Treść opublikowana przez Animal
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Dzięki wszystkim Owszem auto jest zadbane ale mimo to na pewno je trochę dopieszczę o czym będę na bieżąco informował Nie mam pojęcia czy były różne wersje podłokietnika bo widziałem już dwa różne typy w B5 i oba wyglądały na ori ale mogę się mylić
-
Moja Strefa Blasku :)
Bardzo przyjemnie się ogląda takie relacje - tak trzymaj. Zastanawiam się tylko czy to ze mną jest coś nie tak czy z właścicielami tych wszystkich aut, że taki chlew robią w środku. Ja bym zwyczajnie tak nie umiał.
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Dzięki wszystkim za dobre słowo Co do koloru to widzę, że ma w sobie duży potencjał ale to wyjdzie dopiero jak zrobię pełną korektę lakieru
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Auto miało jednego właściciela w DE. Do Polski trafiła w 2008 roku i od tego czasu jeździł nią tylko jeden starszy Pan z małżonką
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Grubo lecisz Panie
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Witam wszystkich! Po rozstaniu się z moją byłą B6 Przyszło mi szukać typowego daily cara, który w związku z planowanym rozpoczęciem budowy domu miał być w miarę pakowny, tani w utrzymaniu, bez konieczności wkładania tysięcy złotówek na starcie a jednocześnie miał swoim wyglądem nie odstraszać przechodniów na ulicy Dlatego uparłem się na A4 B5 w wersji Avant. Po kilku dniach intensywnych poszukiwań szybko okazało się, że znalezienie takiego auta nie będzie proste. Na szczęście w niedzielę 20.09 udało się trafić bardzo zadbane auto od pierwszego właściciela w PL (miły starszy Pan). Dlatego pragnę przedstawić mój nowy nabytek, którym jest Audi A4 B5 z silnikiem 1.9TDI PD. Auto zostało wyprodukowane w drugiej połowie 2000 roku a więc jest to pełen polift. Kod lakieru to LZ5K. Z wyposażenia ma niewiele bo tylko: - szyby el. z przodu - el. lusterka - 1/2 FIS - climatronik - pakiet oświetlenia przestrzeni nóg i gałki zmiany biegów (ambient) - podświetlane nawiewy - podłokietnik z przodu i z tyłu - 16" ori felgi - wspomaganie kierownicy - ABS, ASR Zakładam, że auto nie będzie modzone bo ma mi służyć na budowie więc obniżone zawieszenie i opony o niskim profilu odpadają. Zamierzam za to utrzymać je w jak najlepszej kondycji technicznej i wizualnej dlatego: - wypłukałem silnik i wymieniłem olej na Motula 5W30 (poprzedni właściciel lał 10W40 ) - wszystkie filtry zostały wymienione - wymieniłem gałkę zmiany biegów i mieszek (stare straszyły przy wsiadaniu do auta ) - ogarnąłem komorę silnika - efekty kilku godzin pracy poniżej - zamontowałem ramki klubowe - wymieniłem komplet rozrządu wraz z pompą wody i płynem chłodniczym - 16.10.2015 - 210000km - dokupiłem i zamontowałem listwę drzwiową, której nie było - 24.10.2015 - kupiłem opony zimowe Goodyear Ultragrip 8 - 29.10.2015 - wypolerowałem klosze reflektorów - 31.10.2015 - wleciały nowe świece żarowe BERU - 15.01.2016 - wymieniłem komplet wahaczy z przodu, łożyska kół przednich oraz drążki i końcówki kierownicze - 16.01.2016 - wpadła NOWA pompa vacum Bosch - 15.02.2016 - zaślepiłem EGR i wyczyściłem kolektor ssący - 15.02.2016 - wymieniłem uszczelkę pod pokrywą zaworów - 15.02.2016 - zalałem świeży olej Liqui Moly 5W40 oczywiście wraz z filtrem Knecht - 10.03.2016 - wymieniłem paski klinowe osprzętu oraz kompletny napinacz alternatora, napinacz klimatyzacji i koło pasowe - 16.03.2016 - zakupiłem nowe opony letnie 205/55/16 Dunlop SP Sport Bluresponse - 05.04.2016 - wleciały nowe klocki na tył Textar oraz tłoczek lewego zacisku wraz ze wszystkimi gumkami - 18.04.2016 Niebawem planuję: - z racji zamiłowania do detailingu planuję pełną możliwą korektę lakieru, który teraz jest w opłakanym stanie ponieważ auto było regularnie myte na myjniach automatycznych - kupić dywanik kierowcy bo niestety go brakuje Wypadało by jeszcze dorzucić kilka fotek więc:
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Pure Porn!
-
Flexowe Rewolucje
Dobra robota reflektor też nieźle ogarnięty
-
klej po folii samochodowej
A jak się nie ma opalarki to nawet zwykła suszarka do włosów sobie poradzi
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Ale chlew
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Wyszło fajnie ale prawdziwy efekt będzie dopiero w słońcu
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Piękne auto i rewelacyjne fotki!
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja polecam do cięcia pad z mikrofibry Megsa i pastę M101 również Megsa. Godne polecenia są też pady Lake Country.
-
Zabezpieczenie lakieru czarnego(LZ9W) na zime
900zł za Valeting? Rozbój w biały dzień!
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Następca już jest udało się trafić fajne B5 Avant z końca 2000 roku. AJM pod maską więc będzie oszczędnie jak na dupowóz przystało. Oczywiście furkę niebawem opiszę w odpowiednim dziale.
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Owszem zadbane i to bardzo ale wiesz jak jest. Większość szuka okazji za połowę mojej ceny a że cudów nie ma........ Auto dziś zmieniło właściciela także temat do zamknięcia
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Naprawdę ciekawy temat No i nie miałem pojęcia, że takie projekty się tworzą tak blisko mnie
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Naprawdę przyjemnie na to popatrzeć
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Good job!
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Strasznie mi szkoda i szczerze mówiąc mojej narzeczonej także jest żal ale niestety są też rzeczy ważniejsze w życiu niż auto stąd taka decyzja. No chyba że długo się żaden kupiec nie znajdzie to może zostanie ze mną jeszcze trochę
-
Moja pasja - moje realizacje
Oczywiście, że udało Najpierw podziałałem papierkiem ściernym 1500 i 2500 a potem pastą Mothersa i wyszło bardzo dobrze. Kiedyś tak samo zrobiłem na innej Audi i do dziś efekt się utrzymuje.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
W takim budżecie to możesz kupić na początek dwa wiadra z grit guardami, rękawicę do mycia i dobry szampon. Efektu wizualnego oczywiście tym żadnego nie zrobisz ale przynajmniej myciem nie będziesz już dobijał lakieru Niestety detailing to cholernie droga pasja
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Prawdę mówiąc to wygrał rozsądek i teraz w planach ślub, budowa domu itp. więc zapadła decyzja o sprzedaży auta i kupnie jakiegoś woła roboczego (Passat B5 lub A4 B5 w Avancie).
-
B6 DIVISION
Kurcze miałem fotki ale kilka dni temu padł mi telefon i niestety wraz z nim straciłem wszystkie fotki Jak nie zapomnę to ewentualnie wieczorem coś pstryknę i wrzucę. Dla mnie najważniejsze było żeby w nocy dawały jak najwięcej światła i żeby dawały radę w deszczu dlatego z czystym sumieniem polecam 4300.
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Auto do sprzedania (jest już wątek w dziale sprzedam ale pomyślałem, że może i tutaj wkleję kilka aktualnych fotek)