Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. gregor10 odpowiedział(a) na AZCARS temat w 1.8T
    pompa dalej topran ?
  2. gregor10 odpowiedział(a) na davidlive temat w 1.8T
    logi dynamiczne zrób, zapewne kilka problemów się znajdzie.
  3. gregor10 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    to nic nie da, sciag miske , wypucuj na błysk, smok nowy , lub czyszczenie . poskladaj , zmierz cisnienie oleju , jak ma 1.8bara na cieplym na wolnych i 3.5-4.5 przy 2000rpm to jest ok.
  4. gregor10 odpowiedział(a) na Guzu temat w 1.8T
    tak - blok 2 7 13 25.
  5. W zasadzie nic dodać nic ująć .Zrób tak jak napisałeś i będzie jeździć.
  6. Czyszczenie dv nie przynosi wymiernych skutków, sprawdź czy zawór jest szczelny we wszystkie króćce , jesli jest przedmuch nawet minimalny dv jest do wymiany. Dv sie nie zasyfia. Sprawdz dla pewności jeszcze szczelnosc dolotu kompresorem pod cisnieniem.
  7. nie. zlogować, 3 bieg 1500-6500rpm z butem w podlodze powyższe bloki , mozesz do 3 naraz logować.
  8. zloguj 1 2 3 4 20 31 32 33 115 118 pewnie cos mu dolega
  9. Do wymiany napinacza potrzebujemy wyjąć 1 wałek ssący. Do wymiany łancucha potrzebujemy wyjąć oba wałki.
  10. Skoro wywala błąd 1 sondy i 2 to widocznie nie przeprowadziliście diagnostyki i logow dynamicznych. A co do temperatury ? Kwestia czy tyle było faktycznie , czy może tylko tyle czujnik pokazał. Wode wyrzuciło ? Silnik pracuje normalnie ? Bo nie napisałeś nic odnośnie stanu aktualnego.
  11. To fajnie, wyciągnięcie sobie jeden wałek ssący lub wydechowy. Polecam zaopatrzyć się w dobre torxy. +1 rzekłbym nawet bardzo dobre torxy
  12. Kompletna diagnostyka i ew doprowadzenie auta do serii. Bo często 2.8 jej nie trzymają . Jesli jest zdrowa seria to wtedy można myśleć o modach, ale nie typu 'turbinka z allegro '
  13. Zdecydowanie coś jest nie tak z samochodem, Logi dynamiczne sondy, przeplywomierza dały by dużo do powiedzenia w temacie.Rownież może być problem ze zmienną geometrią dolotu , co jest dość częstą przypadłością 2.8 v6 i auto nie jedzie powyżej 4000rpm...
  14. gregor10 odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    takie 3 grosze, Wycięcie kata tak na prawdę wpłynie jedynie na dzwięk niż poprawe osiągów. Dopiero program jest w stanie podnieść moc mierzalnie i zdecydowanie odczuwalnie. Niedługo będą wykresy ile co daje. Katy jak nie zatkane to po wycieciu na serii moc nie wzrosnie , jak juz to jedynie dluzej bedzie utrzymywana. A co do sond, to sondy przed katalizatorem nie maja prawa dzialac inaczej jak po wycieciu kata. Jesli tak to jest jakaś usterka w samochodzie. Chyba ze mowa o sondach za katem to wtedy trzeba je wylaczyc programowo jesli są , bo bedzie sypać błędami.
  15. gregor10 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    zrob logi dynamiczne
  16. logi dynamiczne logi 2 6 7 13 25 zrób to Ci powiem co jest przyczyną.
  17. gregor10 odpowiedział(a) na Guzu temat w 1.8T
    swiece ocenia się na podstawie logów dynamicznych, lub wymienia się profilaktycznie co 10 do 60tys w zaleznosci jakie auto jakie swiece i do czego uzywane. pfr6q to nawet i do 270km starczą, pytanie przy jakim turbo. tak same pfr6q dadza rade do 250km, a pfr7q przy tym samym setupie nawet na 200ps co na pfr6q wydadza jeszcze lepiej . kwestia setupu.
  18. roman_tyk , nie wciskaj kitu ze niby tylko 175g/s przyznaj sie że masz juz z 220g/s na k03-029 po paru modach bo to jedzie lepiej niż 200g/s na tinpie. ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------
  19. Wrażenie masz dobre bo Bex w serie nie jedzie, choć auta nie wiedzę, dlatego zrób logi tak jak Ci kolega ladnie pisze wyżej i będzie jasność, może mu na prawdę coś dolega...
  20. wszystko fajnie , tylko korekcja zapłonu dość znaczna, paliwo jakie zalane ? świece by się przydało wymienić profilaktycznie chyba że były wymieniane, to zalać pb 98 i przelogować jeszcze raz 2+13. poza korekcja zapłonu , to reszta wzorowo.
  21. Do silników o dużym zapotrzebowaniu na LPG (AMX takim nie jest) trzeba 2 reduktory zakładać, bo nie ma niestety redka który dawałby rade termicznie przy v-max w mrozy, choć w naszym klimacie mało kto sprawdza v-max w zimie i nawet glupi gold da rade. Ac r01 czarny zamarza przy 230kmh przy moocy 240ps w mroz -10C niezly wynik jak na redek do 150ps. Dwie sztuki już potrafia spoooro termicznie i cisnieniowo.
  22. przyczyna leży w ukladzie paliwowym w większości przypadków - mowa o ciężkim paleniu z rana.
  23. sprawdz sobie szczelnosc dolotu przy około 1bar (minimum 0.8bara, a najlepiej 1bar, wiecej nie , bo Twój Tip może pęknać )
  24. nie no dobrze, 120g/s przy 5tys rpm, potem 125g/s , dla zdrowej serii, w piku może się zdarzyć te 127g/s , ale to rzadkość. natomiast 135g/s na serii zdecydowanie nie jest już właściwe dla serii AVJ.
  25. niestety nie jest wszystko dobrze. Przepływ to tylko 1 parametr ,są jeszcze inne, które na logu odbiegają od zdrowej serii.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.