Treść opublikowana przez Galetto
-
VCDS brak połączenia
Próbowałeś tylko na jednym aucie czy innych też?? Sprawdź czy masz w gnieździe OBD II pin 4 masę pin 16 plus 12V.
-
Sprawdzenie przepływki
To instalka do regulacji bo ubogo. Ale dla pewności skasuj błędy i zrób logi 002+033 jeden na PB drugi na LPG.
-
logi do oceny-słabo jedzie
Stukowce ostro bawią się zapłonem. Na jakim paliwie logi? W jakim stanie układ zapłonowy (świece, cewki, wzmacniacz zapłonu)?
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
To jest kod serwisu.
-
Brak połączenia Vaga z autem
Sprawdź gniazdo OBD II w aucie czy jest masa na 4 pinie, plus 12V na pinie 16 i czy linia K siedzi na swoim miejscu pin 7. Jeżeli gniazdo jest OK to możliwe, że coś blokuje diagnostykę. Tak jak Adrian wyżej wspomniał.
-
Brak połączenia Vaga z autem
Co to za kabel? Co to za program? Czy na innym aucie się łączy, a na Twoim nie? Czy próbowałeś podłączyć swoje auto innym sprzętem diagnostycznym?
-
Brak połączenia Vaga z autem
Kolego więcej szczegółów. VAG to jest bardzo szerokie pojęcie.
-
do oceny logi na benie i gazie
Hany zielone obrabiają 190KM z palcem w tyłku, a gold to to samo. Jesteś pewien, że są bez dysz? Jeżeli taki mnożnik wychodzi po autokalibracji to problem nie leży po stronie LPG, a PB. Tylko jak wiadomo problemy z zapłonem bardziej uwidaczniają się na LPG niż na PB.
-
Problem z vag i interfacem rosstech
Szukasz pomocy na forum to się ustosunkuj do tego co chcą osoby, które mogą Ci pomóc, a jak nie to nie szukaj pomocy. Albo masz klona, którego już uwaliłeś, albo masz ori który działa na każdej wersji i można go zaktualizować do najnowszej.
-
do oceny logi na benie i gazie
Tak jak wampir mówi przyjrzyj się sondzie. Rozumiem, że o szczelności nie trzeba wspominać? Co do mapy LPG to mnożnik jest do du..y. Kiedy ostatni raz instalka była strojona tak od zera z kalibracją itd?
-
Problem z vag i interfacem rosstech
Dostałeś od niego też oprogramowanie czy sam kabel? Jak wygląda ten kabel?
-
Problem z vag i interfacem rosstech
Gdzie nabyłeś ten kabel?
-
Test sond i katalizatora - proszę o pomoc
Co prawda na przykładzie AWT, ale w BFB jest tak samo: Diagnostyka sond lambda i katalizatora 1.8T
-
1.8T BFB Znaki rozrządu.
Prawidłowo 8mm dopuszczalnie +/- 2mm.
-
Adaptacja przepustnicy VW 1.6sr AKL dziwny problem Pilne
Pokaż zdjęcie grupy 098 bo w dla silnika AKL tam powinna być adaptacja przepustnicy.
-
potrzebny security Access Code
Aby zakodować klucz w Golf IV oczywiście trzeba pin, ale żeby ustawić zamykanie drzwi po ruszeniu takowego pinu nie trzeba.
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Do listwy wtryskowej. Przyjrzyj się także czujnikowi temperatury bo już po raz kolejny pokazuje bzdury.
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Mierzyłeś ciśnienie paliwa pod obciążeniem??
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Jak Ci ktoś pisze plus między grupami tzn. że chce zobaczyć log tych grup jednocześnie. Czasami robi się po kilka czasami pojedynczo, wszystko zależy od tego co chcemy podejrzeć. Jak się robi sam program to z głową i odpowiednią granicą, a nie na siłę, aby ugrać kilka kucy. Albo się inwestuje i wymienia wtryski itd.
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
To Ty nie masz tam AEB tylko coś innego.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
A co już nie ma tam ASO VW Audi na wylocie w stronę Zamościa??
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
"Stukanie" to pojęcie względne. Co innego może być na 95 co innego na 98, a na LPG już całkiem.
-
Problemy zwiazne z LPG
Oznacza, że mieszanka jest za uboga.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Świece zamontuj takie jak przewiduje producent, a nie jakieś pseudo LPG...
-
sterowniki do kabla ,i brak mozliwosci jego instalacji
To zwykły KKL. Stery mogą być uzależnione od zastosowanego FTDI i systemu na jakim używasz. Można je znaleźć tu: http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CDcQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.ftdichip.com%2FFTDrivers.htm&ei=UJUxU6jIMfPT7Aapu4DAAg&usg=AFQjCNE2pWdUmKFsw6OAb9hwsC8CtftzFQ&bvm=bv.63587204,d.ZGU&cad=rja lub tu: http://www.viaken.pl/download.php?lang=pl&nadrzedny=58 i wiele innych. Najlepszym wyjściem będzie VAG COM 311 lub VCDS Lite.