Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. BP ON -5,47 Bliska ON - 5,47
  2. bardzo ciężko to zrobić ( w b5 nie da się) ja mam nisko nalepioną jak się tylko da a nawet milimetr naklejki nie jest zakryty przez wycieraczkę, może po prostu wygnę ramie wycieraczki
  3. Pulpit odpowiedział(a) na oras temat w Audi A4 B5
    Poczytaj troche tematów na forum w b6 też nie przejdzie chyba od b7 można dopiero takie manewry robić
  4. Pulpit odpowiedział(a) na oras temat w Audi A4 B5
    przespawać podłogę :gwizdanie: nie przejdzie ten manewr w B5
  5. ulotka za wycieraczką/ brak naklejki
  6. ciężko powiedzieć w praktyce wszystko jest możliwe, jutro zobacz sobie te hamulce jeśli będą ok podmień te oponki chwila roboty a to może być również przyczyną
  7. 5 minut z przełożeniem zabawy wtedy będzie pewniak że to nie to, a jeśli to nie to, to zostaną hamulce a jak sytuacja z hamulcami ?
  8. a nie wymieniałeś ostanio klocków i np nie założyłeś jakiś "przeciętnych", albo w drugą stronę nie kończą Ci się hamulce ? albo oponki weź sobie podmień i zobacz czy jest to samo
  9. wiesz co tak twierdzi ja z nim tych 100 km nie przejechałem, ale jak by mu dać aparat i wlać gazu za 26 zł to myślę że mogło by wyjść coś koło tego
  10. pirelli p6000 nie polecam 3 sezony na nich przelatałem od nówki sztuki w tamtym tygodniu wymieniłem na zimówki (dunlop sp winter sport m3) i jak zobaczyłem jak wyglądają to się przeraziłem praktycznie nic z nich nie zostało a opona nie była ani stara ani sparciała, może za ostro po zakrętach latałem ale bez przesady 2-3 mm w najwyższym punkcie zostało. poszła już w śmietnik mogłem cyknąć pamiątkowe zdjęcie.
  11. kumpel ma 80-tke 2,8 12v 174 km i ten samochod dostaje takie cięgi, że to przechodzi ludzkie pojęcie, ale nadal jeździ i ma się bardzo dobrze o dziwo, przy delikatniej jeździ pali mu koło 9 gazu przy butowaniu cholera wie, ale ogniem z wydechu wali :> także jeśli ta 193 wersja jest tak samo wybaczająca ciężką nogę to dobry motor tylko ma problem z trzymaniem serii, na forum 80-tki widziałem jakieś kosmiczne straty, gdzie wypluwało delikatnie ponad 140 kunia :gwizdanie:
  12. to jest do ciągania przyczep campingowych kumpel zakładał to w civicu 6 gen żeby 18" upchnąć
  13. http://allegro.pl/300c-heavy-form-i1875988523.html
  14. u mnie jak były wymieniane wahacze po przelocie 270k km to gdyby nie palnik to nawet jakiś radykalny szyita obwieszony bombami nie był by w stanie rozdzielić tych elementy
  15. saab najlepszy 577 glosów, 191 czlonków
  16. musisz jakiegoś małego człowieka dorwać i go tam ze świecą zalogować niech rozkręca
  17. no to skoro nie możesz Ty zrobić jakiegoś filmu czy zdjęć, a zdarza Ci się z tym kolesiem pogadać to czy nie mógł byś mu takiego pomysłu podsunąć, a może już coś kręcił
  18. ja wymieniam wszystkie filtry zawsze z olejem co 9-10 tysięcy i chyba nie jest to błędem :gwizdanie: no może oprócz kabinowego
  19. no to jeśli masz do tego taki dostęp to czy mógłbyś nakręcić jakiś filmik z tego i cyknąć jakąś fote tej maszynerii, chyba nie tylko ja bym chciał to zobaczyć :gwizdanie:
  20. http://www.sadistic.pl/instruktaz-ulozenia-kostki-rubika-vt69549.htm http://www.sadistic.pl/samolot-z-papieru-vt69912.htm
  21. troszkę odgrzeje temat więc tak na zegarach nie skacze mi temperatura ciągle na 60 oC odpoczywa, a na 51 kanale na climatronicu tak koło 10 kilometrów dziś miałem stałą 90 oC bez wahań... co to może być ?
  22. podepnij VAGa może silniczek krokowy
  23. stara golfina na pewno na boxie
  24. ja to bym na początek te hamulce i zbieżność ogarnął z resztą już pójdzie
  25. może masz tam takiego powera pod maską, że po prostu mocowania głośników nie dają rady i w rezonans wpadają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.