Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. dekory? kwestia gustu, mi nie a ten biały taki troche nie pełny rękaw aż się prosi żeby też był biały, klamkersy na czarno i coś zrobić z konsolą środkową albo albo, a jest takie ani białe ani czarne
  2. i ta cerata
  3. synonim fotochromu
  4. ja tam tych plaskich nie lubie raz mi poszła przez dach przy 140 i musiałem jechać z rozłożoną łapą wycieraczki może jakis nie fart z klipsem miałem, ale nie smak został
  5. zapiekło Ci sie pewnie na piascie "pokopaj" troche w koło powinno spaść tylko żeby Ci i samochód z podnośnika nie spadł weź sobie to zabezpiecz
  6. ten z bety niezly, ale ten z alfy podobny troche do mojego lz3l tak widac na nim kurz ze masakra, 3 godziny moze byc czysty furak z tym lakierem
  7. silnik Ci padl i wkładasz inny z wiekszym przebiegiem od poprzedniego ? bedziesz musial zakodowac licznik
  8. Oczywiście, że damy, ale trzeba chłopaka nakierować a ja osobiscie jestem ciekaw jego wizji
  9. dajcie chlopakowi czas ciekawe co za rodzyna z tego wyjdzie
  10. stare ale jest
  11. to co zaznaczyles to tylko taki punkt zalamania, widac ze zrodlo jest wyzej, wyczysc wszystko pozadnie i obseroj gdzie sie pojawia olej bedizesz wtedy mial jak na dloni
  12. jest temat w warsztacie, troche trzeba sie nakombinowac
  13. przeczytaj sobie to nic nie powinienes spierdzielic http://www.detailer.pl/blog/2011/01/polerowanie-maszynowe-lakieru-z-uzyciem-polerki-obrotowej-autor-davekg-poradnik-detailing-world/
  14. polecam Pirelli Cinturato P7 wygrywają w większości testów opon, cena - uważam , adekwatna do jakości i wiele osób je poleca:wink: ja jestem zrqazony do Pirelli, kupiłem kiedyś nówki P6000 i w 2 sezony poszły do zera, a wcale nie jeździłem na nich ostro, fakt trzymały się bardzo fajnie,ale bierznik schodził jeszcze lepiej, jak je wywalałem to jeszcze wszystkie włoski z nich wystawały jak na nówencjach
  15. mi MS juz sie zaczynaja odzywac, gdzies tu w tym watku pisałem jak je zakładałem z 30k km zrobione, teraz wracam do lemka, przed wymianą miałem lema z ta sama data produkcji co furak i 250k km byl spokoj
  16. a na sile naciagnieta nie wyglada zle
  17. niezly hardcore
  18. na -30 to kit by chyba dal rade http://www.tyrestretch.com/ tu sobie obczaj naciag oponki 225 bedziesz mial o 4 mm szersza od felgi a raczej trzeba naciag zrobic takze pewnie 215 by pasowalo szukac no i et masz o 5 mm wysuniete takze trzeba to jakos naciagnac czyli przy 215 milimetr pod nadkolem moze i 205 trzeba by szukac
  19. obieg wewnetrzny plus nawiew na gore i pozniej dojezdzasz ustawieniem temp. na odpowiedni kanal i obieg wewnetrzny masz wskazanie kanalu, wylaczasz tak samo jak i wlaczasz
  20. to musi mieć jakąś przyczyne, mnie tez kiedyś furak kopał, a teraz nic zero totalnie, tylko nie wiem jak to się stało że przestał kumpel ma volviaka 3 rok i kopie zawsze wszystkich
  21. jestem za NEX czy Ty grałeś może kiedyś pod nickiem nx ? byłeś adminem kiedyś tak z 2 lata temu z ishimoto, dupny,MowMiSmoku/GnS ? bo teraz skojarzyłem fakty i pamiętam jakiś Twój filmik (chyba) zza pleców nagrywany i ta osoba, która grala była w koszulce a4-klub.pl, to Ty byłes ?;D
  22. zapytaj na centomani tam chłopaki rozkladaja i skladaja cc i sc w 75 sekund z zamknietymi oczami
  23. srednia mi wychodzi 19 tyś
  24. Pulpit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam orientujecie sie czy w ldz jest jakis konkretny zaklad regenerujacy amory ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.