Treść opublikowana przez dayd_4
-
A4 B6 1.8t problem z LPG (dobijanie powietrza)
Możliwe, w każdym razie nie narzekam na ten układ.
-
Szukam specjalisty do zrobienia wydechu
Podpinam się pod temat, najchętniej Wrocław, pacjent Coupe B2
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Ta ugoda, to rozumiem, że oparła się o prawników, czy dogadaliście się między sobą na piśmie?
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Elegancko! Pięknie to słyszeć. Mam nadzieję, że diler zachował się fair, a nie że była konieczność się szarpać. Jakie auto chcesz teraz kupić, czego szukasz? Mam Superba TSI 4x4 280KM 2017 Pozdr. i gratulacje zwycięstwa
-
Wydech
Zastosuj sobie silencer wkładany w końcówkę, znajdziesz na OLX. Jak jadę z żoną w trasę, to używam tego, świetne rozwiązanie.
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
- Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Ja mam reduktor R01 Staga, na przewodach 8mm, nie problemu z mocą i pracą całego układu. Zrobiłem już 70000km na tym zestawie. Jest wydajny. Jeździłem kiedyś na KME Gold w poprzednim Audi, też dawał radę. Nie widzę różnicy. Zastanów się, czy będziesz w pełni korzystał z mocy na LPG. To ważna kwestia. Bo może się okazać, że po podniesieniu mocy i tak będziesz podlewał benzyną i wcale nie potrzebujesz nie wiadomo jakiej instalacji LPG. Żadna instalacja LPG nie odda ci w pełni, poprawnie zestrojonej mocy na benzynie 98 (mówię o silniku turbo). Zatankujesz LPG na innej stacji i już ci się rozjedzie wszystko. LPG to zło, nie ma co się oszukiwać. Jak chcę się ścigać, przełączam na benzynę, jak latam na co dzień, nawet szybko, to R01 Staga wystarcza.- A4 B6 1.8t problem z LPG (dobijanie powietrza)
Powiem wam, że czytam i dziwię się. 4 lata jeżdżę BEXem na LPG i nic takiego mi się nie przydarzyło. Tankuję na różnych stacjach, przejechałem ponad 70000km na LPG. Może to kwestia komponentów użytych do montażu instalacji? Może to kwestia miejsca "wpięcia się" w układ chłodzenia (zbyt duże nagłe wychłodzanie parownika)? Zapytałem autora o filtr paliwa, bo spotkałem się z problemem zapętlania wtrysków benzyny!! przy maksymalnym obciążeniu auta, podczas jazdy na LPG i działo się podobnie (ale w 1,8T quattro B5 AJL) Przyczyną była słaba przepustowość filtra paliwa i w konsekwencji zapętlanie wtrysków. Samochód przy "pełnym bucie" nagle szarpnął i przełączał się na benzynę. Dojście do rozwiązania tej zagadki kosztowało mnie wówczas tysiaka i kilka miesięcy nerwów...Po wymianie filtra paliwa (benzyny) temat się skończył. Trzymam kciuki. Powodzenia w rozwiązaniu problemu- A4 B6 1.8t problem z LPG (dobijanie powietrza)
Nie nie, autora.- A4 B6 1.8t problem z LPG (dobijanie powietrza)
A kiedy wymieniałeś filtr paliwa (benzyny)?- Drganie samochodu pomocy!!!
Przy wewnętrznym nie ma stukania, raczej tylko wibracje. Ale po pierwsze umyj koła ze śniegu, lodu i błota.- Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Podziwiam Twoją cierpliwość...- Jakie żarówki ds1 polecacie?
- S4 B6 4.2 BBK misfire na wolnych obrotach
Nie pij tyle szwagier, zwłaszcza w dzień powszedni- 1.8t BEX quattro dwumasa
Poczytaj sobie o zestawie z AWXa, z tego co ja się interesowałem tym tematem, pasuje bez problemu i przenosi większy moment. Sam się nie zdecydowałem na AWX przy wymianie, tylko z braku czasu. Trzeba było szybko składać, a za późno się dowiedziałem o tej możliwości. Jaki masz przebieg, coś zrobiłeś z autem, że tak się stało, czy po prostu? Jakie miałeś objawy? Pozdr.- 1.8t BEX quattro dwumasa
Co ci się dzieje, że chcesz wymieniać koło dwumasowe?- Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Hej. @bartez80 potrzebuję wyspawać tłumik końcowy właśnie z takimi jak na tym foto, podwójnymi końcówkami skośnymi, do mojego Audi Coupe B2. Jesteś w stanie coś takiego zrobić? Napisz mi na priv. Pozdr.- RS4 B7 wersja Vintage Custom
Kawał roboty, ale widać po zdjęciach, że coś tam z prawej strony się działo, więc pewnie padła decyzja, że jak już naprawiać blacharkę, to na grubo. za ilość włożonej pracy. Obserwujemy, kibicujemy- RS4 B7 wersja Vintage Custom
zacnie się zapowiada. Już gratuluję rozmachu Dorzuć zdjęcia z przeróbki budy na RS.- 1.8t BEX problem z doladowaniem.
Nie chce się wymądrzać, ale jak jechałem do Gregor10 na strojenie BEXa, to żeby nie było wątpliwości, Gregor kazał mi się dobrze przygotować do wizyty. Wymieniłem na nowe: DV, N75, odmę, pompę paliwa, wtryski i świece. Wydałem trochę pieniędzy, ale nie żałuję. Tak przygotowane auto bez problemu udało się fajnie podciągnąć. Jedna wizyta, jedna wycieczka do Jasła, raz wydane pieniądze i wszystko śmiga już ponad rok. Polecam ci kompleksowe przygotowanie osprzętu, szkoda czasu i nerwów jeździć na poprawki.- [A4 B6 Cabrio] adiego
Hej! Czemu tak krótko wyciąłeś te wnęki, że zostały ci dziury? Nie łatwiej było wyciąć to z "wąsami": Pozdr!- Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Hej. Jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy? Coś do przodu? Pozdrawiam.- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, audiolka już po pierwszym przeglądzie pozakupowym, wymianie wszystkich płynów, akumulatora, czyszczeniu hamulców i pomiarze ciśnienia na cylindrach (po 12). Z ciekawostek filtr oleju był z 2008 roku, podobnie jak opony, ktore choć nowe, są sparciałe, ale na szczeście tylko na dole Korozji na podwoziu brak, tuleje zawieszenia oraz wszystkie elementy gumowe są jeszcze fabryczne i wyglądają jak nowe. Po demontażu nadkoli przednich ukazuje się wszechobecny wosk. Nawet światła świecą równo. Zarejestrowany, ubezpieczony. W poniedzialek, jeśli nie będzie mokro, zakładam blachy i pierwsza przejażdżka Pozdrówka- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki. Będę wrzucał jak coś zacznę ogarniać. Słabo z czasem. Puki co oprowadzam wycieczki w firmie - Wybór firmy instalacji pod Stage 2