Treść opublikowana przez Galetto
-
Brak połączenia z autem !
A A4 B8 to OBD II już nie ma?? Podstawy się kłaniają. Gresus uściślij się bo OBD II wprowadzono pod koniec lat 90-tych i jest stosowany po dni dzisiejsze, a Can to tylko jeden z protokołów wykorzystywanych w OBD II. Jeśli podłączyłeś jakieś starsze autko gdzie diagnostyka idzie po K i działa to teraz podłącz autko po 2005r. jak kabel będzie działał po K i Can to ewidentnie coś blokuje Ci diagnostykę w aucie, a jeżeli nie to wina kabla.
-
Sprzegło do 250KM 380NM
Na LPG Forum masz 210KM więc seria czy nie??
-
Proszę o analize logów po programie
Całkiem dobrze to wygląda. Turbawkę masz w dobrej kondycji bo ładnie wstaje..
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
A masz coś wspólnego z tym softem?? Jak dla mnie to właściciel ośmiesza siebie i osobę, która to robiła. Jak się coś robi to należy to zrobić tak, żeby to miało ręce i nogi. Podobno było dobrze??? To gdzie są te logi jak było dobrze, gdzie jest wykres z hamowni?? Jak można kogoś chwalić, podniecać się jego wiedzą i ciągnąć taki temat. Podjął się ktoś programu to niech doprowadzi to auto do ładu, a nie właściciel szuka pomocy na forum publicznym. Gość, który zgarnął za to kasę zamiast wziąć auto i zrobić porządek stawia tezę zgadując. Trzeba mieć trochę honoru i wstydu. Autor tematu udaje mądrego, soft robił mu człowiek podobno znający się na rzeczy, a na forum piszę z prośbą o analizę logów. Podnieta hybrydą i zwracanie uwagi innym, a logów nie umiemy odczytać?? Przecież to podstawa... Temat się ciągnie ponad miesiąc, a poprawy nie widać żadnej.. Czyżby kompetencji zabrakło?? Albo się coś umie i potrafi do końca, albo się czegoś nie podejmuje takie jest moje zdanie...
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Nie no taki "guru" robił Ci soft, a Ty na forum pomocy szukasz??? Jeździsz na ubogo zaraz głowica powie dość, a podniecasz się DP czy K04. Bajka... Co z tego turbo jak tyle to zwykłe K03 dmuchnie. Albo zróbcie to jak należy, albo się tu nie ośmieszajcie. Tak sobie mów. Patrząc na korektę krótkoterminową to gdybyś przed logami nie skasował adaptacji to dopiero by cyrki wyszły. Albo Ci Twój "guru" mydli teraz oczy, albo sam pewnych rzeczy nie rozumiesz... Tak tak jeszcze wymieniaj kolejne 5szt. W większości przypadków problemów z przepływomierzem wystarcza jedna wymiana i zakup oryginału w ASO. To, że wymieniałeś już tyle razy też świadczy o pewnej niekompetencji, biorąc pod uwagę, że to auto nie jest jakimś potworem. Tylko pogratulować jak dla Ciebie wyznacznikiem jest zerwanie przyczepności, a nie ta ...ujnia w logach...
-
Vag 409-1 a VW crafter
Już był podany wyżej link do sprzętu jaki obsłuży craftera. To jest legalny oryginał z legalną licencją.Na allegro czy tego typu portalach u nas nie kupisz legalnie podróby tego kabla. Co innego w chinach Mateusz podrzucił linka do tańszej oferty klona oryginału nie do końca legalnego.
-
Vag 409-1 a VW crafter
Możesz odpowiedzieć na moje pytanie, albo określić się co jak z czym chcesz użyć? Bo tak naprawdę nic nie wiemy? A po uwaleniu jesteś w stanie postawić z powrotem 12.12.0 bo widzę że usługi oferujesz. Czy tylko naumiałeś się stawiać stare wersje, a 12.12 jak ktoś kupi od Ciebie i uwali to niech się martwi??
-
Vag 409-1 a VW crafter
Chcesz powiedzieć, że próbowałeś uruchomić VCDS na tym kablu?? Nie zauważyłeś, że opis w aukcji Can Commandera skupia się przede wszystkim na pinie, eepromie korekcie i wszystkim co związane z licznikami??
-
Co to za bledy?
Żeby do zapłaty nie przysłali. Za rejestrację i licencję. Na Vag-Diag : VAG diagnostic tools jest pełna wersja VCDS Lite 1.2 z witaminą.
-
Vag 409-1 a VW crafter
OBD-II jest zarówno w jednym jak i drugim. PS. Ja też swego czasu o coś pytałem.
-
Vag 409-1 a VW crafter
A w Crafterze to co jest?? Nie OBD-II?? sebo747 w Twojej Audi diagnostyka idzie po linii K, a w nowszych VAG-ach powyżej 2004-05r już po linii Can. I stąd różnica w interfejsach.
-
Co to za bledy?
A widziałeś key gena do VCDS Lite??
-
programowanie dodatkowego kluczyka audi a4 b5
Jesteś w stanie określić jakiej produkcji masz zegary?
-
Vag 409-1 a VW crafter
Oczywiście, że tak.
-
Jakie grupy dla przepływki i sondy
VAGiem nie. Trzeba wpiąć manometr w listwę paliwową i sprawdzić podczas jazdy.
-
Który blok pomiarowy wskazuje korekcje benzyny ?
Zerknij na 007,008,009.
-
Proszę o pomoc. Analiza log
Synchronizacja wałka rozrządu do poprawy i sterowanie turbiną do sprawdzenia (pewnie brudne kierownice).
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Najpierw to się zajmij ubogą mieszanką, a potem szukaj doładowania.
-
Vag Commander i immo
Jest szansa, ale to jest licznik RB4, a one są bardzo czułe i chinole typu Commander potrafią uszkodzić licznik.
-
brak mocy,analiza Logów
A tak w ogóle te zaworki odmy mają jakieś znaczenie?? Kiedyś miałem chyba takowy w rękach to puszczał powietrze na obie strony. Niektóre 1.8T mają je tylko przy TIP, a inne jeszcze z tyłu pokrywy zaworów.
-
Prośba o sprawdzenie logów - Passat B5 AVB 101KM
Po doładowaniu i wysterowaniu N75. Albo zacina się zmienna geometria, albo sterowanie nią. Jak dla mnie to wszystkie przepływki mierzą na podobnym poziomie. Przy pierwszym logu czułeś większego kopa bo było największe przeładowanie.
-
1.8T Prośba o ocenę logów
To nie jest wypadanie zapłonu tylko cofanie zapłonu pod wpływem spalania stukowego.
-
1.8T Prośba o ocenę logów
Takie cofanie to nic. Przepływka za mało mierzy i turbo wolno wstaje.
-
Pomoc w usunięciu usterek na podstawie logów VCDS
E-serwis to nie producent tylko pośrednik chińskiego towaru. Jak dorzucili Ci nie wiadomo co to ich zapytaj.
-
Pomoc w usunięciu usterek na podstawie logów VCDS
Wszystkie etykiety wgrałeś z 12.12 jak leciało? I LBL i CLB i ROD...