Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Akurat w waszym przypadku Panowie określenie klinika nie oddaje w pełni tego co robicie z autami. Bo niejednokrotnie wykopaliście już pochowanego i tchnęliście w niego nowe życie
  2. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nie buduję ale już powoli oswajam się z tą myślą a przygotowania do startu zostały poczynione. Budowa czy remont to i tak przeje... sprawa
  3. Teraz to jak jakaś klinika
  4. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czas pokaże co będzie bo są w życiu jeszcze inne priorytety jak np. budowa domu czy założenie własnej firmy więc na razie nie kombinuje z motorownią ale kto wie co będzie za jakiś czas
  5. Dobre opony Miałem kiedyś takie dwie na przodzie i fajnie się na nich jeździło. Myślę, że będziesz zadowolony.
  6. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też pojawia się w głowie taki plan ale jakoś specjalnie nie lubię dźwięku 4 cylindrowego diesla a i kłęby dymu za autem mnie nie rajcują
  7. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie nie, nic się nie dzieje a odkąd wymieniłem szklanki i pompki to chodzi jak szwajcarski zegarek ale kusi mnie mocna benzyna i tak się zastanawiam czy diesel przy takich przebiegach jak moje będzie się opłacał.
  8. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja do tej pory robiłem po 30-35kkm rocznie i niebawem ma się to zmienić na ok 20-25kkm i zaczynam się zastanawiać czy diesel będzie się dalej opłacał, czy może już szukać silnika na SWAP
  9. Wiem, że Makita jest świetna ale jednak boję się od razu łapać za rotację. Wolałbym zacząć od DA A może macie jakieś porównanie między DA Lare i DA Megsa? Warto dopłacić za Megsa?
  10. Czegoś nie kumam bo a tytule aukcji jest 8J a w opisie raz 8J a linijkę niżej, że 7" więc chyba gościu powinien przesłać fotkę oznaczeń na feldze żeby wszystko było jasne ale jak jest 8J to bym brał
  11. Jak już to wybrałbym Achillesy
  12. Hmm... Po przeczytaniu całego wątku chyba jednak zdecyduję się na DA jak np to http://sklep.lare.pl/product.php?id_product=149 Co o niej myślicie? Wiedzę teoretyczną jakąś tam mam a chciałbym zacząć się w to bawić. Jak na początek wystarczy do solidnego odświerzenia lakieru?
  13. Żary też witają Zgorzelec :hi:W końcu nie mamy do siebie jakoś strasznie daleko
  14. Myślę, że ważna jest również użyta chemia, czyli żeby za szybko tego wosku z lakieru nie zdjąć
  15. A czemu ja wcześniej nie zaglądałem do tego wątku? Audi naprawdę robi wrażenie A co dzisiaj rezasz?
  16. Wprawdzie nie miałem osobiście takich felg ale dystans 25mm na pewno będzie za duży i koło będzie wystawalo i tarlo o błotniki przy obciążeniu. Myślę że 10mm to max co możesz dać ale dużo zależy jakie masz zawieszenie a tego nie napisałeś[emoji6]
  17. No to chyba zdecyduję się na wheel woolies. Zastanawiałem się dosyć długo nad nimi bo cena nie mała jak za taką "pierdołę" ale z racji, że chcę pomalować koła i później należycie o nie dbać to myślę, że warto.
  18. Dzięki za potwierdzenie Magic To już wiem czego szukać
  19. Bardzo dobre koło do B6 Klasyczny wzór ale przez to ponadczasowy
  20. Animal odpowiedział(a) na tomas4371 temat w 1.9TDI
    Coś mi się wydaje, że zwyczajnie chce Cię naciągnąć a ile chce za robotę?
  21. Przy 18" najrozsądniejszy wybór to 225/40 lub 235/40 w zależności od szerokości felgi. Ja mam 225/40/18 na feldzie 8J a auto siedzi na sprężynach H&R i jest w porządku. 225/45 to już trochę balon się robi.
  22. Ja ze swojej strony polecam Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2. Mam takie 225/40/18. Jeździłem na nich jeden sezon i za prowadzenie muszę dać im 10/10. Ponadto są ciche. Aczkolwiek po zrobieniu ok 25kkm sporo bieżnika straciły (muszę przyznać, że mam ciężką nogę i lubię poszaleć na zakrętach) ale jeszcze na następny sezon spokojnie mi wystarczą a później się zobaczy Mimo tego, że są dosyć drogie to polecam!
  23. Ale gdyby mieć felgę o szerokości 9J albo 9,5J to już 235/40 byłoby ok a nawet trochę naciągnięta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.