Treść opublikowana przez Animal
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Tak czy inaczej będzie niepowtarzalny odcień ale fakt - różnica w kolorze na wcześniejszym zdjęciu była spora
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Ja często myje swoje auto więc uznałem, że warto dać trochę więcej za dobrą jakość i bezpieczeństwo dla wosku uważam, że na pianie jak i całym pre-washu nie warto oszczędzać.
-
Ręcznik zamiast glinki
Nie wiem czemu ale jakoś nie przemawia do mnie taki produkt podobnie jak pad glinkowy do użytku maszynowego. Ja tam stawiam na oldschool czyli kawałek gliny i do roboty!
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
A jaka piana użyta i w jakim stężeniu? Ile filców? BTW też używam epoci bo narazie brakuje mi myjki i pianownicy PA
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Recaro
-
Moja pierwsza praca
Szkoda, że tak mało fotek i w kiepskiej rozdzielczości oraz przy niekoniecznie odpowiednim świetle, które najlpiej pokazałoby wady lakieru oraz efekt końcowy. Ale zawsze trzeba od czegoś zacząć i widać, że raczej dobrze sporzytkowałeś swoje 3dni A jak lakier wygląda w słońcu? Nie ma holsów? Jakich konkretnie past i padów używałeś?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Oczywiście wiele zależy od samej pianownicy ale zwróć również uwagę na stężenie piany no i samą pianę aktywną bo jak ze wszystkim są lepsze i gorsze
-
Moje prace
Czyli kolejna Audi będzie mega dopieszczona
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Oj tam już bez przesady bo taka idealna to znowu nie jest chociaż staram się jak mogę Ale dzięki za dobre słowo
-
Polerowanie Samochodu Audi a4 B5 Porady
A glinkę masz żeby przygotować lakier do korekty? Tar&Glue? Jaką maszynę? Jakie pady? Jaki wosk na zabezpieczenie po korekcie?
-
B6 DIVISION
- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Będzie kosa na tym kole- B6 DIVISION
Próbowałeś IPĄ i wodą destylowaną?- B6 DIVISION
Rożnica tkwi w sprzęgle i skrzyni biegów ponieważ AVF ma 6 biegów i większe sprzęgło co jest lepsze podczas podnoszenia mocy. AWX ma 5 biegów i mniejsze sprzęgło niż AVF. Podobno między obrotami silnika na najwyższym biegu wcale nie jest taka duża więc moim zdaniem jeden i drugi sprawdzi się dobrze w trasie- B6 DIVISION
Ja mam AWX-a ale przy 3000obr/min na 5 (najwyższym biegu) mam coś ok. 155km/h o ile dobrze pamiętam.- B6 DIVISION
- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
No to chyba wiem na jakie zdjęcie zagłosuję w przyszłym miesiącu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z okolic- Wosk
Wręcz byłoby to wskazane jeżeli ten ktoś kto robi Ci "polerkę" nie pomyślał o zabezpieczeniu lakieru na przyszłość.- A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Nieźle siadły i akurat moim zdaniem to świetne koło do B6 Trochę skręcisz gwint i będzie malina- Moje prace
Jak zawsze robota na najwyższym poziomie a efekty aż biją po oczach P.S. Obama to pewnie chciał, żeby mu lakier na Air Force One odświeżyć... A Władzio?- [B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Jestem w szoku, że przy takich parametrach koła są tak mocno wysunięte Ciekawe jak się zachowają po obniżeniu... czekam zatem na kolejny update- B6 DIVISION
Miszka rozje...chałeś mi system z tym zaćmieniem- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja tam nawet nie bawię się w atomizery tylko leję wodę do wiadra, trochę płynu do mycia naczyń i polewam karoserię przy pomocy rękawicy do mycia- B6 DIVISION
Ale tu cisza.... ale co się dziwić jak większość spamerów w BT to nie ma co czytać - B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132