Treść opublikowana przez Animal
-
Moje prace
Która generacja Golfa?
-
[B6 AVJ] 1.8TQ Dolphin Gray sedan
+1
- [B6 AWX] Oem +
-
A4 b6 AVF 130 by Patrox
To chyba graniczy z cudem, żeby znaleźć tak zadbane i serwisowane auto z takim małym przebiegiem Powodzenia użytkowaniu i rezaniu bo baza naprawdę zacna!
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Ale przecież dzień babci był w styczniu Ależ ten front robi robotę
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Solidny update Tylko czemu taka koza ja się pytam?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jest naprawdę grubo
-
Granatowa perełka - Passat B5
Gratulacje! Wyszło naprawdę fajnie i po raz kolejny widać, że HDC + Carbon robią robotę
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Pięknie ogarnięta komora Jakie ledy dałeś do podświetlenia klamek?
-
[B6 AWX] Oem +
i po co tu jeszcze niżej schodzić?
-
A4 b6 AVF 1.9 TDI 131 ... PROJECT FULL OPCJA
Ma potencjał i widzę, że nareszcie chyba ktoś z moich okolic
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No z tymi końcówkami wreszcie jest tak jak być powinno A heble będzie kosa w połączeniu z rotorami
-
Jaki wosk ? od A do Z
Z racji, że był backup forum i mój post zniknął to dla potomnych powtórzę Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od wosku. Podany przez Ciebie Collinite 476 jest na pewno bardzo trwały (moim zdaniem świetna opcja na zabezpieczenie lakieru przed zimą). Jeżeli chodzi o nadanie blasku i głębi koloru to na pewno znajdziesz lepsze opcje od Colli. Ostatnio dużo dobrego mówi się na temat Soft99 fusso coat 12 months.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Już widzę, że jakby całe forum cofnęło się w czasie do 07.04
-
B6 DIVISION
Czy tylko mi zniknęły wszystkie posty napisane wczoraj w Divisionie?
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
Świetna furka ale tak jak koledzy pisali ja również dałbym koło w innym kolorze bo to się gubi niestety.
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
za***iście siadło! od zawsze mi się to koło podobało ale na czornym sedanie jeszcze go nie widziałem. Teraz już wiem, że jest kosa!
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Ależ mi się podoba linia C6 w sedanie
-
[B6 AWX] Oem +
Ja bym brał tą kierę bo zawsze to lepiej niż 4-ramienna Dobrze jedzie... jestem ciekaw jaka będzie rożnica na 19"
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Fajnie rezana furka i plany też w dobrą stronę Zazdroszczę RNS-E
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego Ale fakt, jakbym miał używać takich siedzeń na co dzień to chyba by mnie szlag trafił przy wysiadaniu i wsiadaniu bo spoty chłop ze mnie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zdecydowanie Tuga robi robotę.
-
B6 DIVISION
Pod warunkiem, że znajdzie się zadbane S4 a o takie niestety ciężko a jakie są koszta eksploatacyjne tych aut to chyba nie trzeba mówić...
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
Nie pamiętam czy konieczne jest wyjmowanie silniczka od regulacji ale ja go chyba za każdym razem wyciągam. Musisz wypiąć jego "główkę" z elementu, w którym jest zamocowany i który steruje całym wnętrzem reflektora. Tylko, że ja mówię o bixach a nie wiem czy tak samo jest w innych reflektorach bo jakby nie patrzeć nieco różnią się one od siebie.