Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Możliwe, w każdym razie nie narzekam na ten układ.
  2. Podpinam się pod temat, najchętniej Wrocław, pacjent Coupe B2
  3. Ta ugoda, to rozumiem, że oparła się o prawników, czy dogadaliście się między sobą na piśmie?
  4. Elegancko! Pięknie to słyszeć. Mam nadzieję, że diler zachował się fair, a nie że była konieczność się szarpać. Jakie auto chcesz teraz kupić, czego szukasz? Mam Superba TSI 4x4 280KM 2017 Pozdr. i gratulacje zwycięstwa
  5. dayd_4 odpowiedział(a) na Gucio1999 temat w Audi A4 B5
    Zastosuj sobie silencer wkładany w końcówkę, znajdziesz na OLX. Jak jadę z żoną w trasę, to używam tego, świetne rozwiązanie.
  6. Ja mam reduktor R01 Staga, na przewodach 8mm, nie problemu z mocą i pracą całego układu. Zrobiłem już 70000km na tym zestawie. Jest wydajny. Jeździłem kiedyś na KME Gold w poprzednim Audi, też dawał radę. Nie widzę różnicy. Zastanów się, czy będziesz w pełni korzystał z mocy na LPG. To ważna kwestia. Bo może się okazać, że po podniesieniu mocy i tak będziesz podlewał benzyną i wcale nie potrzebujesz nie wiadomo jakiej instalacji LPG. Żadna instalacja LPG nie odda ci w pełni, poprawnie zestrojonej mocy na benzynie 98 (mówię o silniku turbo). Zatankujesz LPG na innej stacji i już ci się rozjedzie wszystko. LPG to zło, nie ma co się oszukiwać. Jak chcę się ścigać, przełączam na benzynę, jak latam na co dzień, nawet szybko, to R01 Staga wystarcza.
  7. Powiem wam, że czytam i dziwię się. 4 lata jeżdżę BEXem na LPG i nic takiego mi się nie przydarzyło. Tankuję na różnych stacjach, przejechałem ponad 70000km na LPG. Może to kwestia komponentów użytych do montażu instalacji? Może to kwestia miejsca "wpięcia się" w układ chłodzenia (zbyt duże nagłe wychłodzanie parownika)? Zapytałem autora o filtr paliwa, bo spotkałem się z problemem zapętlania wtrysków benzyny!! przy maksymalnym obciążeniu auta, podczas jazdy na LPG i działo się podobnie (ale w 1,8T quattro B5 AJL) Przyczyną była słaba przepustowość filtra paliwa i w konsekwencji zapętlanie wtrysków. Samochód przy "pełnym bucie" nagle szarpnął i przełączał się na benzynę. Dojście do rozwiązania tej zagadki kosztowało mnie wówczas tysiaka i kilka miesięcy nerwów...Po wymianie filtra paliwa (benzyny) temat się skończył. Trzymam kciuki. Powodzenia w rozwiązaniu problemu
  8. A kiedy wymieniałeś filtr paliwa (benzyny)?
  9. Przy wewnętrznym nie ma stukania, raczej tylko wibracje. Ale po pierwsze umyj koła ze śniegu, lodu i błota.
  10. Podziwiam Twoją cierpliwość...
  11. Ja kupiłem Bosma D1S na allegro, świecą tak:
  12. Nie pij tyle szwagier, zwłaszcza w dzień powszedni
  13. Poczytaj sobie o zestawie z AWXa, z tego co ja się interesowałem tym tematem, pasuje bez problemu i przenosi większy moment. Sam się nie zdecydowałem na AWX przy wymianie, tylko z braku czasu. Trzeba było szybko składać, a za późno się dowiedziałem o tej możliwości. Jaki masz przebieg, coś zrobiłeś z autem, że tak się stało, czy po prostu? Jakie miałeś objawy? Pozdr.
  14. Co ci się dzieje, że chcesz wymieniać koło dwumasowe?
  15. Hej. @bartez80 potrzebuję wyspawać tłumik końcowy właśnie z takimi jak na tym foto, podwójnymi końcówkami skośnymi, do mojego Audi Coupe B2. Jesteś w stanie coś takiego zrobić? Napisz mi na priv. Pozdr.
  16. Kawał roboty, ale widać po zdjęciach, że coś tam z prawej strony się działo, więc pewnie padła decyzja, że jak już naprawiać blacharkę, to na grubo. za ilość włożonej pracy. Obserwujemy, kibicujemy
  17. zacnie się zapowiada. Już gratuluję rozmachu Dorzuć zdjęcia z przeróbki budy na RS.
  18. Nie chce się wymądrzać, ale jak jechałem do Gregor10 na strojenie BEXa, to żeby nie było wątpliwości, Gregor kazał mi się dobrze przygotować do wizyty. Wymieniłem na nowe: DV, N75, odmę, pompę paliwa, wtryski i świece. Wydałem trochę pieniędzy, ale nie żałuję. Tak przygotowane auto bez problemu udało się fajnie podciągnąć. Jedna wizyta, jedna wycieczka do Jasła, raz wydane pieniądze i wszystko śmiga już ponad rok. Polecam ci kompleksowe przygotowanie osprzętu, szkoda czasu i nerwów jeździć na poprawki.
  19. Hej! Czemu tak krótko wyciąłeś te wnęki, że zostały ci dziury? Nie łatwiej było wyciąć to z "wąsami": Pozdr!
  20. Hej. Jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy? Coś do przodu? Pozdrawiam.
  21. Panowie, audiolka już po pierwszym przeglądzie pozakupowym, wymianie wszystkich płynów, akumulatora, czyszczeniu hamulców i pomiarze ciśnienia na cylindrach (po 12). Z ciekawostek filtr oleju był z 2008 roku, podobnie jak opony, ktore choć nowe, są sparciałe, ale na szczeście tylko na dole Korozji na podwoziu brak, tuleje zawieszenia oraz wszystkie elementy gumowe są jeszcze fabryczne i wyglądają jak nowe. Po demontażu nadkoli przednich ukazuje się wszechobecny wosk. Nawet światła świecą równo. Zarejestrowany, ubezpieczony. W poniedzialek, jeśli nie będzie mokro, zakładam blachy i pierwsza przejażdżka Pozdrówka
  22. Dzięki. Będę wrzucał jak coś zacznę ogarniać. Słabo z czasem. Puki co oprowadzam wycieczki w firmie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.