Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. 8mm luzu. Po skręceniu i obróceniu silnikiem może się zawierać od 6mm do 10mm i jest OK
  2. Dla ścisłości w tej wersji rozrządu to nie jest napinacz tylko tłumik drgań. Napinanie odbywa się tylko i wyłącznie rolką napinającą.
  3. Kabelek styknie Ci taki http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i6613000433.html a do niego VCDS Lite. ADR ma sondę wąskopasmową i jak ktoś nie wie w jakich trybach ona pracuje to nawet z nim nie dyskutuj. Ponadto w takim aucie najlepiej stroić pod AFR z zewnętrzną sondą.
  4. Sprawdź DV.
  5. Jest tylko jeden log z EGR-a (dynamiczny). Po wysterowaniu widać, że teoretycznie zamknięty.
  6. Auto jest po programie nie do końca udanym.
  7. Zrób dynamicznie 001+011, 003+008
  8. Mierzyła już na serii za dużo jak na BFB.
  9. Czy ktokolwiek widział parametry tego auta?? Błąd ubogiej mieszanki to nie jest wyrocznia. Weź to lepiej wy edytuj bo ludzie czytają. Jakie mapki, jakie korekty. Piszesz gdzieś tam w innym temacie, że poprawiałeś LPG, a tym udowadniasz, że w ogóle nie masz podstawowej wiedzy. Mapki to rysują się na podstawie czasów wtrysku i ciśnienia. Korekty to jest inna inszość. Ponadto AWT ma na pokładzie sondę szerokopasmową i w pełnym zakresie jeździ w CL, a pchanie dodatkowej w wydech w nim nie ma najmniejszego sensu. Potrzebne jak zającowi dzwonek....
  10. Tu to znaczy gdzie?? Z diesla nie. Najlepiej o tym samym nr co ori.
  11. Silnik i kilka rzeczy po K-line, a część po CAN. Na Commandera to szkoda kasy...
  12. Bardzo biednie w tym aucie z doładowaniem. Zrób logi 002+033, 115+118, 003+020. Max po dwie grupy, a następnie umieść na stronie VAG-LOG, a tu zapodaj linki.
  13. Korekta to nie jest wartość stała i nigdzie jej się nie ustawia. To odchyłka od takiego AFR jaki jest zadany w danym momencie w mapach ECU. Zero to jest idealnie to co chce ECU, a jeśli występuje korekcja w jedną czy drugą stronę to jest to odchyłka od wartości wzorcowej. Ustawiając LPG stroimy jak najbliżej 0.
  14. Stroiłem na nich auta i nie było problemu i do tej pory nikt nie meldował, że jest źle. Jest jeszcze opcja Saab 0280156023 w AVJ przy 4 barach i 230KM będzie jeszcze zapas.
  15. Przepływka tnie dawkę to raz. Geometria brudna, albo gruszka się przycina i łapie od czasu do czasu notlaufy.
  16. Mogę Ci wyłączyć drugą sondę programowo a aucie. A daleko do mnie nie masz.
  17. Jarek masz już bo na allegro jedną widziałem.
  18. Jak będzie w pozycji zamkniętej to nic. Gorzej jak się nie domyka lub będzie nieszczelnie zamknięty to wtedy najlepiej zaślepić rurkę.
  19. Jak sterowanie jest OK to masz źle ustawioną sztangę. Logi robiłeś na starym MAP czy na nowym?
  20. Synchronizacja powinna być na jednym poziomie, a tu widać wartość skacze tak jakby coś nie tak z naciągiem paska. Czy to minus czy plus to najlepiej sobie po testować bo różnie silniki reagują.
  21. Masz przeładowanie w okolicy 2000 rpm. w jednym logu nawet spore. Wystarczy, że utrzymało się przez dłuższą chwilę i notlauf i błąd. Geometria może się trochę przycinać. Czasami wypada depnąć, aby kierownice popracowały w pełnym zakresie. Synchro wałka trochę niestabilne. Poza tym ogólnie jest OK.
  22. A masz do niego odpowiedni kabel hex-can? Bo taka wersja na KKL nie działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.