Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BeyerBrown

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BeyerBrown

  1. Nikt się nie spina, kolega k232 słusznie zauważył, że chodzi mu o coś innego niż syczenie. A membrany w używkach są często w agonalnym stanie, sam się o tym przekonałem
  2. U mnie syczy nawet po wymianie odmy i całego orurowania na nowy zestaw z ASO. Zaznaczam jednak, że mam inny silnik
  3. To syczenie u mnie w 3.0 V6 też występuje, to chyba normalny objaw.
  4. G200 i G202 w domowych warunkach nie jesteś w stanie ocenić czy poprawnie działają, ale chociaż sprawdź czy jakieś wartości podają podczas przyspieszenia/hamowania lub nagłego skręcenia autem. Co do G85 to kąt podawany przez ten czujnik powinien odpowiadać kątowi skrętu kierownicy, o ile się nie mylę. Albo kół przednich. W każdym razie musi reagować na zmiany położenia kierownicy. Możesz też spróbować podmienić G200/G202, siedzą one w jednym module zespolonym za/pod popielniczką z przodu. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333237-problem-z-esp-blad-czujnika-g202/
  5. Dokładnie jak kol. wyżej napisał - choć w moim A4 tego motoru nie ma pod maską to mimo to podsunąłem jedno z rozwiązań problemu. Daj dobry przykład, podziel się wiedzą. I nie bądź jak inni A nawet jeśli jakiś mechanik to czyta... przynajmniej nie będzie klienta kasował za nietrafione diagnozy/naprawy
  6. Wejdź w sterownik ABS i sprawdź w jego grupach pomiarowych działanie kluczowych dla ESP czujników: kąta skrętu kierownicy (G85), przyspieszenia poprzecznego (G200) i przyspieszenia kątowego (G202).
  7. OK, spróbuję. A jak oceniasz stan i pracę sond?
  8. Tak z +/- 0,5l/2000km Świece wymienione na zalecane do BGN-ów platynowe NGK jakieś 25 tys. km temu. Cewki wymienione na ori w tym samym czasie (akcja serwisowa). Sugerujesz zakoksowane komory spalania? Xado Anticarbon będzie ok?
  9. Sprawdź czy zamruga kontrolka ESP - na szutrowej/piaszczystej nawierzchni rusz z pełnym butem przy skręconych kołach.
  10. Widzę, że konsylium fachowców od logów tu się zebrało... zapraszam do oceny logów serduszka mojego auta: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/375560-30-asnbgn-logi-do-analizy/
  11. Nie mieszaj koledze w głowie
  12. Wg mnie to masz stacyjkę nie do swojej wersji, do czerwca 2002 były podświetlane w chromie później już plastik bez podświetlania, mówię o b6 Z tym jest różnie, bo ja mam A4 cabrio MY2005 a kluczyk mimo to wchodzi w chromowaną stacyjkę jak tata w mamę Z tym, że w przypadku cabrio B6 mocno mi się wydaje, że chromowana stacyjka była montowana przez cały okres jego produkcji.
  13. X-cess
  14. BeyerBrown odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko w RS4 są
  15. Ori blokady i procedura to za mało na ten silnik, potrzebna jest jeszcze wiedza tajemna która sprawia, że we wszystkich oknach grupy 93 są same zera +/-1 Jeśli możesz to pochwal się tu jakie masz kąty na poszczególnych wałkach (grupa 93)... się oceni jaki mają stopień wtajemniczenia
  16. Witam, Mogę prosić fachowców o ocenę logów? Pacjent nie wykazuje dolegliwości w postaci błędów w pamięci usterek, na wolnych chodzi równo, przyśpiesza gładko, nie dymi ani na czarno ani na biało. Kod gotowości: same zera, wszystkie testy z nastaw podstawowych przechodzi bez problemów (Sys. OK). Jednak niepokoją mnie te cofki zapłonów (gazu brak, jeżdżę na Pb98, zalałem testowo na pusty bak Pb100 Nitro+ - nie było poprawy) i niskie wskazania przepływki Jakieś sugestie? 002 020 021: http://vaglog.pl/log-002_020_021_kS7mn.html 002 032 033: http://vaglog.pl/log-002_032_033_59IsHzO.html (przepływka przed czyszczeniem preparatem CRC Air Sensor Cleaner) 002 031 033: http://vaglog.pl/log-002_031_033_7G39V.html
  17. BeyerBrown odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przebieg nie taki straszny jeśli nie skręcony o 200-300 tys.km W salonie Audi wdałem się kiedyś w dyskusję z gościem co swoją C6-tką w dieslu nalatał 0,5mln km. Robił dużo tras PL-DE. Twierdził, że wymieniał tylko to, co zalecała książka serwisowa, nic ponad plan. Facet rozglądał się za kolejnym autem, bo w tym po latach opatrzyła mu się kasta... Nie pamiętam już czy miał 2.0 czy 3.0 TDI... Mocno wydaje mi się, że miał 3.0TDI bo rozmawialiśmy o wadliwych wtryskach... przekonywał, że jego motor był już tą poprawioną serią.
  18. Polecam X-cess'a, mam go w drugim aucie i spisuje się tam bez zastrzeżeń (spadek poziomu oleju jest niezauważalny), acz do A4 zalałem w tym roku Liqui Moly SHT 5W40 i niestety go trochę ubywa, jakieś ~0,5l/2000km. Następnym razem wleję Motula. Cudów nie oczekuję, ale przynajmniej za te same pieniądze kupię więcej oleju. Na dolewki
  19. BeyerBrown odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wzmacniacz BOSE jest inny, bo wszystkie kanały dźwiękowe przez niego przechodzą
  20. Wlej Motula X-cess, dobry i tani
  21. BeyerBrown odpowiedział(a) na lukisz temat w 3.0
    Sulejówek ul. Kombatantów 74
  22. Znajdź magika co sflashuje Ci sterownik na wersję z obsługą 16st.C Te panele elektronikę mają jota w jotę identiko
  23. Cóż... kiedyś mnie zrozumiesz
  24. Mówiłem żebys spojrzał na szerkość felg a nie tylko że 18 cali i et 25, masz tu auto na stronie, te felgi mają 9,5 cala szerkości............ http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=34952 Patrząc na te auto mam wrażenie, że właściciel jeszcze nie wyrósł z resoraków...
  25. I jakie wrażenia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.