.10 5840 121.33 100.0 15.0 19.34 4.5 1.5 3.0 5.3 18.84 5800 399.8 172.5 ASR OFF 19.83 5960 89.14 39.6 18.8 20.07 3.8 0.8 3.0 5.3 19.58 5920 399.8 141.1 ASR OFF 20.55 6040 105.47 70.2 18.8 20.79 3.0 3.0 6.0 5.3 20.31 6000 399.8 109.8 ASR OFF 21.25 6120 122.81 100.0 18.8 21.49 2.3 3.0 6.0 4.5 21.03 6080 399.8 158.8 ASR OFF 21.97 6240 122.31 100.0 15.0 22.21 2.3 3.0 6.0 4.5 21.73 6200 399.8 147.0 ASR OFF 22.69 6360 123.97 100.0 16.5 22.93 2.3 3.0 6.0 4.5 22.45 6320 399.8 150.9 ASR OFF 23.41 6480 123.56 100.0 21.0 23.65 2.3 3.0 6.0 4.5 23.17 6440 399.8 143.1 ASR OFF to jest położenie pedału zaznaczone boldem.. a w ostatnim logu musiales puscic gaz bo obroty spadają.. takie coś ciężko sie czyta.. podmień przepływkę na inna korekty masz na plus mimo ze to seria soft i za mało pokazuje..
-
1.8 AVJ więcej mocy td04hl-16t
baq jako warsztat ok ale w moim prywatnym odczuciu - drogo..
-
Turbo w A4 b6 mały problem.
chodzi o to, że wchodzi w tryb awaryjny, jak nie rozumiesz to nie pisz czy turbo się "wyłącza" jak przyspieszasz czy jak trzymasz stale obroty, bo to jest tu ważne..? posprawdzaj podciśnienia szczególnie N75
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
upchniesz
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
a ja kupiłem we wtorek amorki bilsteina B8 (narazie tylko tył)... obecnie mam 1BE dam znać po weekendzie jak odczucia..
-
1.8T BFB Prośba o analizę logów
puszczałeś gaz poczas robienia loga ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no możliwe nie chce sie kłócić
-
S3 1.8T BAM brakuje 27 kucyków, w poszukiwaniu zaginionej mocy
dalej przeplywu brakuje mimo ze turbo dmucha ;p przeplywke podmien moze czemu nie ma loga z 33 ?
-
1.8T BFB Prośba o analizę logów
Łukasz a co powiesz na te plusy na PB powyzej 4800 ? przeplyw prawie stoi tam, może faktycznie przepływka, jak dobrze pamietam BFB w serii powinno koło 140g/s pokazac ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie.. moj kumpel jezdzil w a6c5 4.2 tam jest 321mm i ten wiekszy zacisk 2 tloczkowy na stalowej 16 w zimie, bylo ciasno ale wchodzi bez problemu..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mordo wypiłem pare piwek... ale co ty opowiadasz ze stalowa 16 nie wejdzie na zacisk 320.... ?
-
1.8T BFB Prośba o analizę logów
ło Panie co to za logi.. kanały 3+20 , 2+33, 115+118 dynamicznie czyli na 3 biegu od 1800rpm do 6500rpm, (oczywiscie na rozgrzanym silniku) przed logowaniem zerknij w kanał 32 jakie są korekty zapisz lub zapamiętaj, później skasuj błędy nawet jak nic nie ma. z tych logów co dales to nic nie widac
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
na VI biegu przy 80 to ja mam 1700 rpm xD jak Ci to jedzie
-
A4 B6 1.8T BEX 271km/365nm K03RS2
opony trakcje łapią..
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
k03s to przeżytek jak robic to z zapasem..
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
i moja rada jak checie robić FMIC, DP, TIPy przed przyjazdem to odpuście sobie i umawiać się na wszystko u Grześka zaoszczędzicie sobie kłopotów a robota zawsze profi !
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
AUQ ? jaka one maja wydajność ? Z BEXa chodza po 130zł wiec darmo
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
za 2k kazdy bardzo dobre pieniądze
-
Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
za 1600 moge zaproponowac hybrydke do 260 i nowe wtryski 532ccm @4 bar w dobrej kasie i tak jak mowi X18.. z BAMa tylko wtryski nic innego nie pasuje....
-
1.8 AVJ więcej mocy td04hl-16t
Świetny temat sobie wybrałeś na takie pytania, wczoraj internet założyłeś ? Nie wiesz co to PW ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jaka skrzynie założyłeś ? coś od klekota czy coś ciekawszego? kiedy jakieś finalne strojenie zrobisz ? jakie problemy jeszcze wam zostały do usunięcia ? opowiadaj cos
-
Klocki i tarcze, przestroga i prośba o pomoc z sytuacji
wywal ten złom i daj wszystko Ferodo, dostaniesz w ICarsie o to to to to...
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jak tam Panie idzie modzenie ? pojawisz sie na jakis zawodach ma 1/4 ? Sezon niedlugo się zaczyna.. skrzynia naprawiona ? pozdro
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
True story, jedź do Grześka dobra cena, człowiek konkretny, nie zawala terminów i profesjonalista, takiemu auto w ciemno mozna zostawiać i wiesz, że w ch*ja nie przygra